Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
J-13 600 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 146 Elena Victoria Ennals Drøbak-Frogn IL 1,58,95
2 643 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 1,59,06
3 375 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 1,59,49
4 738 Eli Nyagydh Otwel Ding Vestby IL 2,03,18
5 644 Sanna Berg Trysilgutten IL 2,03,65
6 151 Juliane Nordraak Drøbak-Frogn IL 2,04,17
7 384 Ane Braadland-Nordhagen Lørenskog Friidrettslag 2,05,04
8 127 Oda Hegg Pettersen Bøler IF 2,06,29
9 392 Marlene Greisiger Lørenskog Friidrettslag 2,06,71
10 585 Tuva Berg-Hansen Rød Sem IF 2,11,57
11 782 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 2,13,49
12 116 Angela Grenaae Gallardo Bøler IF 2,24,36
12 572 Lea Margrethe Haug Sankerud Sarpsborg IL 2,04,91
Heat: 2
1 557 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,48,47
2 529 Selma HollĂĽs Hamborg Ringerike Friidrettsklubb 1,49,38
3 755 Ingrid Solheim Vidar, Sportsklubben 1,49,89
4 131 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 1,51,66
5 576 Vilde Fredriksen Sarpsborg IL 1,53,46
6 109 Selma Caroline Wahl BĂŚkkelagets SK 1,54,74
7 494 Frida Høivik Drage OppegĂĽrd IL 1,55,00
8 478 Merete Berntsen Nordre Land IL 2,02,63
9 767 Jenny Hermine Bjørneset Ă˜rsta IL 2,03,11
10 177 Kristine Hagen FIK Orion 2,03,87
11 499 Stella Elina Skiri OppegĂĽrd IL 2,03,99
13 130 Stine Åkerholm Bøler IF 2,11,62
14 123 Marie Moe Bøler IF 2,12,91
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 557 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,48,47
2 529 Selma HollĂĽs Hamborg Ringerike Friidrettsklubb 1,49,38
3 755 Ingrid Solheim Vidar, Sportsklubben 1,49,89
4 131 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 1,51,66
5 576 Vilde Fredriksen Sarpsborg IL 1,53,46
6 109 Selma Caroline Wahl BĂŚkkelagets SK 1,54,74
7 494 Frida Høivik Drage OppegĂĽrd IL 1,55,00
8 146 Elena Victoria Ennals Drøbak-Frogn IL 1,58,95
9 643 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 1,59,06
10 375 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 1,59,49
11 478 Merete Berntsen Nordre Land IL 2,02,63
12 767 Jenny Hermine Bjørneset Ă˜rsta IL 2,03,11
13 738 Eli Nyagydh Otwel Ding Vestby IL 2,03,18
14 644 Sanna Berg Trysilgutten IL 2,03,65
15 177 Kristine Hagen FIK Orion 2,03,87
16 499 Stella Elina Skiri OppegĂĽrd IL 2,03,99
17 151 Juliane Nordraak Drøbak-Frogn IL 2,04,17
18 572 Lea Margrethe Haug Sankerud Sarpsborg IL 2,04,91
19 384 Ane Braadland-Nordhagen Lørenskog Friidrettslag 2,05,04
20 127 Oda Hegg Pettersen Bøler IF 2,06,29
21 392 Marlene Greisiger Lørenskog Friidrettslag 2,06,71
22 585 Tuva Berg-Hansen Rød Sem IF 2,11,57
23 130 Stine Åkerholm Bøler IF 2,11,62
24 123 Marie Moe Bøler IF 2,12,91
25 782 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 2,13,49
26 116 Angela Grenaae Gallardo Bøler IF 2,24,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS