Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
G-11 600 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 471 Jens Kristian Lunde Nordre Land IL 2,03,50
2 205 Elias Persen Fredrikstad IF 2,04,16
3 220 Anders Granum Haug Gausdal Friidrettsklubb 2,07,16
4 312 H√•kon Knai Sannerud Hurdal IL 2,10,78
5 291 Johannes Vik Pedersen Heggedal IL 2,12,64
6 555 Sander Leirvik Romerike Friidrett 2,13,24
7 672 Joakim Kallev√•g Eriksen Tyrving IL 2,20,65
8 469 H√•vard Nordeng Nordre Land IL 2,21,44
9 561 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 2,28,73
10 548 Linus Kristian Kj√łlberg Romerike Friidrett 2,45,53
  570 Jarle Leo Nagel-Alne Sarpsborg IL DNS
Heat: 2
1 93 J√łrgen Halm√ły B√¶kkelagets SK 1,57,67
2 789 Amund Bye-Ribaut Nittedal IL 2,02,80
3 466 Halvard √ėverby Vestrum Nordre Land IL 2,07,21
4 372 Florian van Buggenhout-Mogensen Lillehammer IF 2,07,92
5 574 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 2,11,07
6 357 Phillip The Diep Lambertseter IF 2,12,36
7 537 Brian Nygaard Solbj√łr Romerike Friidrett 2,13,18
8 323 Even Bogen N√łrjordet IL Koll 2,15,66
9 95 Lars Rynning Borander B√¶kkelagets SK 2,16,95
10 486 Trym Sirirud Barlund Nordre Land IL 2,22,42
11 30 Sverre Alexander Viddal S√¶tre Asker Sk. Friidrett 2,23,54
12 814 Fredrik Johnsen Borgeteien Groruddalen Friidrettsklubb 2,40,19
Heat: 3
1 441 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 1,54,53
2 201 Aleksander Halvorsen Arvesen Fredrikstad IF 1,55,61
3 203 Amund Enger-Olsen Fredrikstad IF 2,07,34
4 92 J√łrgen Farbrot Gether B√¶kkelagets SK 2,09,08
5 72 Aksel Gimmingsrud Nagelhus B√¶kkelagets SK 2,09,74
6 211 Noah Norum Martinsen Fredrikstad IF 2,12,47
7 197 Ola Hagberg Fl√•v√¶ringen IL 2,14,93
8 355 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 2,17,17
9 213 Peter Wettre Fredrikstad IF 2,17,61
10 540 Emil Trageton Romerike Friidrett 2,20,42
11 815 Karl Felix Glaser Groruddalen Friidrettsklubb 2,25,05
12 261 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 2,27,00
Heat: 4
1 319 Axel Wold M√łller IL Koll 1,53,06
2 366 Odin Olsen Larvik Turn & IF 1,56,33
3 394 Nilas Salvesen Marcussen L√łrenskog Friidrettslag 2,00,26
4 433 Mortimer F√©liot Nes√łya IL 2,00,68
5 571 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 2,01,64
6 549 Mathias Stavseng Botten Romerike Friidrett 2,05,14
7 593 Isak Aleksander Lindseth Lunden Ski IL Friidrett 2,05,95
8 183 Peder Hagen FIK Orion 2,06,39
9 750 Gjermund Fluge Ulleberg Vidar, Sportsklubben 2,06,83
10 346 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 2,14,57
11 458 Theodor Eidsaune Chongdee Nittedal IL 2,14,80
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 319 Axel Wold M√łller IL Koll 1,53,06
2 441 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 1,54,53
3 201 Aleksander Halvorsen Arvesen Fredrikstad IF 1,55,61
4 366 Odin Olsen Larvik Turn & IF 1,56,33
5 93 J√łrgen Halm√ły B√¶kkelagets SK 1,57,67
6 394 Nilas Salvesen Marcussen L√łrenskog Friidrettslag 2,00,26
7 433 Mortimer F√©liot Nes√łya IL 2,00,68
8 571 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 2,01,64
9 789 Amund Bye-Ribaut Nittedal IL 2,02,80
10 471 Jens Kristian Lunde Nordre Land IL 2,03,50
11 205 Elias Persen Fredrikstad IF 2,04,16
12 549 Mathias Stavseng Botten Romerike Friidrett 2,05,14
13 593 Isak Aleksander Lindseth Lunden Ski IL Friidrett 2,05,95
14 183 Peder Hagen FIK Orion 2,06,39
15 750 Gjermund Fluge Ulleberg Vidar, Sportsklubben 2,06,83
16 220 Anders Granum Haug Gausdal Friidrettsklubb 2,07,16
17 466 Halvard √ėverby Vestrum Nordre Land IL 2,07,21
18 203 Amund Enger-Olsen Fredrikstad IF 2,07,34
19 372 Florian van Buggenhout-Mogensen Lillehammer IF 2,07,92
20 92 J√łrgen Farbrot Gether B√¶kkelagets SK 2,09,08
21 72 Aksel Gimmingsrud Nagelhus B√¶kkelagets SK 2,09,74
22 312 H√•kon Knai Sannerud Hurdal IL 2,10,78
23 574 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 2,11,07
24 357 Phillip The Diep Lambertseter IF 2,12,36
25 211 Noah Norum Martinsen Fredrikstad IF 2,12,47
26 291 Johannes Vik Pedersen Heggedal IL 2,12,64
27 537 Brian Nygaard Solbj√łr Romerike Friidrett 2,13,18
28 555 Sander Leirvik Romerike Friidrett 2,13,24
29 346 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 2,14,57
30 458 Theodor Eidsaune Chongdee Nittedal IL 2,14,80
31 197 Ola Hagberg Fl√•v√¶ringen IL 2,14,93
32 323 Even Bogen N√łrjordet IL Koll 2,15,66
33 95 Lars Rynning Borander B√¶kkelagets SK 2,16,95
34 355 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 2,17,17
35 213 Peter Wettre Fredrikstad IF 2,17,61
36 540 Emil Trageton Romerike Friidrett 2,20,42
37 672 Joakim Kallev√•g Eriksen Tyrving IL 2,20,65
38 469 H√•vard Nordeng Nordre Land IL 2,21,44
39 486 Trym Sirirud Barlund Nordre Land IL 2,22,42
40 30 Sverre Alexander Viddal S√¶tre Asker Sk. Friidrett 2,23,54
41 815 Karl Felix Glaser Groruddalen Friidrettsklubb 2,25,05
42 261 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 2,27,00
43 561 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 2,28,73
44 814 Fredrik Johnsen Borgeteien Groruddalen Friidrettsklubb 2,40,19
45 548 Linus Kristian Kj√łlberg Romerike Friidrett 2,45,53
  570 Jarle Leo Nagel-Alne Sarpsborg IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS