Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
J-13 200 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 494 Frida Høivik Drage OppegĂĽrd IL 29,01
2 478 Merete Berntsen Nordre Land IL 31,03
3 36 Eiril Hermansen Fagerli Botne SK 32,15
4 498 Oleanna UtgĂĽrd-Weltzien OppegĂĽrd IL 32,51
5 767 Jenny Hermine Bjørneset Ă˜rsta IL 33,29
  113 Ylva Sundbye Lundestad BĂŚkkelagets SK DNS
Heat: 2
1 131 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 29,73
2 109 Selma Caroline Wahl BĂŚkkelagets SK 30,15
3 392 Marlene Greisiger Lørenskog Friidrettslag 32,24
4 499 Stella Elina Skiri OppegĂĽrd IL 33,30
5 130 Stine Åkerholm Bøler IF 34,52
Heat: 3
1 766 Elise Aarflot Ă˜rsta IL 29,23
2 432 Eline Folvik Nesøya IL 29,84
3 490 Andrea Haugaard Furrevik OppegĂĽrd IL 32,57
4 127 Oda Hegg Pettersen Bøler IF 33,98
5 585 Tuva Berg-Hansen Rød Sem IF 35,38
Heat: 4
1 755 Ingrid Solheim Vidar, Sportsklubben 30,04
2 121 Johanne Branting Haugseng Bøler IF 30,24
3 644 Sanna Berg Trysilgutten IL 31,40
4 266 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 33,34
5 116 Angela Grenaae Gallardo Bøler IF 36,65
Heat: 5
1 557 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 27,81
2 91 Jhordan-Konadu Mensah BĂŚkkelagets SK 28,58
3 743 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 31,75
4 112 Thu-Dang Sophie Ly BĂŚkkelagets SK 32,65
5 782 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 34,77
Heat: 6
1 77 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 27,25
2 437 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 27,56
3 643 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 30,58
4 139 Sandra Gustavsen Dimna IL 31,83
5 270 Matilde Tørudbakken Slettan Hamar IL 34,84
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 77 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 27,25
2 437 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 27,56
3 557 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 27,81
4 91 Jhordan-Konadu Mensah BĂŚkkelagets SK 28,58
5 494 Frida Høivik Drage OppegĂĽrd IL 29,01
6 766 Elise Aarflot Ă˜rsta IL 29,23
7 131 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 29,73
8 432 Eline Folvik Nesøya IL 29,84
9 755 Ingrid Solheim Vidar, Sportsklubben 30,04
10 109 Selma Caroline Wahl BĂŚkkelagets SK 30,15
11 121 Johanne Branting Haugseng Bøler IF 30,24
12 643 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 30,58
13 478 Merete Berntsen Nordre Land IL 31,03
14 644 Sanna Berg Trysilgutten IL 31,40
15 743 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 31,75
16 139 Sandra Gustavsen Dimna IL 31,83
17 36 Eiril Hermansen Fagerli Botne SK 32,15
18 392 Marlene Greisiger Lørenskog Friidrettslag 32,24
19 498 Oleanna UtgĂĽrd-Weltzien OppegĂĽrd IL 32,51
20 490 Andrea Haugaard Furrevik OppegĂĽrd IL 32,57
21 112 Thu-Dang Sophie Ly BĂŚkkelagets SK 32,65
22 767 Jenny Hermine Bjørneset Ă˜rsta IL 33,29
23 499 Stella Elina Skiri OppegĂĽrd IL 33,30
24 266 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 33,34
25 127 Oda Hegg Pettersen Bøler IF 33,98
26 130 Stine Åkerholm Bøler IF 34,52
27 782 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 34,77
28 270 Matilde Tørudbakken Slettan Hamar IL 34,84
29 585 Tuva Berg-Hansen Rød Sem IF 35,38
30 116 Angela Grenaae Gallardo Bøler IF 36,65
  113 Ylva Sundbye Lundestad BĂŚkkelagets SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS