Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
J-14 Lengde 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 4,82
 
x4,384,74x4,824,76
2 135 Andrea Skaar Berg Dimna IL 4,71
 
4,394,394,454,044,604,71
3 141 Synnøve VerĂĄs Grimstad Dimna IL 4,63
 
4,454,254,364,634,38x
4 53 Kisha Ugland BUL, IL i 4,62
 
x4,484,594,274,084,62
5 164 Sunniva Fjeld Fagernes IL 4,62
 
4,56x4,504,314,624,57
6 416 Live Bakken Amundsen Moelven IL 4,56
 
4,464,49x4,41x4,56
7 318 Anna Sande IL Koll 4,52
 
4,314,244,244,374,394,52
8 186 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 4,48
 
3,934,064,48x4,474,39
9 563 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 4,22
 
4,222,873,73   
10 97 Linn Rynning Borander Bækkelagets SK 4,13
 
3,863,884,13   
11 603 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Snøgg Friidrett 4,04
 
4,043,743,54   
12 492 Emilie Agathe Rehn OppegĂĄrd IL 4,03
 
3,814,033,82   
13 651 Anna Svarlien Tyrving IL 3,99
 
3,523,793,99   
14 647 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 3,98
 
3,573,793,98   
15 562 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett 3,86
 
3,86--   
16 82 Elise Muggerud Halvorsen Bækkelagets SK 3,78
 
3,643,783,38   
17 75 Andrea Røkenes Bækkelagets SK 3,74
 
3,573,553,74   
18 615 Sara Skarvang Helseth Snøgg Friidrett 3,67
 
3,543,493,67   
19 468 Hedvig Engen Enerstvedt Nordre Land IL 3,66
 
3,663,273,24   
20 800 Maxime Jacobsen BUL, IL i 3,60
 
3,602,903,43   
21 47 Ellinor Harrison Sæterdal BUL, IL i 3,49
 
3,493,293,46   
22 111 Thea Slettbakken Naglestad Bækkelagets SK 3,48
 
3,483,103,30   
23 86 Ethel Katarina Tyssvang Bækkelagets SK 3,47
 
3,333,473,29   
24 101 Martine Malde Schmidt Bækkelagets SK 3,42
 
x3,423,31   
25 616 Shideh Sadeghi Snøgg Friidrett 3,36
 
3,163,033,36   
26 526 Molly Burdal Vogter Ringerike Friidrettsklubb 3,27
 
3,203,27x   
27 527 Nora Djønne-Dahl Ringerike Friidrettsklubb 3,26
 
3,263,10x   
28 521 Ida Adophine Jolie Ringerike Friidrettsklubb 3,26
 
x3,26-   
29 802 Ana Victoria Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 3,22
 
3,063,153,22   
30 227 Gina Haugland Bleken Gausdal Friidrettsklubb 3,19
 
3,163,193,04   
31 78 Camille Mossud Urbye Bækkelagets SK 3,12
 
3,003,123,07   
32 354 Margit Kvile Nordstoga Lambertseter IF 3,00
 
2,312,553,00   
33 611 Linh Truc Nguyen Huynh Snøgg Friidrett 2,95
 
2,882,952,82   
34 396 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 2,86
 
2,86--   
35 601 Bahati Kahindo Snøgg Friidrett 2,82
 
2,512,622,82   
36 81 Elida Borg Larsen Bækkelagets SK 2,76
 
2,722,762,67   
  52 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i nm
 
---   
  67 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i nm
 
---   
  74 Amanda Victoria Sørland Bækkelagets SK nm
 
---   
  259 Visali Surendiran Groruddalen Friidrettsklubb nm
 
---   
  390 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag nm
 
---   
  391 Linnea Mariann Wanne Hoff Lørenskog Friidrettslag nm
 
---   
  523 Julienne Simakala Ringerike Friidrettsklubb nm
 
---   
  559 Sunniva Elise Sæterdalen Romerike Friidrett nm
 
xxx   
  646 Aislin FĂ©liot Tyrving IL nm
 
---   
  707 Siv Winther Rugset Tyrving IL nm
 
---   
  718 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb nm
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS