Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
J-13 60 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 77 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 8,44
2 157 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 9,16
3 755 Ingrid Solheim Vidar, Sportsklubben 9,37
4 139 Sandra Gustavsen Dimna IL 9,39
5 151 Juliane Nordraak Drøbak-Frogn IL 9,64
6 748 Emma Dreier Roaldset Vidar, Sportsklubben 9,74
7 127 Oda Hegg Pettersen Bøler IF 9,91
Heat: 2
1 304 Thea Steiro Belsvik Herkules Friidrett 8,48
2 109 Selma Caroline Wahl BĂŚkkelagets SK 9,10
3 743 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 9,35
4 782 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 10,00
5 113 Ylva Sundbye Lundestad BĂŚkkelagets SK 10,09
6 767 Jenny Hermine Bjørneset Ă˜rsta IL 10,19
7 742 Amalie Lauritzen Reim Vidar, Sportsklubben 12,42
Heat: 3
1 437 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 8,71
2 91 Jhordan-Konadu Mensah BĂŚkkelagets SK 8,78
3 131 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 9,22
4 370 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 9,33
5 499 Stella Elina Skiri OppegĂĽrd IL 9,74
6 130 Stine Åkerholm Bøler IF 10,31
7 83 Elise Tobiassen Kolberg BĂŚkkelagets SK 10,72
Heat: 4
1 766 Elise Aarflot Ă˜rsta IL 8,68
2 643 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 8,86
3 494 Frida Høivik Drage OppegĂĽrd IL 9,04
4 146 Elena Victoria Ennals Drøbak-Frogn IL 9,32
5 375 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 9,49
6 490 Andrea Haugaard Furrevik OppegĂĽrd IL 9,49
7 608 Julie Lie Karlberg Snøgg Friidrett 10,05
8 98 Marit Lunde Wormstrand BĂŚkkelagets SK 10,10
Heat: 5
1 121 Johanne Branting Haugseng Bøler IF 9,06
2 529 Selma HollĂĽs Hamborg Ringerike Friidrettsklubb 9,20
3 36 Eiril Hermansen Fagerli Botne SK 9,40
4 384 Ane Braadland-Nordhagen Lørenskog Friidrettslag 9,61
5 498 Oleanna UtgĂĽrd-Weltzien OppegĂĽrd IL 9,73
6 519 Ella Hanssen Rokstad Ringerike Friidrettsklubb 9,90
7 116 Angela Grenaae Gallardo Bøler IF 10,57
Heat: 6
1 432 Eline Folvik Nesøya IL 8,95
2 392 Marlene Greisiger Lørenskog Friidrettslag 9,14
3 376 June Valentina Hauan Lillehammer IF 9,18
4 478 Merete Berntsen Nordre Land IL 9,25
5 644 Sanna Berg Trysilgutten IL 9,56
6 112 Thu-Dang Sophie Ly BĂŚkkelagets SK 9,67
7 266 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 9,72
8 585 Tuva Berg-Hansen Rød Sem IF 10,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS