Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
J-11 600 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 117 Ari√©lle Broch-Berhane B√łler IF 2,04,61
2 816 Mathea Moen Aar√ł Groruddalen Friidrettsklubb 2,05,25
3 690 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 2,10,82
4 713 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 2,13,89
5 126 Mia Ilseng B√łler IF 2,17,55
6 691 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL 2,18,07
7 310 Andrea C. S. Bundli Hurdal IL 2,19,89
8 467 Hedda Hermine Engen Enerstvedt Nordre Land IL 2,20,00
9 792 Anesa Nezic Heggedal IL 2,20,17
10 817 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 2,22,57
  103 Mette Gustafson B√¶kkelagets SK DNF
Heat: 2
1 455 Selma Skari Nittedal IL 1,57,81
2 102 Martine Melcher B√¶kkelagets SK 2,02,43
3 108 Sara Ceesay Hattestad B√¶kkelagets SK 2,15,17
4 342 Sanne Fossmellem Finsrud Kongsvinger IL Friidrett 2,18,05
5 80 Eiril Bukkemoen R√łdsrud B√¶kkelagets SK 2,19,31
6 118 Hedda Hasund Auberg B√łler IF 2,20,49
7 193 Emilie S√łnsteby Fl√•v√¶ringen IL 2,26,60
8 105 Nora Boye-Alsos B√¶kkelagets SK 2,34,09
9 477 Martine Ringsrud Nordre Land IL 2,36,25
10 262 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 2,37,24
  763 Tuva Tjernshaugen Nord Vidar, Sportsklubben DNS
Heat: 3
1 517 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 2,04,59
2 395 Torborg Amalie Hegna L√łrenskog Friidrettslag 2,07,86
3 760 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 2,08,34
4 144 Cecilia Louise Ennals Dr√łbak-Frogn IL 2,10,53
5 542 Ingrid Brodersen Wahlberg Romerike Friidrett 2,13,25
6 693 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 2,19,65
7 314 Marie √ėverli Hurdal IL 2,22,48
8 679 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL 2,22,75
9 37 Ella Maute Torjesen Botne SK 2,22,90
10 445 Lilja Gl√łmmi-Gakkestad Nittedal IL 2,25,83
11 110 Sonya Amir Abdulla Doski B√¶kkelagets SK 2,28,85
12 94 Kaia Gudmundsen B√¶kkelagets SK 2,31,42
Heat: 4
1 532 Wilma Holl√•s Hamborg Ringerike Friidrettsklubb 1,59,09
2 449 Nora Kristiansen Aaneby Nittedal IL 2,04,44
3 365 Marthe Linnea Jensen Larvik Turn & IF 2,05,03
4 756 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 2,08,20
5 684 Lina Svarlien Tyrving IL 2,08,27
6 751 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 2,12,30
7 132 Thea Sandholtbr√•ten B√łler IF 2,12,93
8 762 Tilde S√łlland Vidar, Sportsklubben 2,18,07
9 475 Marthe Kristine Sirirud Barlund Nordre Land IL 2,20,31
10 362 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 2,26,82
11 700 Sarah Finanger Tyrving IL 2,27,83
12 315 Maria Elise Movold Nilsen Hurdal IL 2,30,88
13 709 Sunniva Louise Aakervik M√łllerud Tyrving IL 2,31,23
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 455 Selma Skari Nittedal IL 1,57,81
2 532 Wilma Holl√•s Hamborg Ringerike Friidrettsklubb 1,59,09
3 102 Martine Melcher B√¶kkelagets SK 2,02,43
4 449 Nora Kristiansen Aaneby Nittedal IL 2,04,44
5 517 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 2,04,59
6 117 Ari√©lle Broch-Berhane B√łler IF 2,04,61
7 365 Marthe Linnea Jensen Larvik Turn & IF 2,05,03
8 816 Mathea Moen Aar√ł Groruddalen Friidrettsklubb 2,05,25
9 395 Torborg Amalie Hegna L√łrenskog Friidrettslag 2,07,86
10 756 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 2,08,20
11 684 Lina Svarlien Tyrving IL 2,08,27
12 760 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 2,08,34
13 144 Cecilia Louise Ennals Dr√łbak-Frogn IL 2,10,53
14 690 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 2,10,82
15 751 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 2,12,30
16 132 Thea Sandholtbr√•ten B√łler IF 2,12,93
17 542 Ingrid Brodersen Wahlberg Romerike Friidrett 2,13,25
18 713 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 2,13,89
19 108 Sara Ceesay Hattestad B√¶kkelagets SK 2,15,17
20 126 Mia Ilseng B√łler IF 2,17,55
21 342 Sanne Fossmellem Finsrud Kongsvinger IL Friidrett 2,18,05
22 691 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL 2,18,07
23 762 Tilde S√łlland Vidar, Sportsklubben 2,18,07
24 80 Eiril Bukkemoen R√łdsrud B√¶kkelagets SK 2,19,31
25 693 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 2,19,65
26 310 Andrea C. S. Bundli Hurdal IL 2,19,89
27 467 Hedda Hermine Engen Enerstvedt Nordre Land IL 2,20,00
28 792 Anesa Nezic Heggedal IL 2,20,17
29 475 Marthe Kristine Sirirud Barlund Nordre Land IL 2,20,31
30 118 Hedda Hasund Auberg B√łler IF 2,20,49
31 314 Marie √ėverli Hurdal IL 2,22,48
32 817 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 2,22,57
33 679 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL 2,22,75
34 37 Ella Maute Torjesen Botne SK 2,22,90
35 445 Lilja Gl√łmmi-Gakkestad Nittedal IL 2,25,83
36 193 Emilie S√łnsteby Fl√•v√¶ringen IL 2,26,60
37 362 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 2,26,82
38 700 Sarah Finanger Tyrving IL 2,27,83
39 110 Sonya Amir Abdulla Doski B√¶kkelagets SK 2,28,85
40 315 Maria Elise Movold Nilsen Hurdal IL 2,30,88
41 709 Sunniva Louise Aakervik M√łllerud Tyrving IL 2,31,23
42 94 Kaia Gudmundsen B√¶kkelagets SK 2,31,42
43 105 Nora Boye-Alsos B√¶kkelagets SK 2,34,09
44 477 Martine Ringsrud Nordre Land IL 2,36,25
45 262 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 2,37,24
  103 Mette Gustafson B√¶kkelagets SK DNF
  763 Tuva Tjernshaugen Nord Vidar, Sportsklubben DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS