Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 201922.03.2019
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 793 Vegard Rinde Gneist IL 10,48
2 431 Benjamin Carlsen-Brown Nes√łya IL 10,52
3 556 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 10,66
4 610 Knut-Olai Helgesen Sn√łgg Friidrett 11,71
5 99 Marius Alexander Hildonen Madsen B√¶kkelagets SK 12,18
Heat: 2
1 243 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 10,42
2 295 Rolf Magnus Marstein Kristiansen Heggedal IL 10,49
3 692 Markus Le Fjeld Tyrving IL 12,50
4 299 Tobias Nordtveit Knudsen Heggedal IL 12,80
  409 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 243 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 10,07
2 793 Vegard Rinde Gneist IL 10,15
3 556 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 10,68
4 295 Rolf Magnus Marstein Kristiansen Heggedal IL 10,75
5 610 Knut-Olai Helgesen Sn√łgg Friidrett 11,93
6 692 Markus Le Fjeld Tyrving IL 12,20
  99 Marius Alexander Hildonen Madsen B√¶kkelagets SK DNS
  431 Benjamin Carlsen-Brown Nes√łya IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 295 Rolf Magnus Marstein Kristiansen Heggedal IL 2,20
 
1,50
o
1,70
o
1,80
o
2,00
xxo
2,10
o
2,20
o
2,30
-
2 299 Tobias Nordtveit Knudsen Heggedal IL 2,10
 
1,40
o
1,50
o
1,60
o
1,70
o
1,80
o
1,90
o
2,00
o
2,10
xxo
2,20
xxx
3 589 Elias Rian Ski IL Friidrett 2,00
 
1,40
o
1,50
o
1,60
o
1,70
o
1,80
o
1,90
o
2,00
xxo
2,10
xxx
4 287 Filip Brekke Heggedal IL 1,30
 
1,30
o
1,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 621 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 7,75
2 68 Trygve Ilseng BUL, IL i 8,19
3 590 Elias Aaslid Ski IL Friidrett 8,62
4 27 Simon Brunnberg Nielsen Asker Sk. Friidrett 8,76
5 634 Sander Min Joon Johnsbr√•ten S√łndre Land IL, Friidrett 9,37
6 41 Jacob Gulbrandsen-Rognstad Brandbu IF 10,73
  531 Viljar Kj√łlstad Wikjord Ringerike Friidrettsklubb DNS
Heat: 2
1 530 Valentin Jensen Ringerike Friidrettsklubb 7,82
2 674 Jonathan Hertwig-√ėdegaard Tyrving IL 8,24
3 267 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 8,36
4 334 Simen Fritsvold IL Koll 8,43
5 522 Joseph-Justus Jonas Monteiro Ringerike Friidrettsklubb 8,56
6 49 Halyn Yalley BUL, IL i 8,87
Heat: 3
1 703 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 7,95
2 525 Mindor Jensen Ringerike Friidrettsklubb 8,29
3 85 Erlend Halm√ły B√¶kkelagets SK 8,38
4 514 Michael Reklev Raumnes & √Örnes IL 8,66
5 329 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 9,63
  633 Nikolai Stavik Moshagen S√łndre Land IL, Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 703 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 9,09
2 531 Viljar Kj√łlstad Wikjord Ringerike Friidrettsklubb 9,43
3 590 Elias Aaslid Ski IL Friidrett 10,27
4 27 Simon Brunnberg Nielsen Asker Sk. Friidrett 11,11
5 401 Ivar Plukkerud L√łten Friidrett  11,17
6 329 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 11,82
Heat: 2
1 621 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 9,15
2 68 Trygve Ilseng BUL, IL i 9,99
3 514 Michael Reklev Raumnes & √Örnes IL 10,06
4 174 Henrik Stensby FIK Orion 11,80
  57 Markus Jensen Sales BUL, IL i DNS
  361 William Schjerve Moe Lambertseter IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m hekk, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 621 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 9,01
2 703 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 9,01
3 531 Viljar Kj√łlstad Wikjord Ringerike Friidrettsklubb 9,47
4 68 Trygve Ilseng BUL, IL i 9,78
5 514 Michael Reklev Raumnes & √Örnes IL 9,81
6 590 Elias Aaslid Ski IL Friidrett 9,99
7 27 Simon Brunnberg Nielsen Asker Sk. Friidrett 11,10
8 401 Ivar Plukkerud L√łten Friidrett  11,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 48 Eric Christopher Becklund BUL, IL i 11,73
 
10,9910,679,9411,1111,7310,99
2 530 Valentin Jensen Ringerike Friidrettsklubb 10,19
 
10,198,498,859,319,409,82
3 674 Jonathan Hertwig-√ėdegaard Tyrving IL 10,02
 
8,719,45x8,5010,029,66
4 633 Nikolai Stavik Moshagen S√łndre Land IL, Friidrett 9,19
 
9,079,068,669,199,147,23
5 525 Mindor Jensen Ringerike Friidrettsklubb 8,50
 
8,145,458,508,307,577,48
6 334 Simen Fritsvold IL Koll 7,89
 
7,537,327,897,157,207,64
7 600 Tobias Rian Ski IL Friidrett 7,89
 
7,577,89-   
8 531 Viljar Kj√łlstad Wikjord Ringerike Friidrettsklubb 7,88
 
7,88-    
9 85 Erlend Halm√ły B√¶kkelagets SK 7,13
 
6,956,827,13   
10 522 Joseph-Justus Jonas Monteiro Ringerike Friidrettsklubb 6,25
 
5,085,426,25   
11 634 Sander Min Joon Johnsbr√•ten S√łndre Land IL, Friidrett 5,22
 
5,005,085,22   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 600 Tobias Rian Ski IL Friidrett 3,10
 
2,70
o
2,80
xo
2,90
xo
3,00
o
3,10
o
3,20
xxx
2 590 Elias Aaslid Ski IL Friidrett 2,90
 
2,50
o
2,60
xo
2,70
o
2,80
o
2,90
o
3,00
xxx
3 564 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 2,70
 
2,50
o
2,60
o
2,70
o
2,80
xxx
4 329 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 2,50
 
2,30
o
2,40
o
2,50
o
2,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 230 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 7,41
2 661 Hampus Ludvig √Östrand Tyrving IL 7,90
3 460 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 8,03
4 35 Aksel Maute Torjesen Botne SK 8,03
5 44 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 8,10
6 6 August √ėstb√ł Johansen Asker Sk. Friidrett 8,30
7 104 Noah Waldersl√łv Storvik B√¶kkelagets SK 8,32
8 125 Martinus Fonstad B√łrnes B√łler IF 8,77
Heat: 2
1 239 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 7,53
2 577 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 7,64
3 251 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 8,01
4 20 Lukas Casey √ėiseth Asker Sk. Friidrett 8,05
5 735 Simon Gustav Nilsen Vads√ł Turnforening 8,16
6 79 Daniel Marrero Starberg B√¶kkelagets SK 8,30
7 794 J√łrgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,44
8 631 Kasper Sevaldhullet Haug S√łndre Land IL, Friidrett 8,60
Heat: 3
1 137 Gabriel Overv√•g Dimna IL 7,70
2 160 Gudmund Andr√® Garvik Fagernes IL 7,91
3 801 Kristian Pettersen FIK Orion 7,94
4 96 Lauritz Larsen B√¶kkelagets SK 8,18
5 535 Benjamin Kwadjo Owusu Romerike Friidrett 8,23
6 241 Andr√© Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 8,42
7 733 Oliv√©r Wiik-Stoltz Vads√ł Turnforening 9,84
8 728 Adrian Noren Holm Vads√ł Turnforening 10,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 239 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 8,98
2 35 Aksel Maute Torjesen Botne SK 9,16
3 251 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 10,33
4 241 Andr√© Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 11,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 239 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 6,04
 
5,425,756,04-x-
2 35 Aksel Maute Torjesen Botne SK 5,44
 
x5,325,405,44xx
3 661 Hampus Ludvig √Östrand Tyrving IL 5,24
 
5,135,245,185,095,07x
4 801 Kristian Pettersen FIK Orion 5,22
 
5,224,97-4,814,924,91
5 465 Erik R√łstad Nordre Land IL 5,03
 
4,865,034,874,504,41x
6 251 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 4,99
 
xx4,494,734,794,99
7 44 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 4,48
 
4,484,394,31---
8 735 Simon Gustav Nilsen Vads√ł Turnforening 4,31
 
4,31x3,53x3,83x
9 241 Andr√© Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 4,14
 
xx4,14   
10 482 Sondre Rom Haugerud Nordre Land IL 4,04
 
3,343,954,04   
11 733 Oliv√©r Wiik-Stoltz Vads√ł Turnforening 2,69
 
x-2,69   
12 728 Adrian Noren Holm Vads√ł Turnforening 2,28
 
x2,102,28   
  631 Kasper Sevaldhullet Haug S√łndre Land IL, Friidrett nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 624 Sander Oppen Sturla IF 3,33
 
3,00
xo
3,20
o
3,33
o
3,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 335 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 7,33
2 140 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 7,69
3 359 Th√©o Getz Couessurel Lambertseter IF 7,77
4 715 Henrik Duncan T√łnsberg Friidrettsklubb 7,77
5 40 Sigve Johan Tj√łrn Lie Botne SK 8,02
6 550 Max Seeberg Romerike Friidrett 8,05
7 461 Peder Wilhelm Pedersen Nordre Eidsvoll IL 8,23
8 788 Esten Hansen-M√łllerud Hauen Ren-Eng 8,28
Heat: 2
1 716 Kristoffer Solberg T√łnsberg Friidrettsklubb 7,58
2 1 Christian Andr√© Thomassen Aremark IF 7,74
3 451 Ola Gullikstad Nittedal IL 7,81
4 248 Lemoriyan Matheswaran Groruddalen Friidrettsklubb 7,89
5 100 Martin Tofting-S√łrli B√¶kkelagets SK 8,01
6 38 H√•kon Aasen Botne SK 8,04
7 541 H√•vard Syrstad Romerike Friidrett 8,20
8 216 Fillip Vaa Kjelsberg Friidrettsklubben Ren-Eng 8,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 40 Sigve Johan Tj√łrn Lie Botne SK 9,57
  38 H√•kon Aasen Botne SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 Christian Andr√© Thomassen Aremark IF 5,97
 
xx5,97xxx
2 451 Ola Gullikstad Nittedal IL 5,85
 
5,445,665,745,45x5,85
3 483 Stian Berntsen Nordre Land IL 5,50
 
x5,335,50xxx
4 248 Lemoriyan Matheswaran Groruddalen Friidrettsklubb 5,43
 
5,435,21x5,074,91 
5 40 Sigve Johan Tj√łrn Lie Botne SK 5,16
 
5,165,074,914,764,824,87
6 106 Petter Nikolai Berg B√¶kkelagets SK 5,08
 
4,94xx5,08x 
7 623 Daniel Oppen Sturla IF 4,90
 
x4,804,81x4,724,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 629 Ilunga Josue Kongolo S√łndre Land IL, Friidrett 7,42
2 511 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 7,50
3 181 Marcus Henriksen FIK Orion 7,73
4 185 Sindre √ėstg√•rd FIK Orion 7,90
5 505 Didrik Christoffer Br√•ten Raufoss Friidrett 7,93
Heat: 2
1 414 H√•vard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 7,55
2 169 Anders Kvesetberget FIK Orion 7,57
3 182 Martin Pettersen FIK Orion 7,62
4 167 Aleksander Haug FIK Orion 7,63
5 617 Sondre Mork Kasin Sn√łgg Friidrett 7,65
6 620 Tov Christian Tangen-Moen Sn√łgg Friidrett 8,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 617 Sondre Mork Kasin Sn√łgg Friidrett 5,65
 
xxx5,475,375,65
2 169 Anders Kvesetberget FIK Orion 5,27
 
5,245,27    
  181 Marcus Henriksen FIK Orion nm
 
xxxxx 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 173 Even Westg√•rd Skogsrud FIK Orion 6,00
 
5,866,005,825,885,455,74
2 172 Christian Delphin FIK Orion 5,99
 
5,475,815,835,99x5,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 432 Eline Folvik Nes√łya IL 11,15
2 29 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 11,27
3 113 Ylva Sundbye Lundestad B√¶kkelagets SK 13,50
4 643 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 13,84
5 83 Elise Tobiassen Kolberg B√¶kkelagets SK 14,51
Heat: 2
1 437 Cassandra √ėdeg√•rd Nilsen Nittedal IL 9,61
2 644 Sanna Berg Trysilgutten IL 11,74
3 517 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 13,81
  478 Merete Berntsen Nordre Land IL DNS
  494 Frida H√łivik Drage Oppeg√•rd IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 437 Cassandra √ėdeg√•rd Nilsen Nittedal IL 9,50
2 432 Eline Folvik Nes√łya IL 10,86
3 29 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 11,51
4 643 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 11,82
5 644 Sanna Berg Trysilgutten IL 12,03
6 517 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 13,36
7 113 Ylva Sundbye Lundestad B√¶kkelagets SK 13,50
8 83 Elise Tobiassen Kolberg B√¶kkelagets SK 14,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 135 Andrea Skaar Berg Dimna IL 8,32
2 141 Synn√łve Ver√•s Grimstad Dimna IL 8,53
3 521 Ida Adophine Jolie Ringerike Friidrettsklubb 8,67
4 223 Dorthea Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 9,12
5 474 Maren Sirirud Barlund Nordre Land IL 9,14
6 391 Linnea Mariann Wanne Hoff L√łrenskog Friidrettslag 9,33
7 526 Molly Burdal Vogter Ringerike Friidrettsklubb 10,07
8 5 Andrea Frigaard Asker Sk. Friidrett 10,16
Heat: 2
1 646 Aislin F√©liot Tyrving IL 8,52
2 653 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,70
3 761 Mia Pr√łsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 8,85
4 67 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 9,12
5 523 Julienne Simakala Ringerike Friidrettsklubb 9,35
6 468 Hedvig Engen Enerstvedt Nordre Land IL 9,50
7 86 Ethel Katarina Tyssvang B√¶kkelagets SK 9,64
8 23 Malin Bakken Markussen Asker Sk. Friidrett 9,68
Heat: 3
1 563 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 8,51
2 390 Julie Andrine Stang L√łrenskog Friidrettslag 8,63
3 396 Tuva Salvesen Marcussen L√łrenskog Friidrettslag 9,01
4 163 Marit Ingeborg Garvik Fagernes IL 9,13
5 47 Ellinor Harrison S√¶terdal BUL, IL i 9,18
6 259 Visali Surendiran Groruddalen Friidrettsklubb 9,43
7 527 Nora Dj√łnne-Dahl Ringerike Friidrettsklubb 10,02
Heat: 4
1 186 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 8,76
2 559 Sunniva Elise S√¶terdalen Romerike Friidrett 8,78
3 562 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett 8,92
4 718 Mathea Wego Karlsen T√łnsberg Friidrettsklubb 8,95
5 52 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 9,30
6 71 Adele Kristiansen B√¶kkelagets SK 9,77
7 800 Maxime Jacobsen BUL, IL i 9,78
Heat: 5
1 97 Linn Rynning Borander B√¶kkelagets SK 8,56
2 318 Anna Sande IL Koll 8,68
3 82 Elise Muggerud Halvorsen B√¶kkelagets SK 8,77
4 416 Live Bakken Amundsen Moelven IL 8,82
5 53 Kisha Ugland BUL, IL i 8,90
6 101 Martine Malde Schmidt B√¶kkelagets SK 9,61
7 111 Thea Slettbakken Naglestad B√¶kkelagets SK 9,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 135 Andrea Skaar Berg Dimna IL 9,80
2 97 Linn Rynning Borander B√¶kkelagets SK 10,07
3 141 Synn√łve Ver√•s Grimstad Dimna IL 10,11
4 390 Julie Andrine Stang L√łrenskog Friidrettslag 11,58
5 78 Camille Mossud Urbye B√¶kkelagets SK 13,77
Heat: 2
1 53 Kisha Ugland BUL, IL i 9,97
2 341 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 10,08
3 163 Marit Ingeborg Garvik Fagernes IL 10,65
4 396 Tuva Salvesen Marcussen L√łrenskog Friidrettslag 10,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 135 Andrea Skaar Berg Dimna IL 9,66
2 97 Linn Rynning Borander B√¶kkelagets SK 9,84
3 53 Kisha Ugland BUL, IL i 9,93
4 141 Synn√łve Ver√•s Grimstad Dimna IL 9,99
5 341 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 10,25
6 396 Tuva Salvesen Marcussen L√łrenskog Friidrettslag 10,63
7 163 Marit Ingeborg Garvik Fagernes IL 11,08
8 390 Julie Andrine Stang L√łrenskog Friidrettslag 11,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 539 Elina Ingrid Kj√łlberg Romerike Friidrett 9,98
 
9,229,089,449,539,149,98
2 562 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett 9,08
 
7,759,069,088,338,28-
3 426 Bertine Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 8,64
 
8,558,397,898,648,258,03
4 718 Mathea Wego Karlsen T√łnsberg Friidrettsklubb 8,07
 
7,257,057,737,768,077,38
5 468 Hedvig Engen Enerstvedt Nordre Land IL 8,02
 
6,478,027,327,517,416,96
6 52 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 7,73
 
7,027,097,256,877,047,73
7 404 Thea Engen Olsen L√łten Friidrett  7,66
 
6,877,507,256,677,667,28
8 559 Sunniva Elise S√¶terdalen Romerike Friidrett 7,32
 
7,326,507,28---
9 354 Margit Kvile Nordstoga Lambertseter IF 7,00
 
7,005,816,22   
10 408 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 6,86
 
x6,696,86   
11 800 Maxime Jacobsen BUL, IL i 6,70
 
6,706,516,31   
12 259 Visali Surendiran Groruddalen Friidrettsklubb 6,49
 
5,656,496,48   
13 75 Andrea R√łkenes B√¶kkelagets SK 6,48
 
6,486,025,49   
14 24 Mathilde L√łgith Skumlien Asker Sk. Friidrett 6,46
 
6,466,316,16   
15 527 Nora Dj√łnne-Dahl Ringerike Friidrettsklubb 6,18
 
6,185,615,81   
16 86 Ethel Katarina Tyssvang B√¶kkelagets SK 6,12
 
x6,126,11   
17 78 Camille Mossud Urbye B√¶kkelagets SK 6,00
 
6,00xx   
18 74 Amanda Victoria S√łrland B√¶kkelagets SK 5,93
 
5,935,784,18   
19 47 Ellinor Harrison S√¶terdal BUL, IL i 5,87
 
5,475,875,03   
20 526 Molly Burdal Vogter Ringerike Friidrettsklubb 5,82
 
5,825,515,82   
21 81 Elida Borg Larsen B√¶kkelagets SK 5,38
 
5,384,884,99   
22 67 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 5,06
 
5,064,854,97   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 341 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 2,90
 
2,60
o
2,70
o
2,80
o
2,90
xo
3,00
xxx
2 408 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 2,10
 
1,70
o
1,80
o
1,90
o
2,00
o
2,10
o
2,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 63 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 8,26
2 507 Hannah Cole Raufoss Friidrett 8,48
3 84 Elizaveta Bazhenova B√¶kkelagets SK 8,51
4 88 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing B√¶kkelagets SK 8,62
5 681 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 8,68
6 732 Jenny Marie Kirkeeide Vads√ł Turnforening 8,74
7 352 Iris Mellum Wesenberg Lambertseter IF 9,01
8 46 Cathrine Gr√łnbech BUL, IL i 9,47
Heat: 2
1 553 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 8,34
2 255 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 8,38
3 678 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 8,44
4 175 Hermine Hansen FIK Orion 8,65
5 17 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett 8,72
6 320 Eirin Aae Skotheim IL Koll 9,09
7 87 Hanna Holmeide B√¶kkelagets SK 9,15
8 731 Hanne Wandsvik Vads√ł Turnforening 10,68
Heat: 3
1 265 Idun Langg√•rd Antonsen Hamar IL 8,39
2 73 Amalie Ler√łen Kallevik B√¶kkelagets SK 8,39
3 663 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 8,49
4 695 Mille Baastad Berg Tyrving IL 8,75
5 138 Jakoba Solvang Dimna IL 8,81
6 90 Jenny S√łrland B√¶kkelagets SK 9,08
7 734 Serine Tennefoss Haugvoll Vads√ł Turnforening 9,92
  493 Erika Iden Oppeg√•rd IL DQ:
Heat: 4
1 70 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 8,19
2 554 Oda Schatvet Romerike Friidrett 8,46
3 597 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 8,57
4 785 Sigrid Warholm Dimna IL 8,58
5 325 Ingrid Hamsund IL Koll 8,83
6 496 Kaja Skogmo Oppeg√•rd IL 8,84
7 256 Theebika Kulendran Groruddalen Friidrettsklubb 8,91
8 626 Emma Sevaldhullet Haug S√łndre Land IL, Friidrett 9,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 554 Oda Schatvet Romerike Friidrett 9,49
2 597 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 9,72
3 545 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 10,04
4 678 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 10,07
5 352 Iris Mellum Wesenberg Lambertseter IF 10,88
  88 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing B√¶kkelagets SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 678 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 4,93
 
4,614,804,664,584,914,93
2 73 Amalie Ler√łen Kallevik B√¶kkelagets SK 4,93
 
3,474,894,834,934,334,82
3 175 Hermine Hansen FIK Orion 4,69
 
4,564,464,69x4,570
4 325 Ingrid Hamsund IL Koll 4,64
 
x4,64x4,54x4,61
5 255 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 4,58
 
xx4,584,54-4,37
6 256 Theebika Kulendran Groruddalen Friidrettsklubb 4,51
 
4,304,414,324,384,384,51
7 732 Jenny Marie Kirkeeide Vads√ł Turnforening 4,32
 
4,323,87xx4,053,60
8 681 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 4,17
 
3,754,173,314,073,903,50
9 597 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 4,15
 
4,15xx   
10 138 Jakoba Solvang Dimna IL 4,07
 
4,07x3,77   
11 87 Hanna Holmeide B√¶kkelagets SK 3,74
 
3,513,583,74   
12 493 Erika Iden Oppeg√•rd IL 3,70
 
3,703,503,37   
13 626 Emma Sevaldhullet Haug S√łndre Land IL, Friidrett 3,39
 
3,39xx   
14 734 Serine Tennefoss Haugvoll Vads√ł Turnforening 3,16
 
2,712,523,16   
  88 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing B√¶kkelagets SK nm
 
xxx   
  265 Idun Langg√•rd Antonsen Hamar IL nm
 
xx    
  320 Eirin Aae Skotheim IL Koll nm
 
xxx   
  496 Kaja Skogmo Oppeg√•rd IL nm
 
xxx   
  553 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 417 Maija Liina Serafiina Bor√©n Moelven IL 3,00
 
2,90
xo
3,00
o
3,10
xxx
2 586 Amelia Underland Ski IL Friidrett 2,30
 
1,70
xo
1,80
o
1,90
o
2,00
o
2,10
xxo
2,20
xo
2,30
xo
2,40
xxx
3 588 Celine Aschehoug Hesthagen Ski IL Friidrett 1,70
 
1,70
o
1,80
-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 558 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett 8,14
2 250 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 8,29
3 427 Frida Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 8,68
4 473 Malin Rundbr√•ten Ludvigsen Nordre Land IL 8,70
5 240 Akshayah Vijai Groruddalen Friidrettsklubb 9,57
  696 Miranda Lauvstad Tyrving IL DQ:
Heat: 2
1 2 Henriette J√¶ger Aremark IF 7,60
2 271 Mille Eide Nyhus Hamar IL 8,34
3 723 Ingelin Sj√∂str√∂m Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,38
4 107 Rebekka Roheim B√¶kkelagets SK 8,96
5 419 Nardos Yebio Yebio Tewelde Moelven IL 9,57
  638 Emma Celina Pytte Sagli Tjalve, IK DQ:
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Henriette J√¶ger Aremark IF 8,64
2 642 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 9,74
  350 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF DNS
  639 Kajsa Rooth Tjalve, IK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Henriette J√¶ger Aremark IF 5,92
 
x5,92xx5,85x
2 696 Miranda Lauvstad Tyrving IL 5,17
 
4,894,864,815,175,084,93
3 271 Mille Eide Nyhus Hamar IL 5,04
 
xx5,04xxx
4 250 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 5,01
 
x5,014,974,764,964,86
5 454 Selma Gullikstad Nittedal IL 4,73
 
4,484,404,734,424,654,51
6 642 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 4,72
 
4,574,654,71x4,724,23
7 473 Malin Rundbr√•ten Ludvigsen Nordre Land IL 4,39
 
4,394,184,25   
8 240 Akshayah Vijai Groruddalen Friidrettsklubb 3,33
 
xxx3,33xx
  107 Rebekka Roheim B√¶kkelagets SK nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 682 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 9,40
2 649 Amelia Elzbieta Mysiara Tyrving IL 9,65
3 402 Karen Plukkerud L√łten Friidrett  10,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 682 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 5,08
 
5,08xxx  
2 246 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 4,66
 
xx4,27x4,354,66
3 257 Thulasi Surendiran Groruddalen Friidrettsklubb 4,36
 
4,21x4,174,134,36x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 231 Ronja Thoresen Gausdal Friidrettsklubb 2,00
 
1,50
o
1,60
o
1,70
o
1,80
xo
1,90
o
2,00
o
2,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 508 Hedda Strand Nilsen Raufoss Friidrett 9,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 327 Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll 5,65
 
5,485,655,634,435,25x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 627 Gracia Thiama Kongolo S√łndre Land IL, Friidrett 4,21
 
4,174,024,214,103,814,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 632 Mohamed Ali Abdullahi S√łndre Land IL, Friidrett 4,16
 
3,744,164,03x3,934,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS