Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
J-11 60 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 13 Hedda Endsj√ł Asker Sk. Friidrett 9,17
2 532 Wilma Holl√•s Hamborg Ringerike Friidrettsklubb 9,45
3 314 Marie √ėverli Hurdal IL 9,98
4 691 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL 10,06
5 32 Hedda Alette Gr√łnnern Bamse Friidrettslag 10,48
6 700 Sarah Finanger Tyrving IL 10,67
7 37 Ella Maute Torjesen Botne SK 10,83
8 763 Tuva Tjernshaugen Nord Vidar, Sportsklubben 10,92
Heat: 2
1 713 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 9,46
2 697 Paula Olderskog Tyrving IL 10,05
3 475 Marthe Kristine Sirirud Barlund Nordre Land IL 10,50
4 693 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 10,73
5 161 Justine Zidermane Fagernes IL 10,74
6 445 Lilja Gl√łmmi-Gakkestad Nittedal IL 11,17
7 105 Nora Boye-Alsos B√¶kkelagets SK 11,39
Heat: 3
1 690 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,87
2 132 Thea Sandholtbr√•ten B√łler IF 10,14
3 126 Mia Ilseng B√łler IF 10,17
4 222 Anne Haugland Bleken Gausdal Friidrettsklubb 10,73
5 792 Anesa Nezic Heggedal IL 10,73
6 688 Maja Elinor √Ösrud Nordbotten Tyrving IL 10,89
7 103 Mette Gustafson B√¶kkelagets SK 11,78
Heat: 4
1 684 Lina Svarlien Tyrving IL 9,58
2 102 Martine Melcher B√¶kkelagets SK 9,67
3 455 Selma Skari Nittedal IL 10,20
4 7 Cecilia Mathisen Gabrielsen Asker Sk. Friidrett 10,22
5 118 Hedda Hasund Auberg B√łler IF 10,43
6 762 Tilde S√łlland Vidar, Sportsklubben 11,12
7 94 Kaia Gudmundsen B√¶kkelagets SK 11,36
Heat: 5
1 232 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 9,44
2 829 Ingrid Amalie Vedum Wolla FIK Orion 9,58
3 517 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 9,93
4 756 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 10,05
5 679 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL 10,41
6 477 Martine Ringsrud Nordre Land IL 11,23
7 812 Amalie Arnesen L√łten Friidrett 11,83
Heat: 6
1 117 Ari√©lle Broch-Berhane B√łler IF 9,65
2 449 Nora Kristiansen Aaneby Nittedal IL 10,07
3 310 Andrea C. S. Bundli Hurdal IL 10,11
4 751 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 10,16
5 467 Hedda Hermine Engen Enerstvedt Nordre Land IL 10,38
6 262 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 10,43
7 315 Maria Elise Movold Nilsen Hurdal IL 11,00
Heat: 7
1 817 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,44
2 760 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 9,61
3 816 Mathea Moen Aar√ł Groruddalen Friidrettsklubb 9,92
4 362 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 9,92
5 193 Emilie S√łnsteby Fl√•v√¶ringen IL 10,39
6 234 Theoline Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 10,83
7 709 Sunniva Louise Aakervik M√łllerud Tyrving IL 11,34
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 13 Hedda Endsj√ł Asker Sk. Friidrett 9,17
2 817 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,44
3 232 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 9,44
4 532 Wilma Holl√•s Hamborg Ringerike Friidrettsklubb 9,45
5 713 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 9,46
6 684 Lina Svarlien Tyrving IL 9,58
7 829 Ingrid Amalie Vedum Wolla FIK Orion 9,58
8 760 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 9,61
9 117 Ari√©lle Broch-Berhane B√łler IF 9,65
10 102 Martine Melcher B√¶kkelagets SK 9,67
11 690 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,87
12 816 Mathea Moen Aar√ł Groruddalen Friidrettsklubb 9,92
13 362 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 9,92
14 517 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 9,93
15 314 Marie √ėverli Hurdal IL 9,98
16 756 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 10,05
17 697 Paula Olderskog Tyrving IL 10,05
18 691 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL 10,06
19 449 Nora Kristiansen Aaneby Nittedal IL 10,07
20 310 Andrea C. S. Bundli Hurdal IL 10,11
21 132 Thea Sandholtbr√•ten B√łler IF 10,14
22 751 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 10,16
23 126 Mia Ilseng B√łler IF 10,17
24 455 Selma Skari Nittedal IL 10,20
25 7 Cecilia Mathisen Gabrielsen Asker Sk. Friidrett 10,22
26 467 Hedda Hermine Engen Enerstvedt Nordre Land IL 10,38
27 193 Emilie S√łnsteby Fl√•v√¶ringen IL 10,39
28 679 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL 10,41
29 262 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 10,43
30 118 Hedda Hasund Auberg B√łler IF 10,43
31 32 Hedda Alette Gr√łnnern Bamse Friidrettslag 10,48
32 475 Marthe Kristine Sirirud Barlund Nordre Land IL 10,50
33 700 Sarah Finanger Tyrving IL 10,67
34 222 Anne Haugland Bleken Gausdal Friidrettsklubb 10,73
35 792 Anesa Nezic Heggedal IL 10,73
36 693 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 10,73
37 161 Justine Zidermane Fagernes IL 10,74
38 234 Theoline Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 10,83
39 37 Ella Maute Torjesen Botne SK 10,83
40 688 Maja Elinor √Ösrud Nordbotten Tyrving IL 10,89
41 763 Tuva Tjernshaugen Nord Vidar, Sportsklubben 10,92
42 315 Maria Elise Movold Nilsen Hurdal IL 11,00
43 762 Tilde S√łlland Vidar, Sportsklubben 11,12
44 445 Lilja Gl√łmmi-Gakkestad Nittedal IL 11,17
45 477 Martine Ringsrud Nordre Land IL 11,23
46 709 Sunniva Louise Aakervik M√łllerud Tyrving IL 11,34
47 94 Kaia Gudmundsen B√¶kkelagets SK 11,36
48 105 Nora Boye-Alsos B√¶kkelagets SK 11,39
49 103 Mette Gustafson B√¶kkelagets SK 11,78
50 812 Amalie Arnesen L√łten Friidrett 11,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS