Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
G-15 200 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 733 OlivĂŠr Wiik-Stoltz Vadsø Turnforening 34.75
Heat: 2
1 168 Amiin Aden Arten FIK Orion 24,53
2 20 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 25,58
3 460 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 25,59
4 69 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 27,90
5 631 Kasper Sevaldhullet Haug Søndre Land IL, Friidrett 28,63
6 150 Jonathan Nordraak Drøbak-Frogn IL 30,96
Heat: 3
1 44 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 25,02
2 661 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 25,36
3 689 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 26,16
4 125 Martinus Fonstad Børnes Bøler IF 29,58
5 482 Sondre Rom Haugerud Nordre Land IL 30,31
6 263 Fredrik Østlie Pettersen Hamar IL 32,13
Heat: 4
1 137 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 24,58
2 801 Kristian Pettersen FIK Orion 25,72
3 96 Lauritz Larsen BĂŚkkelagets SK 27,34
4 669 Jakob Froyn Lie Tyrving IL 27,58
5 624 Sander Oppen Sturla IF 28,76
  6 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett DNS
Heat: 5
1 708 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 24,73
2 251 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 26,17
3 810 Anass Safiani BUL, IL i 27,11
4 129 Stian Hegg Pettersen Bøler IF 31,54
  465 Erik Røstad Nordre Land IL DNS
Heat: 6
1 239 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,34
2 230 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 23,83
3 535 Benjamin Kwadjo Owusu Romerike Friidrett 26,71
4 241 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 27,22
5 104 Noah Waldersløv Storvik BĂŚkkelagets SK 27,68
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 239 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,34
2 230 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 23,83
3 168 Amiin Aden Arten FIK Orion 24,53
4 137 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 24,58
5 708 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 24,73
6 44 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 25,02
7 661 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 25,36
8 20 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 25,58
9 460 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 25,59
10 801 Kristian Pettersen FIK Orion 25,72
11 689 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 26,16
12 251 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 26,17
13 535 Benjamin Kwadjo Owusu Romerike Friidrett 26,71
14 810 Anass Safiani BUL, IL i 27,11
15 241 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 27,22
16 96 Lauritz Larsen BĂŚkkelagets SK 27,34
17 669 Jakob Froyn Lie Tyrving IL 27,58
18 104 Noah Waldersløv Storvik BĂŚkkelagets SK 27,68
19 69 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 27,90
20 631 Kasper Sevaldhullet Haug Søndre Land IL, Friidrett 28,63
21 624 Sander Oppen Sturla IF 28,76
22 125 Martinus Fonstad Børnes Bøler IF 29,58
23 482 Sondre Rom Haugerud Nordre Land IL 30,31
24 150 Jonathan Nordraak Drøbak-Frogn IL 30,96
25 129 Stian Hegg Pettersen Bøler IF 31,54
26 263 Fredrik Østlie Pettersen Hamar IL 32,13
27 733 OlivĂŠr Wiik-Stoltz Vadsø Turnforening 34.75
  465 Erik Røstad Nordre Land IL DNS
  6 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS