Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
J-14 200 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 390 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 28,89
2 559 Sunniva Elise Sæterdalen Romerike Friidrett 30,12
3 492 Emilie Agathe Rehn OppegĂĄrd IL 31,20
4 463 Astrid Constanse Bjelland Kinn Nordre Land IL 31,92
5 259 Visali Surendiran Groruddalen Friidrettsklubb 32,25
6 616 Shideh Sadeghi Snøgg Friidrett 33,06
Heat: 2
1 521 Ida Adophine Jolie Ringerike Friidrettsklubb 28,53
2 97 Linn Rynning Borander Bækkelagets SK 28,65
3 186 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 29,35
4 23 Malin Bakken Markussen Asker Sk. Friidrett 32,28
5 611 Linh Truc Nguyen Huynh Snøgg Friidrett 32,28
  800 Maxime Jacobsen BUL, IL i DNS
Heat: 3
1 562 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett 28,31
2 318 Anna Sande IL Koll 28,49
3 396 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 28,76
4 802 Ana Victoria Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 30,31
5 527 Nora Djønne-Dahl Ringerike Friidrettsklubb 33,02
6 5 Andrea Frigaard Asker Sk. Friidrett 34,28
Heat: 4
1 718 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 28,58
2 53 Kisha Ugland BUL, IL i 29,22
3 67 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 30,11
4 615 Sara Skarvang Helseth Snøgg Friidrett 31,09
5 391 Linnea Mariann Wanne Hoff Lørenskog Friidrettslag 31,65
6 78 Camille Mossud Urbye Bækkelagets SK 36,34
Heat: 5
1 653 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 28,02
2 761 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 28,53
3 647 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 29,06
4 47 Ellinor Harrison Sæterdal BUL, IL i 30,77
5 24 Mathilde Løgith Skumlien Asker Sk. Friidrett 33,50
6 227 Gina Haugland Bleken Gausdal Friidrettsklubb 34,71
Heat: 6
1 563 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 27,78
2 141 Synnøve VerĂĄs Grimstad Dimna IL 28,49
3 416 Live Bakken Amundsen Moelven IL 30,03
4 707 Siv Winther Rugset Tyrving IL 31,57
5 474 Maren Sirirud Barlund Nordre Land IL 31,61
6 393 Mia Bakkland Lørenskog Friidrettslag 32,14
Heat: 7
1 135 Andrea Skaar Berg Dimna IL 27,67
2 164 Sunniva Fjeld Fagernes IL 28,15
3 603 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Snøgg Friidrett 29,42
4 52 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 31,09
5 468 Hedvig Engen Enerstvedt Nordre Land IL 32,42
Heat: 8
1 156 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 27,17
2 646 Aislin FĂ©liot Tyrving IL 27,97
3 82 Elise Muggerud Halvorsen Bækkelagets SK 29,47
4 223 Dorthea Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 29,64
5 601 Bahati Kahindo Snøgg Friidrett 31,63
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 27,17
2 135 Andrea Skaar Berg Dimna IL 27,67
3 563 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 27,78
4 646 Aislin FĂ©liot Tyrving IL 27,97
5 653 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 28,02
6 164 Sunniva Fjeld Fagernes IL 28,15
7 562 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett 28,31
8 141 Synnøve VerĂĄs Grimstad Dimna IL 28,49
9 318 Anna Sande IL Koll 28,49
10 761 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 28,53
11 521 Ida Adophine Jolie Ringerike Friidrettsklubb 28,53
12 718 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 28,58
13 97 Linn Rynning Borander Bækkelagets SK 28,65
14 396 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 28,76
15 390 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 28,89
16 647 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 29,06
17 53 Kisha Ugland BUL, IL i 29,22
18 186 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 29,35
19 603 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Snøgg Friidrett 29,42
20 82 Elise Muggerud Halvorsen Bækkelagets SK 29,47
21 223 Dorthea Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 29,64
22 416 Live Bakken Amundsen Moelven IL 30,03
23 67 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 30,11
24 559 Sunniva Elise Sæterdalen Romerike Friidrett 30,12
25 802 Ana Victoria Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 30,31
26 47 Ellinor Harrison Sæterdal BUL, IL i 30,77
27 52 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 31,09
28 615 Sara Skarvang Helseth Snøgg Friidrett 31,09
29 492 Emilie Agathe Rehn OppegĂĄrd IL 31,20
30 707 Siv Winther Rugset Tyrving IL 31,57
31 474 Maren Sirirud Barlund Nordre Land IL 31,61
32 601 Bahati Kahindo Snøgg Friidrett 31,63
33 391 Linnea Mariann Wanne Hoff Lørenskog Friidrettslag 31,65
34 463 Astrid Constanse Bjelland Kinn Nordre Land IL 31,92
35 393 Mia Bakkland Lørenskog Friidrettslag 32,14
36 259 Visali Surendiran Groruddalen Friidrettsklubb 32,25
37 23 Malin Bakken Markussen Asker Sk. Friidrett 32,28
38 611 Linh Truc Nguyen Huynh Snøgg Friidrett 32,28
39 468 Hedvig Engen Enerstvedt Nordre Land IL 32,42
40 527 Nora Djønne-Dahl Ringerike Friidrettsklubb 33,02
41 616 Shideh Sadeghi Snøgg Friidrett 33,06
42 24 Mathilde Løgith Skumlien Asker Sk. Friidrett 33,50
43 5 Andrea Frigaard Asker Sk. Friidrett 34,28
44 227 Gina Haugland Bleken Gausdal Friidrettsklubb 34,71
45 78 Camille Mossud Urbye Bækkelagets SK 36,34
  800 Maxime Jacobsen BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS