Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
G-11 60 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 205 Elias Persen Fredrikstad IF 9,24
2 441 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 9,48
3 555 Sander Leirvik Romerike Friidrett 9,86
4 203 Amund Enger-Olsen Fredrikstad IF 9,97
5 574 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 10,05
6 486 Trym Sirirud Barlund Nordre Land IL 10,56
7 672 Joakim Kallev√•g Eriksen Tyrving IL 10,93
8 196 Muhammed Alhaj Fl√•v√¶ringen IL 12,54
Heat: 2
1 93 J√łrgen Halm√ły B√¶kkelagets SK 9,57
2 625 Aksel Stavik Moshagen S√łndre Land IL, Friidrett 9,84
3 323 Even Bogen N√łrjordet IL Koll 10,03
4 346 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 10,58
5 815 Karl Felix Glaser Groruddalen Friidrettsklubb 10,66
6 211 Noah Norum Martinsen Fredrikstad IF 11,13
7 818 Aron Mamo Gemechu Groruddalen Friidrettsklubb 11,94
Heat: 3
1 394 Nilas Salvesen Marcussen L√łrenskog Friidrettslag 9,39
2 261 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 9,90
3 471 Jens Kristian Lunde Nordre Land IL 10,13
4 789 Amund Bye-Ribaut Nittedal IL 10,58
5 235 Trym Dahlsveen Gausdal Friidrettsklubb 10,87
6 628 Hermann Haslerud S√łndre Land IL, Friidrett 11,05
7 814 Fredrik Johnsen Borgeteien Groruddalen Friidrettsklubb 11,22
Heat: 4
1 433 Mortimer F√©liot Nes√łya IL 9,49
2 201 Aleksander Halvorsen Arvesen Fredrikstad IF 9,71
3 549 Mathias Stavseng Botten Romerike Friidrett 10,24
4 291 Johannes Vik Pedersen Heggedal IL 10,35
5 72 Aksel Gimmingsrud Nagelhus B√¶kkelagets SK 10,51
6 355 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 10,52
7 89 Iver Dahl-Merlid B√¶kkelagets SK 10,78
Heat: 5
1 385 August Hope Nordvang L√łrenskog Friidrettslag 9,17
2 148 Fredrik Krogh Kvernen Dr√łbak-Frogn IL 9,24
3 92 J√łrgen Farbrot Gether B√¶kkelagets SK 9,85
4 319 Axel Wold M√łller IL Koll 10,13
5 95 Lars Rynning Borander B√¶kkelagets SK 10,44
6 570 Jarle Leo Nagel-Alne Sarpsborg IL 10,75
7 213 Peter Wettre Fredrikstad IF 10,80
8 698 Ole Frederik Grindvold Wiks√©n Tyrving IL 11,88
Heat: 6
1 504 Alan Cole Raufoss Friidrett 9,26
2 571 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 9,51
3 458 Theodor Eidsaune Chongdee Nittedal IL 9,71
4 357 Phillip The Diep Lambertseter IF 9,83
5 466 Halvard √ėverby Vestrum Nordre Land IL 10,08
6 790 Kristoffer Haugen Risbakken Hamar IL 10,68
7 561 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 11,08
8 379 Lucas Eriksen Lillehammer IF 11,54
Heat: 7
1 765 Andreas Vinsrygg Vadstein √ėrsta IL 9,66
2 197 Ola Hagberg Fl√•v√¶ringen IL 9,84
3 537 Brian Nygaard Solbj√łr Romerike Friidrett 10,17
4 372 Florian van Buggenhout-Mogensen Lillehammer IF 10,18
5 593 Isak Aleksander Lindseth Lunden Ski IL Friidrett 10,25
6 312 H√•kon Knai Sannerud Hurdal IL 10,25
7 377 Larz Kise Claunch Lillehammer IF 10,34
8 548 Linus Kristian Kj√łlberg Romerike Friidrett 11,03
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 385 August Hope Nordvang L√łrenskog Friidrettslag 9,17
2 148 Fredrik Krogh Kvernen Dr√łbak-Frogn IL 9,24
3 205 Elias Persen Fredrikstad IF 9,24
4 504 Alan Cole Raufoss Friidrett 9,26
5 394 Nilas Salvesen Marcussen L√łrenskog Friidrettslag 9,39
6 441 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 9,48
7 433 Mortimer F√©liot Nes√łya IL 9,49
8 571 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 9,51
9 93 J√łrgen Halm√ły B√¶kkelagets SK 9,57
10 765 Andreas Vinsrygg Vadstein √ėrsta IL 9,66
11 201 Aleksander Halvorsen Arvesen Fredrikstad IF 9,71
12 458 Theodor Eidsaune Chongdee Nittedal IL 9,71
13 357 Phillip The Diep Lambertseter IF 9,83
14 197 Ola Hagberg Fl√•v√¶ringen IL 9,84
15 625 Aksel Stavik Moshagen S√łndre Land IL, Friidrett 9,84
16 92 J√łrgen Farbrot Gether B√¶kkelagets SK 9,85
17 555 Sander Leirvik Romerike Friidrett 9,86
18 261 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 9,90
19 203 Amund Enger-Olsen Fredrikstad IF 9,97
20 323 Even Bogen N√łrjordet IL Koll 10,03
21 574 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 10,05
22 466 Halvard √ėverby Vestrum Nordre Land IL 10,08
23 471 Jens Kristian Lunde Nordre Land IL 10,13
24 319 Axel Wold M√łller IL Koll 10,13
25 537 Brian Nygaard Solbj√łr Romerike Friidrett 10,17
26 372 Florian van Buggenhout-Mogensen Lillehammer IF 10,18
27 549 Mathias Stavseng Botten Romerike Friidrett 10,24
28 593 Isak Aleksander Lindseth Lunden Ski IL Friidrett 10,25
29 312 H√•kon Knai Sannerud Hurdal IL 10,25
30 377 Larz Kise Claunch Lillehammer IF 10,34
31 291 Johannes Vik Pedersen Heggedal IL 10,35
32 95 Lars Rynning Borander B√¶kkelagets SK 10,44
33 72 Aksel Gimmingsrud Nagelhus B√¶kkelagets SK 10,51
34 355 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 10,52
35 486 Trym Sirirud Barlund Nordre Land IL 10,56
36 789 Amund Bye-Ribaut Nittedal IL 10,58
37 346 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 10,58
38 815 Karl Felix Glaser Groruddalen Friidrettsklubb 10,66
39 790 Kristoffer Haugen Risbakken Hamar IL 10,68
40 570 Jarle Leo Nagel-Alne Sarpsborg IL 10,75
41 89 Iver Dahl-Merlid B√¶kkelagets SK 10,78
42 213 Peter Wettre Fredrikstad IF 10,80
43 235 Trym Dahlsveen Gausdal Friidrettsklubb 10,87
44 672 Joakim Kallev√•g Eriksen Tyrving IL 10,93
45 548 Linus Kristian Kj√łlberg Romerike Friidrett 11,03
46 628 Hermann Haslerud S√łndre Land IL, Friidrett 11,05
47 561 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 11,08
48 211 Noah Norum Martinsen Fredrikstad IF 11,13
49 814 Fredrik Johnsen Borgeteien Groruddalen Friidrettsklubb 11,22
50 379 Lucas Eriksen Lillehammer IF 11,54
51 698 Ole Frederik Grindvold Wiks√©n Tyrving IL 11,88
52 818 Aron Mamo Gemechu Groruddalen Friidrettsklubb 11,94
53 196 Muhammed Alhaj Fl√•v√¶ringen IL 12,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS