THON HOTELS Tyrvinglekene 2020

Arrangert av: IL Tyrving

08.02.2020 - 09.02.2020


Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.2020
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  155 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 2,15,18
  237 Marcus Hekneby Gausdal FIK 2,05,90
  482 Filip Bøe Johannessen Lyn Ski 2,06,03
  872 Benjamin Troøyen Gundersen Tyrving IL 2,22,79
  884 Didrik Stølen Andrup Tyrving IL 2,30,14
  911 Herman von Haven Tyrving IL 2,43,06
  927 Jakob Christian Paulsen Tyrving IL 2,17,83
  933 Johan Le Fjeld Tyrving IL 2,01,60
  937 Jonathan Ødegaard Molden Tyrving IL 2,30,54
  1526 Theodor Lundamo Tyrving IL 2,15,51
  1621 Velio Erik Messel Di Rezze Vidar SK 2,04,68
  1626 Bjørnar Rosseland Vindbjart IL 2,24,86
Heat: 2
  126 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 2,05,57
  269 Brage Nordbach Husby Groruddalen FIK 2,20,06
  276 Max Narvestad BrĂĽthen Groruddalen FIK 2,31,96
  283 Sigurd Nordback Husby Groruddalen FIK 2,25,45
  286 Vetle Lier Groruddalen FIK 2,02,22
  416 Vetle Røvik SvanĂŚs Koll IL 2,06,54
  470 Jennard Adrian Bjerke Larvik Turn & IF 2,25,74
  528 Vegard Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 2,19,67
  543 Kristian Henriksen Moss IL 2,20,37
  675 Mikkel Trageton Romerike Friidrett 2,18,55
  929 Jakob Lundamo Tyrving IL 2,25,72
  1690 Andre Daniel Norderud Tyrving IL DNF
Heat: 3
  42 Iver Mathisen Askim Botne SK 2,02,82
  291 Benjamin Beitnes Johnsen Gui SK 2,10,81
  301 Julian Alexander Rønbeck Gui SK 2,24,87
  406 Mathias Bogen Nørjordet Koll IL 2,25,74
  687 Edvin Sundbäck Ros IL 2,19,50
  810 Henrik Healy Andresen Sturla IF 2,01,83
  812 Laurits Sørensen Sturla IF 2,23,79
  881 Daniel Andresen Tyrving IL 2,19,88
  891 Eric Livermore Nagell Tyrving IL 2,26,67
  947 Kasper Eliassen SusĂŚg Tyrving IL 2,28,49
  1533 Vemund Holseter Tyrving IL 2,10,27
  1623 Zakarias Groth Norman Vidar SK 2,22,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  155 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 1,10
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
  237 Marcus Hekneby Gausdal FIK 1,00
 
0,85
xo
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
  269 Brage Nordbach Husby Groruddalen FIK 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxx
  283 Sigurd Nordback Husby Groruddalen FIK 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  286 Vetle Lier Groruddalen FIK 1,15
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,12
xxx
  482 Filip Bøe Johannessen Lyn Ski 1,05
 
0,85
o
0,90
xo
0,95
xo
1,00
xo
1,05
xxo
1,10
xxx
  675 Mikkel Trageton Romerike Friidrett 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,05
xxo
1,10
xxx
  810 Henrik Healy Andresen Sturla IF 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
  812 Laurits Sørensen Sturla IF 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  872 Benjamin Troøyen Gundersen Tyrving IL 1,10
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xxx
  891 Eric Livermore Nagell Tyrving IL 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  911 Herman von Haven Tyrving IL NM
 
0,85
xxx
  937 Jonathan Ødegaard Molden Tyrving IL 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xxo
1,00
xxo
1,05
o
1,10
xxx
  1690 Andre Daniel Norderud Tyrving IL 0,85
 
0,85
o
0,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  42 Iver Mathisen Askim Botne SK 4,89
 
4,894,634,13   
  126 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 3,73
 
3,73--   
  155 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 6,81
 
5,136,696,81   
  237 Marcus Hekneby Gausdal FIK 5,56
 
4,814,395,56   
  269 Brage Nordbach Husby Groruddalen FIK 5,21
 
5,21xx   
  276 Max Narvestad BrĂĽthen Groruddalen FIK 4,53
 
4,533,873,85   
  283 Sigurd Nordback Husby Groruddalen FIK 5,35
 
5,355,044,82   
  285 Sivert Moen Aarø Groruddalen FIK 5,13
 
5,134,464,65   
  286 Vetle Lier Groruddalen FIK 5,31
 
5,314,734,98   
  291 Benjamin Beitnes Johnsen Gui SK 4,49
 
4,494,004,03   
  418 Wilhelm Frederik Daae Hrenovica Koll IL 6,89
 
6,896,695,72   
  528 Vegard Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 4,43
 
4,314,084,43   
  543 Kristian Henriksen Moss IL 5,89
 
5,895,655,56   
  810 Henrik Healy Andresen Sturla IF 5,75
 
5,755,55-   
  812 Laurits Sørensen Sturla IF 3,97
 
3,973,94-   
  872 Benjamin Troøyen Gundersen Tyrving IL 6,02
 
6,025,795,67   
  891 Eric Livermore Nagell Tyrving IL 4,47
 
4,473,894,33   
  911 Herman von Haven Tyrving IL 3,89
 
3,783,893,64   
  927 Jakob Christian Paulsen Tyrving IL 6,14
 
6,146,02x   
  929 Jakob Lundamo Tyrving IL 3,57
 
3,573,34x   
  933 Johan Le Fjeld Tyrving IL 4,75
 
4,684,75-   
  937 Jonathan Ødegaard Molden Tyrving IL 4,67
 
4,674,614,45   
  1533 Vemund Holseter Tyrving IL 4,64
 
4,434,644,33   
  1626 Bjørnar Rosseland Vindbjart IL 4,38
 
4,384,274,19   
  1690 Andre Daniel Norderud Tyrving IL 4,47
 
4,473,884,32   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 703 Sindre Klausen Veggan Røa IL 1,59,76
2 1651 Anthon Efremov Ă…sbro GoIF,SWE 2,04,90
3 926 Jacob Tidemann Fusdahl Tyrving IL 2,05,68
4 1528 Thomas Svendsen Tyrving IL 2,07,54
5 670 Jonatan Sund Haugen Romerike Friidrett 2,07,87
6 518 Martin Braadland Nielsen Mandal og Halse IL 2,08,24
7 1654 Edvin Wallgren Ă…sbro GoIF,SWE 2,10,65
8 462 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 2,19,40
9 410 Oliver WĂŚrp Fagermo Koll IL 2,19,41
10 924 Iver Fykerud Tyrving IL 2,21,70
11 1678 Mats Rognerud Gjertsen Koll IL 2,22,33
12 43 Linus Huseby Botne SK 2,28,71
  1629 Tobias Knobel Vindbjart IL DNF
Heat: 2
1 1565 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL 1,47,08
2 698 Per August Halle Haugen Runar, IL 1,50,68
3 705 Jostein Marvik Hølland Sand IL 1,50,92
4 469 HĂĽvard Sølvik Larvik Turn & IF 1,55,42
5 189 August Sandnes Fredrikstad IF 1,56,30
6 1675 Lucas Myklebust Tyrving IL 1,57,28
7 686 Artin Aga Ros IL 1,59,55
8 487 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog FIL 1,59,93
9 1529 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 2,00,34
10 781 Lucas Andreas Bøen-Hope Stavanger FIK 2,06,86
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1565 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL 1,47,08
2 698 Per August Halle Haugen Runar, IL 1,50,68
3 705 Jostein Marvik Hølland Sand IL 1,50,92
4 469 HĂĽvard Sølvik Larvik Turn & IF 1,55,42
5 189 August Sandnes Fredrikstad IF 1,56,30
6 1675 Lucas Myklebust Tyrving IL 1,57,28
7 686 Artin Aga Ros IL 1,59,55
8 703 Sindre Klausen Veggan Røa IL 1,59,76
9 487 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog FIL 1,59,93
10 1529 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 2,00,34
11 1651 Anthon Efremov Ă…sbro GoIF,SWE 2,04,90
12 926 Jacob Tidemann Fusdahl Tyrving IL 2,05,68
13 781 Lucas Andreas Bøen-Hope Stavanger FIK 2,06,86
14 1528 Thomas Svendsen Tyrving IL 2,07,54
15 670 Jonatan Sund Haugen Romerike Friidrett 2,07,87
16 518 Martin Braadland Nielsen Mandal og Halse IL 2,08,24
17 1654 Edvin Wallgren Ă…sbro GoIF,SWE 2,10,65
18 462 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 2,19,40
19 410 Oliver WĂŚrp Fagermo Koll IL 2,19,41
20 924 Iver Fykerud Tyrving IL 2,21,70
21 1678 Mats Rognerud Gjertsen Koll IL 2,22,33
22 43 Linus Huseby Botne SK 2,28,71
  1629 Tobias Knobel Vindbjart IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1628 Sondre Rosseland Vindbjart IL 1,35
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxo
1,37
xxx
2 374 William Daun Katrineholm,SWE 1,30
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
3 251 Angelo Ommundsen Johnsen Grane Arendal 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxo
1,30
xxx
4 1529 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 1,20
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
o
1,25
xxx
5 1629 Tobias Knobel Vindbjart IL 1,20
 
1,05
xo
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
6 1651 Anthon Efremov Ă…sbro GoIF,SWE 1,15
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
xxx
7 670 Jonatan Sund Haugen Romerike Friidrett 1,15
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
8 189 August Sandnes Fredrikstad IF 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
8 410 Oliver WĂŚrp Fagermo Koll IL 1,10
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
10 989 Sebastian Valbrek Skjelderup Tyrving IL 1,10
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
11 1678 Mats Rognerud Gjertsen Koll IL 1,10
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxo
1,15
xxx
12 1565 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL 1,05
 
1,05
o
1,10
xxx
13 1543 Henrik Høgvold Tønsberg FIK 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
14 43 Linus Huseby Botne SK 1,00
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xxo
1,00
xo
1,05
xxx
15 1528 Thomas Svendsen Tyrving IL 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
16 924 Iver Fykerud Tyrving IL 0,85
 
0,85
o
0,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 264 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 9,73
2 390 Herman Hytten Ekeland Koll IL 9,91
3 396 Jonatan Karlson ErtresvĂĽg Koll IL 9,98
4 245 Trym Dahlsveen Gausdal FIK 10,36
5 59 Carl William Thowsen BUL, IL i 10,47
6 82 Petter Meringdal Høkeli BUL, IL i 10,91
Heat: 2
1 460 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 9,88
2 513 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 10,09
3 1655 Gunnar Wistrand Ă…sbro GoIF,SWE 10,19
4 26 Sverre Alexander Viddal SĂŚtre Asker SK 10,30
5 690 Georg Zahl Hjorteseth Ros IL 10,66
6 506 David Sebastian VrĂĽ Gundersen Mandal og Halse IL 10,77
Heat: 3
1 415 Ulrik August Daae Hrenovica Koll IL 8,85
2 614 Jonas Sandvand-Mulugeta OppegĂĽrd IL 9,22
3 508 Emiel Kristiansen Kvanvig Mandal og Halse IL 9,34
4 12 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker SK 9,54
5 385 Even Bogen Nørjordet Koll IL 9,61
6 766 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 9,74
7 689 Fritz Lindal Ros IL 9,86
Heat: 4
1 1613 Peder Johannessen Vidar SK 8,97
2 728 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 9,03
3 228 Anders Granum Haug Gausdal FIK 9,22
4 402 Leo Winge Aas Koll IL 9,32
5 461 Phillip The Diep Lambertseter IF 9,58
6 760 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 9,66
7 69 Henrik Bøe Johannessen BUL, IL i 9,71
8 582 Kavithan Jeyabalan Nittedal IL 9,73
Heat: 5
1 757 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 8,31
2 814 Sean Healy Andresen Sturla IF 8,51
3 117 Jørgen Halmøy BĂŚkkelagets SK 8,69
4 544 Leander Sjursheim SkjĂŚrstad Moss IL 8,77
5 193 Elias Persen Fredrikstad IF 8,79
6 498 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 8,89
7 880 Cornelius Farhang Tyrving IL 8,94
8 395 Jakob Refvem Kolderup Koll IL 9,16
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 757 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 8,31
2 814 Sean Healy Andresen Sturla IF 8,51
3 117 Jørgen Halmøy BĂŚkkelagets SK 8,69
4 544 Leander Sjursheim SkjĂŚrstad Moss IL 8,77
5 193 Elias Persen Fredrikstad IF 8,79
6 415 Ulrik August Daae Hrenovica Koll IL 8,85
7 498 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 8,89
8 880 Cornelius Farhang Tyrving IL 8,94
9 1613 Peder Johannessen Vidar SK 8,97
10 728 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 9,03
11 395 Jakob Refvem Kolderup Koll IL 9,16
12 614 Jonas Sandvand-Mulugeta OppegĂĽrd IL 9,22
13 228 Anders Granum Haug Gausdal FIK 9,22
14 402 Leo Winge Aas Koll IL 9,32
15 508 Emiel Kristiansen Kvanvig Mandal og Halse IL 9,34
16 12 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker SK 9,54
17 461 Phillip The Diep Lambertseter IF 9,58
18 385 Even Bogen Nørjordet Koll IL 9,61
19 760 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 9,66
20 69 Henrik Bøe Johannessen BUL, IL i 9,71
21 264 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 9,73
22 582 Kavithan Jeyabalan Nittedal IL 9,73
23 766 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 9,74
24 689 Fritz Lindal Ros IL 9,86
25 460 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 9,88
26 390 Herman Hytten Ekeland Koll IL 9,91
27 396 Jonatan Karlson ErtresvĂĽg Koll IL 9,98
28 513 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 10,09
29 1655 Gunnar Wistrand Ă…sbro GoIF,SWE 10,19
30 26 Sverre Alexander Viddal SĂŚtre Asker SK 10,30
31 245 Trym Dahlsveen Gausdal FIK 10,36
32 59 Carl William Thowsen BUL, IL i 10,47
33 690 Georg Zahl Hjorteseth Ros IL 10,66
34 506 David Sebastian VrĂĽ Gundersen Mandal og Halse IL 10,77
35 82 Petter Meringdal Høkeli BUL, IL i 10,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 549 Noah Rebbeng DĂŚhlin Moss IL 2,04,11
2 390 Herman Hytten Ekeland Koll IL 2,04,60
3 264 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 2,04,71
4 396 Jonatan Karlson ErtresvĂĽg Koll IL 2,05,37
5 391 Haakon Røvik SvanĂŚs Koll IL 2,05,56
6 76 Mino Ridar-aasen BUL, IL i 2,08,39
7 460 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 2,08,58
8 1655 Gunnar Wistrand Ă…sbro GoIF,SWE 2,11,15
9 689 Fritz Lindal Ros IL 2,17,37
10 690 Georg Zahl Hjorteseth Ros IL 2,28,35
Heat: 2
1 69 Henrik Bøe Johannessen BUL, IL i 1,56,77
2 544 Leander Sjursheim SkjĂŚrstad Moss IL 1,59,84
3 395 Jakob Refvem Kolderup Koll IL 1,59,91
4 580 HĂĽkon Roset-Aag Nittedal IL 2,05,19
5 1598 Gjermund Fluge Ulleberg Vidar SK 2,05,31
6 508 Emiel Kristiansen Kvanvig Mandal og Halse IL 2,06,13
7 513 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 2,06,32
  385 Even Bogen Nørjordet Koll IL DNF
Heat: 3
1 117 Jørgen Halmøy BĂŚkkelagets SK 1,53,64
2 880 Cornelius Farhang Tyrving IL 1,53,99
3 228 Anders Granum Haug Gausdal FIK 1,54,44
4 402 Leo Winge Aas Koll IL 1,56,25
5 766 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 1,56,53
6 1552 Svale Toreskaas Vedvik Tønsberg FIK 1,59,86
7 728 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 2,02,51
8 300 Johannes Vik Pedersen Gui SK 2,08,31
9 811 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 2,10,72
  70 Jonas Knutsen Breen BUL, IL i DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 117 Jørgen Halmøy BĂŚkkelagets SK 1,53,64
2 880 Cornelius Farhang Tyrving IL 1,53,99
3 228 Anders Granum Haug Gausdal FIK 1,54,44
4 402 Leo Winge Aas Koll IL 1,56,25
5 766 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 1,56,53
6 69 Henrik Bøe Johannessen BUL, IL i 1,56,77
7 544 Leander Sjursheim SkjĂŚrstad Moss IL 1,59,84
8 1552 Svale Toreskaas Vedvik Tønsberg FIK 1,59,86
9 395 Jakob Refvem Kolderup Koll IL 1,59,91
10 728 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 2,02,51
11 549 Noah Rebbeng DĂŚhlin Moss IL 2,04,11
12 390 Herman Hytten Ekeland Koll IL 2,04,60
13 264 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 2,04,71
14 580 HĂĽkon Roset-Aag Nittedal IL 2,05,19
15 1598 Gjermund Fluge Ulleberg Vidar SK 2,05,31
16 396 Jonatan Karlson ErtresvĂĽg Koll IL 2,05,37
17 391 Haakon Røvik SvanĂŚs Koll IL 2,05,56
18 508 Emiel Kristiansen Kvanvig Mandal og Halse IL 2,06,13
19 513 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 2,06,32
20 300 Johannes Vik Pedersen Gui SK 2,08,31
21 76 Mino Ridar-aasen BUL, IL i 2,08,39
22 460 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 2,08,58
23 811 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 2,10,72
24 1655 Gunnar Wistrand Ă…sbro GoIF,SWE 2,11,15
25 689 Fritz Lindal Ros IL 2,17,37
26 690 Georg Zahl Hjorteseth Ros IL 2,28,35
  385 Even Bogen Nørjordet Koll IL DNF
  70 Jonas Knutsen Breen BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 811 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 1,40
 
1,05
xo
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xo
1,35
xxo
1,40
xxo
1,45
xxx
2 498 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
o
1,40
xxx
3 814 Sean Healy Andresen Sturla IF 1,30
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxx
4 69 Henrik Bøe Johannessen BUL, IL i 1,30
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
5 385 Even Bogen Nørjordet Koll IL 1,25
 
1,15
xo
1,20
xo
1,25
o
1,30
xxx
6 760 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
7 82 Petter Meringdal Høkeli BUL, IL i 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
8 461 Phillip The Diep Lambertseter IF 1,15
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
xxx
9 76 Mino Ridar-aasen BUL, IL i 1,10
 
0,90
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 193 Elias Persen Fredrikstad IF 7,48
 
7,487,357,12   
2 760 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 6,96
 
6,966,376,74   
3 264 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 6,92
 
5,966,926,64   
4 672 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 6,31
 
6,176,306,31   
5 415 Ulrik August Daae Hrenovica Koll IL 6,26
 
5,346,076,26   
6 814 Sean Healy Andresen Sturla IF 6,22
 
5,695,726,22   
7 506 David Sebastian VrĂĽ Gundersen Mandal og Halse IL 6,13
 
6,136,105,74   
8 728 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 6,00
 
5,975,656,00   
9 767 Markus Stene Olsen Ski IL Friidrett 5,72
 
5,305,725,03   
10 82 Petter Meringdal Høkeli BUL, IL i 5,18
 
5,18x4,50   
11 766 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 5,08
 
5,084,654,94   
12 117 Jørgen Halmøy BĂŚkkelagets SK 5,06
 
5,064,274,62   
13 245 Trym Dahlsveen Gausdal FIK 4,89
 
4,894,573,73   
14 402 Leo Winge Aas Koll IL 4,54
 
x4,054,54   
15 549 Noah Rebbeng DĂŚhlin Moss IL 4,32
 
x4,32x   
  59 Carl William Thowsen BUL, IL i nm
 
xx    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 287 Zion Narciso Ramirez Groruddalen FIK 7,99 q
2 970 Markus Le Fjeld Tyrving IL 8,42 q
3 1596 Erlend Røhrt Vidar SK 8,78
4 1605 Lars Johansson Hauge Vidar SK 9,02
5 654 Iver Johan Andreassen-Holm Ringerike FIK 9,15
6 463 Victor August Rønning Solstad Lambertseter IF 9,63
7 507 Elias Kristiansen Kvanvig Mandal og Halse IL 9,70
Heat: 2
1 546 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 8,12 q
2 252 Anthony Ommundsen Johnsen Grane Arendal 8,50
3 206 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 8,62
4 227 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 8,87
5 409 Morten Gjesdal Bech Koll IL 9,27
6 525 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 9,62
7 1549 Morten Husebø Hestnes Tønsberg FIK 9,98
8 607 Didrik SøndenĂĽ Sanne OppegĂĽrd IL 10,05
Heat: 3
1 362 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,24 q
2 471 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 8,58
3 337 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 8,69
4 246 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal FIK 8,97
5 1546 Kevin Carlstedt Tønsberg FIK 9,18
6 1539 August Høgvold Tønsberg FIK 9,32
7 185 Amadeus Lykke Bellmann Fredrikstad IF 10,12
8 644 Axel Magnus Stellander Ready 10,31
Heat: 4
1 701 Casper Fossen Brustad Rustad IL 8,31 q
2 778 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 8,35 q
3 144 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 8,78
4 452 Edvin Rooth Lambertseter IF 9,10
5 233 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 9,27
6 959 Magnus Lundberg Tyrving IL 9,44
7 761 Elias Rian Ski IL Friidrett 10,05
Heat: 5
1 831 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 8,17 q
2 271 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen FIK 8,25 q
3 548 Melvin Tollefsen Moss IL 8,66
4 145 Viktor Rokne Bøler IF 8,69
5 618 Simen Johan Borgen OppegĂĽrd IL 9,30
6 1649 Albin Wallgren Ă…sbro GoIF,SWE 9,69
7 154 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL 10,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 546 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 7,95
2 287 Zion Narciso Ramirez Groruddalen FIK 7,99
3 362 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,14
4 831 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 8,18
5 271 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen FIK 8,23
6 701 Casper Fossen Brustad Rustad IL 8,30
7 778 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 8,31
8 970 Markus Le Fjeld Tyrving IL 8,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 144 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 1,49,23
2 1545 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 1,50,11
3 185 Amadeus Lykke Bellmann Fredrikstad IF 1,51,48
4 604 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 1,52,76
5 525 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 1,58,06
6 1649 Albin Wallgren Ă…sbro GoIF,SWE 1,58,72
7 123 Markus Bye Jacobsen BĂŚkkelagets SK 1,59,09
8 866 August Skretting Paus Tyrving IL 1,59,42
9 206 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 2,02,36
10 618 Simen Johan Borgen OppegĂĽrd IL 2,05,86
11 154 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL 2,06,94
  1546 Kevin Carlstedt Tønsberg FIK DNS
Heat: 2
1 778 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 1,34,31
2 701 Casper Fossen Brustad Rustad IL 1,34,94
3 501 Sondre SøgĂĽrd Lehmann Lørenskog FIL 1,35,11
4 734 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 1,39,15
5 1605 Lars Johansson Hauge Vidar SK 1,44,67
6 233 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 1,44,76
7 613 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 1,45,73
8 227 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 1,47,09
9 39 Aron Mathisen Askim Botne SK 1,47,79
10 818 Trym Sørbye Bore Sturla IF 1,51,34
11 654 Iver Johan Andreassen-Holm Ringerike FIK 1,51,35
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 778 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 1,34,31
2 701 Casper Fossen Brustad Rustad IL 1,34,94
3 501 Sondre SøgĂĽrd Lehmann Lørenskog FIL 1,35,11
4 734 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 1,39,15
5 1605 Lars Johansson Hauge Vidar SK 1,44,67
6 233 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 1,44,76
7 613 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 1,45,73
8 227 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 1,47,09
9 39 Aron Mathisen Askim Botne SK 1,47,79
10 144 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 1,49,23
11 1545 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 1,50,11
12 818 Trym Sørbye Bore Sturla IF 1,51,34
13 654 Iver Johan Andreassen-Holm Ringerike FIK 1,51,35
14 185 Amadeus Lykke Bellmann Fredrikstad IF 1,51,48
15 604 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 1,52,76
16 525 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 1,58,06
17 1649 Albin Wallgren Ă…sbro GoIF,SWE 1,58,72
18 123 Markus Bye Jacobsen BĂŚkkelagets SK 1,59,09
19 866 August Skretting Paus Tyrving IL 1,59,42
20 206 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 2,02,36
21 618 Simen Johan Borgen OppegĂĽrd IL 2,05,86
22 154 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL 2,06,94
  1546 Kevin Carlstedt Tønsberg FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 252 Anthony Ommundsen Johnsen Grane Arendal 5,18
 
4,125,115,105,105,18x
2 970 Markus Le Fjeld Tyrving IL 5,02
 
5,024,744,764,624,944,90
3 548 Melvin Tollefsen Moss IL 4,56
 
x4,564,27xx4,42
4 613 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 4,47
 
4,473,994,364,294,454,41
5 144 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 4,43
 
4,374,114,43---
6 39 Aron Mathisen Askim Botne SK 4,30
 
4,214,234,304,264,214,25
7 1605 Lars Johansson Hauge Vidar SK 4,29
 
4,264,294,203,934,153,78
8 959 Magnus Lundberg Tyrving IL 4,22
 
4,224,21x3,994,04x
9 337 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 4,20
 
4,124,164,20   
10 206 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 4,13
 
3,674,133,43   
11 745 Martin Eilefstjønn Berntzen Seljord IL 4,01
 
4,003,994,01   
12 618 Simen Johan Borgen OppegĂĽrd IL 3,97
 
3,713,743,97   
13 1539 August Høgvold Tønsberg FIK 3,92
 
3,923,853,76   
14 1549 Morten Husebø Hestnes Tønsberg FIK 3,87
 
3,833,673,87   
15 1649 Albin Wallgren Ă…sbro GoIF,SWE 3,86
 
3,863,693,75   
16 1546 Kevin Carlstedt Tønsberg FIK 3,77
 
3,702,993,77   
17 817 Theodor Mørck Sturla IF 3,65
 
3,603,623,65   
18 507 Elias Kristiansen Kvanvig Mandal og Halse IL 3,58
 
3,443,583,42   
19 525 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 3,58
 
x3,58x   
20 606 Chris Jayden Avellana Santamaria OppegĂĽrd IL 3,48
 
xx3,48   
21 607 Didrik SøndenĂĽ Sanne OppegĂĽrd IL 3,47
 
3,473,322,89   
22 1527 Thomas Høvik NĂŚss Tyrving IL 3,33
 
3,243,173,33   
23 761 Elias Rian Ski IL Friidrett 3,25
 
3,253,07x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 761 Elias Rian Ski IL Friidrett 2,05
 
1,65
o
1,75
o
1,85
o
1,95
o
2,05
xo
2,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1638 Rayan Rangassamy VĂĽg, IK 7,69 q
2 1581 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 8,51
3 871 Benjamin BĂŚvre-Jensen Tyrving IL 8,58
4 6 Markus Rølleid Jensen Aremark IF 8,62
5 962 Marcus Skodbo-Birch Tyrving IL 8,65
6 122 Marius Alexander Hildonen Madsen BĂŚkkelagets SK 8,72
7 315 Tobias Nordtveit Knudsen Gui SK 9,49
8 869 Axel Østlyngen Tyrving IL 9,67
Heat: 2
1 785 Petter Davidsen Steinkjer FIK 7,53 q
2 1639 Theodor TrĂŚgde Pedersen VĂĽg, IK 7,98 q
3 284 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 8,13 q
4 46 Torbjørn Farbrot Bryne Friidrettsklubb 8,37
5 957 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 8,70
6 1535 Vincent Berend Hole-Ruigrok Tyrving IL 8,95
7 128 Petter Egeland BĂŚkkelagets SK 9,45
8 296 Eskil Dahl Marstein Gui SK 9,60
Heat: 3
1 270 Daniel Debesay Groruddalen FIK 8,08 q
2 265 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen FIK 8,14 q
3 897 Fridtjof Farhang Tyrving IL 8,21
4 839 Sondre Edland Sørild FIK 8,27
5 1530 Tobias Senneset Greff Tyrving IL 8,29
6 1583 Aksel Wormdahl Utleira IL - Friidrett 8,71
7 910 Herman Bjørke Ådland Tyrving IL 8,91
8 540 Skjalg Kongssund Moelven IL 9,93
Heat: 4
1 877 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 7,63 q
2 212 Sean Martin Bjønnes Fredrikstad IF 8,10 q
3 570 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 8,38
4 29 William Østbø Johansen Asker SK 8,40
5 893 Estin Levorsen Tyrving IL 8,85
6 1615 Sigurd Bøkestad Utvik Johnsen Vidar SK 9,03
7 888 Eirik Alvik Tyrving IL 10,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 785 Petter Davidsen Steinkjer FIK 7,55
2 877 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 7,64
3 1638 Rayan Rangassamy VĂĽg, IK 7,74
4 1639 Theodor TrĂŚgde Pedersen VĂĽg, IK 7,99
5 270 Daniel Debesay Groruddalen FIK 8,09
6 212 Sean Martin Bjønnes Fredrikstad IF 8,10
7 265 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen FIK 8,12
8 284 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 8,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 47 Adrian Sevaldstad BUL, IL i 1,48,56
2 871 Benjamin BĂŚvre-Jensen Tyrving IL 1,48,67
3 893 Estin Levorsen Tyrving IL 1,49,77
4 1535 Vincent Berend Hole-Ruigrok Tyrving IL 1,50,26
5 540 Skjalg Kongssund Moelven IL 1,50,60
6 914 HĂĽvard Rekve Lian Tyrving IL 1,50,79
7 555 Erlend Juven Nesbyen IL 1,59,24
8 620 Vetle Kristiansen OppegĂĽrd IL 2,00,29
9 1615 Sigurd Bøkestad Utvik Johnsen Vidar SK 2,01,19
Heat: 2
1 265 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen FIK 1,37,73
2 524 Simon HĂĽkonsen Mandal og Halse IL 1,39,02
3 782 Magnus Bøen Hope Stavanger FIK 1,40,30
4 159 Vinter Andersson Drøbak-Frogn IL 1,43,42
5 957 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 1,45,00
6 729 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 1,45,03
7 993 Sindre Haslestad Axelsen Tyrving IL 1,45,15
8 744 Kristian Eilefstjønn Berntzen Seljord IL 1,45,50
9 1597 Frederick Emil Høyerholt Vidar SK 1,47,27
  214 Vetle Aleksander Gulaker Fredrikstad IF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 265 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen FIK 1,37,73
2 524 Simon HĂĽkonsen Mandal og Halse IL 1,39,02
3 782 Magnus Bøen Hope Stavanger FIK 1,40,30
4 159 Vinter Andersson Drøbak-Frogn IL 1,43,42
5 957 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 1,45,00
6 729 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 1,45,03
7 993 Sindre Haslestad Axelsen Tyrving IL 1,45,15
8 744 Kristian Eilefstjønn Berntzen Seljord IL 1,45,50
9 1597 Frederick Emil Høyerholt Vidar SK 1,47,27
10 47 Adrian Sevaldstad BUL, IL i 1,48,56
11 871 Benjamin BĂŚvre-Jensen Tyrving IL 1,48,67
12 893 Estin Levorsen Tyrving IL 1,49,77
13 1535 Vincent Berend Hole-Ruigrok Tyrving IL 1,50,26
14 540 Skjalg Kongssund Moelven IL 1,50,60
15 914 HĂĽvard Rekve Lian Tyrving IL 1,50,79
16 555 Erlend Juven Nesbyen IL 1,59,24
17 620 Vetle Kristiansen OppegĂĽrd IL 2,00,29
18 1615 Sigurd Bøkestad Utvik Johnsen Vidar SK 2,01,19
  214 Vetle Aleksander Gulaker Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 785 Petter Davidsen Steinkjer FIK 5,36
 
5,365,21-5,24--
2 270 Daniel Debesay Groruddalen FIK 5,31
 
5,314,985,225,195,144,89
3 1638 Rayan Rangassamy VĂĽg, IK 5,30
 
5,214,974,934,925,305,09
4 1583 Aksel Wormdahl Utleira IL - Friidrett 5,01
 
x4,744,83x4,745,01
5 570 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 4,73
 
4,734,434,244,47x4,23
6 34 Kjell Augustin Kubon Bergens TF 4,72
 
x4,634,724,434,70x
7 1581 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 4,71
 
x4,454,714,464,524,67
8 284 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 4,70
 
4,674,704,624,66--
9 897 Fridtjof Farhang Tyrving IL 4,52
 
4,524,02x   
10 122 Marius Alexander Hildonen Madsen BĂŚkkelagets SK 4,50
 
4,164,503,92   
11 839 Sondre Edland Sørild FIK 4,45
 
4,45x4,19   
12 46 Torbjørn Farbrot Bryne Friidrettsklubb 4,41
 
4,334,414,37   
13 6 Markus Rølleid Jensen Aremark IF 4,41
 
4,37x4,41   
14 212 Sean Martin Bjønnes Fredrikstad IF 4,32
 
4,32x4,06   
15 871 Benjamin BĂŚvre-Jensen Tyrving IL 4,24
 
4,044,243,99   
16 265 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen FIK 4,17
 
3,914,174,11   
17 893 Estin Levorsen Tyrving IL 4,15
 
3,393,514,15   
18 512 Jone Eriksen Mandal og Halse IL 3,99
 
x3,99-   
19 888 Eirik Alvik Tyrving IL 3,84
 
3,843,67-   
20 729 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 3,77
 
xx3,77   
21 209 Marius Persen Fredrikstad IF 3,65
 
3,653,473,29   
22 128 Petter Egeland BĂŚkkelagets SK 3,26
 
3,253,263,21   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 34 Kjell Augustin Kubon Bergens TF 2,75
 
2,45
o
2,55
o
2,65
o
2,75
xxo
2,85
xxx
1 533 Martin Beitnes Kreken Modum FIK 2,75
 
2,45
o
2,55
o
2,65
o
2,75
xxo
2,85
xxx
3 315 Tobias Nordtveit Knudsen Gui SK 2,15
 
1,75
o
1,85
o
1,95
o
2,05
o
2,15
o
2,25
xxx
4 209 Marius Persen Fredrikstad IF 1,85
 
1,55
o
1,65
o
1,75
o
1,85
o
1,95
xxx
5 296 Eskil Dahl Marstein Gui SK 1,85
 
1,55
o
1,65
o
1,75
o
1,85
xo
1,95
xxx
6 6 Markus Rølleid Jensen Aremark IF 1,75
 
1,55
o
1,65
o
1,75
o
1,85
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 371 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 7,58 q
2 950 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 7,62 q
3 36 Sondre Norberg Bjørn IL 7,90
4 1624 Linus August Rygh Viking, TIF 8,11
5 772 Tobias Rian Ski IL Friidrett 8,56
6 857 Akos Nagy Tyrving IL 8,64
7 1671 Felix Neue Nesodden IF 8,77
Heat: 2
1 1551 Sebastian Berntsen Tønsberg FIK 7,39 q
2 1618 Teodor Miller Vidar SK 7,88
3 28 Vilmer Fossum Beyer Asker SK 7,91
4 1634 Eirik Hasaas VĂĽg, IK 8,06
5 16 Jonas Bakken Asker SK 8,24
6 563 Kasper Benjamin Szentivanyi Nordanger Nesodden IF 8,43
7 134 Ariand Shegani Bøler IF 8,51
Heat: 3
1 77 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 7,67 q
2 332 HĂĽkon Yri Aaberg Hammarby IF,SWE 7,72 q
3 990 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 7,82 q
4 411 Simen Fritsvold Koll IL 8,06
5 988 Sebastian Aspelund Nilsen Tyrving IL 8,32
6 727 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 8,55
7 412 Sverre Avlund Børringbo Koll IL 8,66
Heat: 4
1 720 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 7,77 q
2 113 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 7,81 q
3 93 Thai Drager BUL, IL i 7,87
4 1660 Leo Steen Ă…sbro GoIF,SWE 8,10
5 400 Lars Wold Møller Koll IL 8,39
6 865 Ask Indset Tyrving IL 8,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1551 Sebastian Berntsen Tønsberg FIK 7,36
2 371 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 7,45
3 77 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 7,64
4 332 HĂĽkon Yri Aaberg Hammarby IF,SWE 7,67
5 950 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 7,68
6 720 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 7,70
7 990 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 7,76
8 113 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 7,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 113 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 2,13,58
2 504 Ivar Plukkerud Løten Friidrett  2,14,37
3 400 Lars Wold Møller Koll IL 2,16,10
4 749 Christoffer Pedersen Sem IF 2,16,12
5 235 Heine Steinar Sandvold Gausdal FIK 2,20,56
6 700 Simen Modin EngesĂŚth Runar, IL 2,21,82
7 776 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 2,24,11
8 242 Syver Rusten Dalen Gausdal FIK 2,26,30
9 563 Kasper Benjamin Szentivanyi Nordanger Nesodden IF 2,27,32
10 857 Akos Nagy Tyrving IL 2,29,03
Heat: 2
1 1625 Sindre Strønstad-Løseth Viking, TIF 2,06,63
2 1590 Andreas Fjeld Halvorsen Vidar SK 2,07,38
3 429 Bastian Fibiger Bøgh-Tobiassen Kristiansands IF 2,07,63
4 1612 Nikolai Solum Vidar SK 2,07,98
5 48 Adrian Stene Olsen BUL, IL i 2,10,26
6 823 Yoom Eebbissa Nagaraa Sturla IF 2,10,32
7 801 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 2,10,87
8 372 Kristoffer Sandal Jølster IL 2,11,64
9 552 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 2,20,89
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1625 Sindre Strønstad-Løseth Viking, TIF 2,06,63
2 1590 Andreas Fjeld Halvorsen Vidar SK 2,07,38
3 429 Bastian Fibiger Bøgh-Tobiassen Kristiansands IF 2,07,63
4 1612 Nikolai Solum Vidar SK 2,07,98
5 48 Adrian Stene Olsen BUL, IL i 2,10,26
6 823 Yoom Eebbissa Nagaraa Sturla IF 2,10,32
7 801 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 2,10,87
8 372 Kristoffer Sandal Jølster IL 2,11,64
9 113 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 2,13,58
10 504 Ivar Plukkerud Løten Friidrett  2,14,37
11 400 Lars Wold Møller Koll IL 2,16,10
12 749 Christoffer Pedersen Sem IF 2,16,12
13 235 Heine Steinar Sandvold Gausdal FIK 2,20,56
14 552 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 2,20,89
15 700 Simen Modin EngesĂŚth Runar, IL 2,21,82
16 776 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 2,24,11
17 242 Syver Rusten Dalen Gausdal FIK 2,26,30
18 563 Kasper Benjamin Szentivanyi Nordanger Nesodden IF 2,27,32
19 857 Akos Nagy Tyrving IL 2,29,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1551 Sebastian Berntsen Tønsberg FIK 6,33
 
5,995,975,096,305,586,33
2 990 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 5,81
 
5,674,485,62x5,81x
3 988 Sebastian Aspelund Nilsen Tyrving IL 5,08
 
x4,954,965,08x4,92
4 772 Tobias Rian Ski IL Friidrett 5,06
 
4,434,88x4,97x5,06
5 727 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 5,05
 
4,895,014,87x4,955,05
6 113 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 5,04
 
4,824,895,044,864,824,99
7 1660 Leo Steen Ă…sbro GoIF,SWE 4,87
 
4,404,874,613,534,854,49
8 747 Adrian Patryk Malinowski Sem IF 4,75
 
4,384,75x4,274,304,69
9 1671 Felix Neue Nesodden IF 4,66
 
4,664,614,45   
10 411 Simen Fritsvold Koll IL 4,50
 
4,504,224,28   
  1624 Linus August Rygh Viking, TIF nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 762 Elias Aaslid Ski IL Friidrett 3,45
 
2,85
o
2,95
o
3,05
xo
3,15
o
3,25
o
3,35
o
3,45
xo
3,55
xxx
2 772 Tobias Rian Ski IL Friidrett 3,45
 
2,75
xo
2,85
xo
2,95
o
3,05
o
3,15
o
3,25
xo
3,35
o
3,45
xxo
3,55
xxx
3 425 Sindre Nergaard Kongsvinger IL 3,15
 
3,05
xo
3,15
xo
3,25
xxx
4 727 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 3,05
 
2,85
o
2,95
o
3,05
o
3,15
xxx
5 403 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal Koll IL 2,85
 
2,65
o
2,85
xxo
2,95
xxx
6 93 Thai Drager BUL, IL i 2,65
 
1,95
o
2,05
o
2,15
o
2,25
o
2,35
o
2,45
xo
2,55
xo
2,65
xo
2,75
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 89 Simon Stornes BUL, IL i 7,63
2 824 Haakon Eieland Søgne IL 7,63
3 899 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 7,69
4 841 Albin Lydersen Botez Tjalve, IK 7,78
5 218 Nikolai AndrĂŠ Navdal Marøy FRI IL 7,87
6 267 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen FIK 8,00
7 721 Igor Skoczylas Sandvin, IL 8,14
Heat: 2
1 239 Osazee Parkson Gausdal FIK 7,23 q
2 623 Amiin Aden Arten Orion FIK 7,47 q
3 217 Lars Magnus Birketveit FRI IL 7,56
4 668 HĂĽvard Funderud Romerike Friidrett 7,92
5 1532 Torgrim Frøystein Tyrving IL 7,97
6 10 August Østbø Johansen Asker SK 8,08
7 312 Tage Horn Gui SK 8,13
Heat: 3
1 266 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 7,42 q
2 120 Lauritz Larsen BĂŚkkelagets SK 7,52 q
3 786 Sivert Moen Steinkjer FIK 7,69
4 18 Lukas Casey Øiseth Asker SK 7,83
5 38 Aksel Maute Torjesen Botne SK 7,90
6 827 Kasper Sevaldhullet Haug Søndre Land IL 8,25
7 258 Josef Khaled al Sayed Ali Grane Arendal 9,04
Heat: 4
2 550 Oliver Tollefsen Moss IL 7,42 q
3 222 Emil Gundersen Fyllingen IL 7,45 q
4 221 Benjamin Taule Lindgren Fyllingen IL 7,89
5 597 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 7,98
6 561 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 8,03
  829 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK DQ:R162.8
Heat: 5
1 637 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 7,50 q
2 998 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 7,55 q
3 57 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 7,84
4 279 Nivethan Rajan Groruddalen FIK 7,97
5 935 Jonas Jue Forslund Tyrving IL 8,20
6 140 Martinus Fonstad Børnes Bøler IF 8,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 239 Osazee Parkson Gausdal FIK 7,16
2 550 Oliver Tollefsen Moss IL 7,37
3 266 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 7,41
4 222 Emil Gundersen Fyllingen IL 7,41
5 623 Amiin Aden Arten Orion FIK 7,47
6 637 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 7,48
7 120 Lauritz Larsen BĂŚkkelagets SK 7,50
8 998 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 7,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 637 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 2,04,59
2 248 Even Aaberg Fougner Gjøvik FIK 2,06,94
3 786 Sivert Moen Steinkjer FIK 2,07,47
4 961 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,08,67
5 1614 Petter Andreas Schrøder Brennhovd Vidar SK 2,10,40
6 305 Luka Snorrason Gui SK 2,10,96
7 433 Fredrik Herman Jonasson Kristiansands IF 2,13,45
8 928 Jakob Froyn Lie Tyrving IL 2,15,30
9 955 Lewis Alexander Kjemhus Tyrving IL 2,17,35
10 1559 Erlend Homble Ullensaker/Kisa IL 2,19,91
11 647 Johan Jørgen Peterson Ready 2,22,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 266 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 6,42
 
6,246,42-6,24-x
2 824 Haakon Eieland Søgne IL 6,03
 
6,035,565,665,515,665,81
3 338 William Aleksander Kollberg Hellas, IF 5,90
 
5,575,595,825,535,905,61
4 222 Emil Gundersen Fyllingen IL 5,73
 
5,725,725,735,535,66x
5 38 Aksel Maute Torjesen Botne SK 5,62
 
x5,625,46x5,15x
6 550 Oliver Tollefsen Moss IL 5,37
 
5,125,375,16---
7 218 Nikolai AndrĂŠ Navdal Marøy FRI IL 5,37
 
5,375,05x4,904,975,14
8 899 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 5,27
 
5,005,27x-x5,25
9 279 Nivethan Rajan Groruddalen FIK 5,25
 
4,955,255,18   
10 221 Benjamin Taule Lindgren Fyllingen IL 5,17
 
5,114,845,17   
11 827 Kasper Sevaldhullet Haug Søndre Land IL 4,39
 
4,39x4,34   
12 561 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 4,38
 
4,034,304,38   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 35 Philip Andreas Kubon Bergens TF 4,25
 
3,85
o
4,15
xo
4,25
xo
4,35
xxx
2 813 Sander Oppen Sturla IF 3,95
 
3,45
xo
3,55
o
3,65
o
3,75
o
3,85
o
3,95
xo
4,05
xxx
3 267 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen FIK 2,55
 
2,25
xxo
2,35
o
2,45
xxo
2,55
o
2,65
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 320 Oliver EllstrĂśm GĂśta Karlstad,SWE 7,27 q
2 369 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 7,34 q
3 1643 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 7,37 q
4 436 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 7,48 q
5 1542 Henrik Duncan Tønsberg FIK 7,56
6 673 Max Seeberg Romerike Friidrett 7,84
7 50 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 7,87
Heat: 2
1 680 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 7,19 q
2 85 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,48 q
3 219 Thord Flatebø Iversen FRI IL 7,55
4 2 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 7,59
5 636 Magnus Reigstad Osterøy IL 7,59
6 999 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 7,84
7 174 Mathias AndrĂŠ Gazmuri-Olivares Fagernes IL 7,98
Heat: 3
1 225 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL 7,36 q
2 333 Jonatan Borg Hammarby IF,SWE 7,37 q
3 376 Abraham S. Vogelsang Koll IL 7,50
4 833 Jonathan Askeland Sørild FIK 7,70
5 40 HĂĽkon Aasen Botne SK 7,73
6 799 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 7,74
7 523 Ramatullah Ghazauri Mandal og Halse IL 7,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 680 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 7,14
2 320 Oliver EllstrĂśm GĂśta Karlstad,SWE 7,18
3 333 Jonatan Borg Hammarby IF,SWE 7,24
4 1643 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 7,29
5 369 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 7,30
6 225 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL 7,35
7 85 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,47
8 436 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 7,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 830 Eivind Tobiassen Sørild FIK 2,06,67
2 355 Tobias Johansen IK Hind 2,06,99
3 216 Aaron Johannes Augensen-Kristiansen Fredrikstad IF 2,10,61
4 802 Daniel Oppen Sturla IF 2,30,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 940 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 14,69
 
14,4914,0814,4214,6914,5413,96
2 571 Thomas Kvam Nesøya IL 14,37
 
12,2413,87x14,25x14,37
3 376 Abraham S. Vogelsang Koll IL 13,65
 
13,6413,6513,2612,54x13,53
4 1 Viktor RydĂĽker Alunda SK,SWE 13,42
 
13,06x11,7912,9012,7813,42
5 669 HĂĽvard Syrstad Romerike Friidrett 12,99
 
12,78x12,1212,87x12,99
6 449 Noa Skomorowski Kvarnsvedens, SWE 12,66
 
12,6611,42xxx11,90
7 169 Eivind Torgeir Reien Frestad Fagernes IL 11,29
 
11,2910,98xx9,3310,26
8 174 Mathias AndrĂŠ Gazmuri-Olivares Fagernes IL 8,72
 
8,627,998,72x8,458,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 320 Oliver EllstrĂśm GĂśta Karlstad,SWE 6,56
 
6,496,566,49-  
2 449 Noa Skomorowski Kvarnsvedens, SWE 6,47
 
x6,276,476,19x6,34
3 177 Birck WärnstrĂśm Falu IK,SWE 6,31
 
5,975,946,276,316,156,27
4 2 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 6,28
 
6,256,28x6,086,086,16
5 376 Abraham S. Vogelsang Koll IL 6,14
 
6,086,145,885,71--
6 992 Simen Gimnes Tyrving IL 5,98
 
5,455,815,825,985,77x
7 436 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 5,92
 
xx5,925,10x5,67
8 225 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL 5,79
 
x5,795,785,79x5,37
9 259 Magnus Storfjord Grane Arendal 5,74
 
5,745,64x   
10 85 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 5,71
 
5,525,635,71   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 Viktor RydĂĽker Alunda SK,SWE 4,15
 
3,75
o
3,95
xxo
4,05
xo
4,15
o
4,25
xxx
2 1574 Adrian Kojen UrĂŚdd Friidrett 3,55
 
3,55
xo
3,65
xxx
3 376 Abraham S. Vogelsang Koll IL 3,05
 
2,95
o
3,05
xo
3,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1537 Zion Eriksson Täby IS,SWE 6,89 q
2 352 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 7,33 q
3 58 Bereket Geda Wayu BUL, IL i 7,37 q
4 354 Robert David Sheath IK Hind 7,45
5 208 Ludvig Elias Engen Fredrikstad IF 7,46
6 628 Marcus Henriksen Orion FIK 7,60
7 66 Felix Christensen BUL, IL i 7,67
8 520 Nemetullah Ghazauri Mandal og Halse IL 7,78
Heat: 2
1 92 Stephan Skogheim Kyeremeh BUL, IL i 7,10 q
2 71 Jonathan Holen BUL, IL i 7,27 q
3 882 David Kumwenda Tyrving IL 7,38 q
4 622 Aleksander Haug Orion FIK 7,55
5 629 Martin Pettersen Orion FIK 7,61
6 485 Martin Rogerio Flaten Lyngdal IL 7,64
7 196 Fredrik Persen Fredrikstad IF 7,78
8 1579 Marcus Krishna Homane UrĂŚdd Friidrett 7,81
Heat: 3
1 95 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 7,23 q
2 1531 Tobias Windjusveen Tyrving IL 7,26 q
3 105 Tobias Bergvik BUL-Tromsø, Friidrett 7,43
4 94 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 7,47
5 203 Joachim Teleb Fredrikstad IF 7,67
6 624 Anders Kvesetberget Orion FIK 7,71
7 468 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 8,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1537 Zion Eriksson Täby IS,SWE 6,97
2 92 Stephan Skogheim Kyeremeh BUL, IL i 7,07
3 1531 Tobias Windjusveen Tyrving IL 7,22
4 71 Jonathan Holen BUL, IL i 7,24
5 352 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 7,29
6 95 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 7,30
7 58 Bereket Geda Wayu BUL, IL i 7,38
8 882 David Kumwenda Tyrving IL 7,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 725 Oliver Engen Sandvin, IL 12,88
 
xx12,6212,88xx
2 175 Ă…smund Frøyen Fagernes IL 10,58
 
10,4510,3210,589,19x-
3 255 Emmanuel Omane Grane Arendal 10,57
 
9,3210,3910,5710,2010,3110,31
4 1000 Sondre Thomassen Thorvik Tyrving IL 10,29
 
9,66xx9,639,7810,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1640 Karl-William Einarson WedevĂĽgs IF,SWE 6,20
 
6,035,945,966,20--
2 208 Ludvig Elias Engen Fredrikstad IF 5,83
 
5,695,655,835,735,33-
3 780 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 5,75
 
5,585,575,725,665,625,75
4 175 Ă…smund Frøyen Fagernes IL 5,36
 
5,365,015,144,66-5,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 725 Oliver Engen Sandvin, IL 4,35
 
3,65
o
3,85
xo
4,05
xo
4,15
xo
4,25
xo
4,35
xxo
4,45
xxx
2 789 Karl Johansson Stocksäters IF,SWE 4,15
 
3,65
xo
3,75
o
3,85
xxo
3,95
o
4,05
o
4,15
o
4,25
xxx
3 1640 Karl-William Einarson WedevĂĽgs IF,SWE 3,65
 
3,25
o
3,35
o
3,45
xxo
3,55
o
3,65
o
3,75
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 576 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 2,08,03
2 73 Kristine Grimstad BUL, IL i 2,08,73
3 1564 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 2,20,10
4 590 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 2,23,94
5 702 Marthe Fossen Brustad Rustad IL 2,24,33
6 960 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 2,26,38
7 1607 Lina NygĂĽrd Sørlie Vidar SK 2,30,65
8 1580 Matilda Leonora Moen Kasin UrĂŚdd Friidrett 2,31,08
9 476 Emilie Lindstad Lena IF 2,32,43
10 282 Shahitya Sentilnathan Groruddalen FIK 2,48,12
Heat: 2
1 373 Lovisa Daun Katrineholm,SWE 2,04,33
2 166 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 2,10,98
3 973 Mathea Høyby Tyrving IL 2,13,32
4 41 Ingeborg Marta Kjepso Sølverud Botne SK 2,14,61
5 1627 Emilia Widerøe Hodne Vindbjart IL 2,14,64
6 886 Ebba Marie Vlatkovic LĂźtken Tyrving IL 2,15,29
7 876 Cecilia Skaug Tyrving IL 2,16,30
8 894 Eva Lien Augustine Tyrving IL 2,20,22
9 277 May Angelina Matheswarean Groruddalen FIK 2,35,34
10 912 Hermela Ghirmay Tyrving IL 3,06,14
  521 Norah Kathrine VrĂĽ Gundersen Mandal og Halse IL DNF
  642 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  41 Ingeborg Marta Kjepso Sølverud Botne SK 1,15
 
0,90
xo
0,95
o
1,00
o
1,05
-
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
  73 Kristine Grimstad BUL, IL i 0,95
 
0,85
xxo
0,90
xo
0,95
xo
1,00
xxx
  166 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 1,05
 
0,85
o
0,90
xo
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
  282 Shahitya Sentilnathan Groruddalen FIK 0,95
 
0,85
xo
0,90
xo
0,95
xo
1,00
xxx
  325 Signe Therese Kvalheim Halden IL 1,10
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xxx
  373 Lovisa Daun Katrineholm,SWE 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
  476 Emilie Lindstad Lena IF 1,00
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
  576 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 1,10
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xxx
  590 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 0,95
 
0,90
o
0,95
xo
1,00
xxx
  642 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL NM
 
1,10
xx-
  886 Ebba Marie Vlatkovic LĂźtken Tyrving IL 0,85
 
0,85
o
0,90
xxx
  908 Henriette Brudevold-Vassend Tyrving IL 1,00
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxo
1,05
xxx
  912 Hermela Ghirmay Tyrving IL NM
 
0,85
xxx
  1580 Matilda Leonora Moen Kasin UrĂŚdd Friidrett 0,90
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xxx
  1607 Lina NygĂĽrd Sørlie Vidar SK NM
 
0,85
xxx
  1617 Stine Sølland Vidar SK 1,05
 
0,85
xo
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
  1627 Emilia Widerøe Hodne Vindbjart IL 1,15
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
xxx
  1691 Jenny Stokke Goplen Vidar SK 0,90
 
0,85
xxo
0,90
o
0,95
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  41 Ingeborg Marta Kjepso Sølverud Botne SK 6,10
 
5,995,906,10   
  166 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 5,90
 
4,715,905,31   
  277 May Angelina Matheswarean Groruddalen FIK 3,94
 
3,943,563,83   
  282 Shahitya Sentilnathan Groruddalen FIK 4,03
 
4,034,013,31   
  323 Kristine Gilstedt Hundven Halden IL 3,87
 
3,873,71x   
  325 Signe Therese Kvalheim Halden IL 5,65
 
5,565,655,49   
  476 Emilie Lindstad Lena IF 3,30
 
2,882,853,30   
  521 Norah Kathrine VrĂĽ Gundersen Mandal og Halse IL 4,70
 
4,564,534,70   
  576 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 4,97
 
4,484,544,97   
  642 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 6,24
 
6,245,855,06   
  908 Henriette Brudevold-Vassend Tyrving IL 5,36
 
5,365,325,12   
  912 Hermela Ghirmay Tyrving IL 2,66
 
2,662,522,48   
  1580 Matilda Leonora Moen Kasin UrĂŚdd Friidrett 5,32
 
4,884,115,32   
  1587 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 6,73
 
6,346,496,73   
  1607 Lina NygĂĽrd Sørlie Vidar SK 4,49
 
4,343,444,49   
  1627 Emilia Widerøe Hodne Vindbjart IL 4,83
 
4,834,734,38   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 502 Vilma Johansen Helgheim Lørenskog FIL 2,04,39
2 682 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 2,09,15
3 975 Mia Andersen Tyrving IL 2,09,68
4 822 Wilma Christine Thorrud Sturla IF 2,09,94
5 1524 Sunniva LysvĂĽg Engebø Tyrving IL 2,12,69
6 484 Ella Margrethe Friis Lyngdal IL 2,23,22
7 1672 Linnea Svarva Tyrving IL 2,27,12
8 297 Hedda Kristine Vik Pedersen Gui SK 2,34,03
9 313 Thea Tesaker Ramstad Gui SK 2,42,32
  294 Elina Maylinn Refvik Gui SK DNF
Heat: 2
1 693 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 2,06,10
2 968 Marie Helgheim Tyrving IL 2,07,81
3 860 Alma Ølund Gerner Tyrving IL 2,14,46
4 302 Karoline Runesdottir Á Toftini Gui SK 2,15,02
5 967 Maria Stanghelle Thiebauld Ugland Tyrving IL 2,17,10
6 20 Nora Hulbekkmo LĂĽstad Asker SK 2,30,65
7 661 Yulieth Hagen Ringerike FIK 2,31,62
8 1575 Anna Martine Vinnstad UrĂŚdd Friidrett 2,35,51
9 964 Mari Orten Strømmen Tyrving IL 2,36,58
10 939 Julia Kaspara Gammelsrød Berge Tyrving IL 2,43,75
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 502 Vilma Johansen Helgheim Lørenskog FIL 2,04,39
2 693 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 2,06,10
3 968 Marie Helgheim Tyrving IL 2,07,81
4 682 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 2,09,15
5 975 Mia Andersen Tyrving IL 2,09,68
6 822 Wilma Christine Thorrud Sturla IF 2,09,94
7 1524 Sunniva LysvĂĽg Engebø Tyrving IL 2,12,69
8 860 Alma Ølund Gerner Tyrving IL 2,14,46
9 302 Karoline Runesdottir Á Toftini Gui SK 2,15,02
10 967 Maria Stanghelle Thiebauld Ugland Tyrving IL 2,17,10
11 484 Ella Margrethe Friis Lyngdal IL 2,23,22
12 1672 Linnea Svarva Tyrving IL 2,27,12
13 20 Nora Hulbekkmo LĂĽstad Asker SK 2,30,65
14 661 Yulieth Hagen Ringerike FIK 2,31,62
15 297 Hedda Kristine Vik Pedersen Gui SK 2,34,03
16 1575 Anna Martine Vinnstad UrĂŚdd Friidrett 2,35,51
17 964 Mari Orten Strømmen Tyrving IL 2,36,58
18 313 Thea Tesaker Ramstad Gui SK 2,42,32
19 939 Julia Kaspara Gammelsrød Berge Tyrving IL 2,43,75
  294 Elina Maylinn Refvik Gui SK DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 683 Tuva Marie Kopstad Berentsen Romerike Friidrett 1,30
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxo
1,33
xxx
2 459 Leia Moqvist Lambertseter IF 1,25
 
0,95
o
0,10
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
3 850 Martine Rooth Tjalve, IK 1,20
 
0,95
o
1,10
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
4 484 Ella Margrethe Friis Lyngdal IL 1,15
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,05
xo
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xx-
5 313 Thea Tesaker Ramstad Gui SK 1,10
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xxo
1,00
o
1,05
xxo
1,10
o
1,15
xxx
6 167 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
7 942 Kaia Filseth Jenkins Tyrving IL 1,05
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxx
8 294 Elina Maylinn Refvik Gui SK 1,05
 
0,85
o
0,90
xo
0,95
o
1,00
xxo
1,05
xo
1,10
xxx
9 666 Helena Jeppsson-Evensen Romerike Friidrett 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xxo
1,10
xxx
10 1575 Anna Martine Vinnstad UrĂŚdd Friidrett 1,00
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
11 661 Yulieth Hagen Ringerike FIK 1,00
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
o
1,05
xxx
12 945 Karina Hole Tyrving IL 0,95
 
0,85
xxo
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
13 777 Hedda Rønningen Snøgg Friidrett 0,90
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xxx
14 822 Wilma Christine Thorrud Sturla IF 0,85
 
0,85
o
0,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1609 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 9,18
2 966 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL 9,48
3 405 Margot EltervĂĽg Koll IL 9,99
4 398 Julia Hoven Koll IL 10,05
5 863 Anna Laumann Tyrving IL 10,18
6 380 Antzela Gkiona Koll IL 10,32
7 230 Anne Haugland Bleken Gausdal FIK 10,38
8 384 Emilie Helland Solhaug Koll IL 10,45
Heat: 2
1 1653 Doris Blomqvist-Blom Ă…sbro GoIF,SWE 9,25
2 1603 Isa Strengelsrud Vidar SK 9,50
3 595 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 9,93
4 1689 Torborg Amalie Hegna Lørenskog FIL 10,00
5 579 Frida Elisabeth Marx Nittedal IL 10,02
6 1620 Tilde Sølland Vidar SK 10,28
7 243 Theoline Aanstad Gausdal FIK 10,47
Heat: 3
1 13 Hedda Endsjø Asker SK 8,85
2 514 Lina Holte NĂŚss Mandal og Halse IL 9,54
3 304 Linnea Beitnes Johnsen Gui SK 9,62
4 515 MadelĂŠn Tronstad Sagebakken Mandal og Halse IL 9,79
5 299 Iben Linnea Rønbeck Gui SK 9,86
6 822 Wilma Christine Thorrud Sturla IF 10,09
7 268 Bettina Totland Gamre Groruddalen FIK 10,10
Heat: 4
1 921 Ingrid Sofie Sletten-Fiske Tyrving IL 9,23
2 135 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 9,53
3 466 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 9,59
4 1585 Malin Brokhaug Moe Utleira IL - Friidrett 9,74
5 652 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 9,77
6 263 Stella Tomine van der Zant Grane Arendal 9,79
Heat: 5
1 1534 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 8,84
2 240 Sigrid Pedersen Gausdal FIK 9,04
3 965 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,10
4 309 Regine Margareta Rosenberg Gui SK 9,13
5 790 Miranda Koubek Stocksäters IF,SWE 9,17
6 1550 Oda Hytten Skyvang Tønsberg FIK 9,29
7 1591 Astrid Sandnes Vesseler Vidar SK 9,33
Heat: 6
1 280 Oda Lier Groruddalen FIK 8,75
2 361 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 8,82
3 465 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 8,87
4 615 Lea Brandstadmoen Ellingsen OppegĂĽrd IL 8,94
5 972 Mathea Caroline Jansch Tyrving IL 9,00
6 956 Lina Svarlien Tyrving IL 9,01
7 660 Wilma HollĂĽs Hamborg Ringerike FIK 9,04
8 621 Victoria Gisele Avellana Santamaria OppegĂĽrd IL 9,08
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 280 Oda Lier Groruddalen FIK 8,75
2 361 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 8,82
3 1534 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 8,84
4 13 Hedda Endsjø Asker SK 8,85
5 465 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 8,87
6 615 Lea Brandstadmoen Ellingsen OppegĂĽrd IL 8,94
7 972 Mathea Caroline Jansch Tyrving IL 9,00
8 956 Lina Svarlien Tyrving IL 9,01
9 660 Wilma HollĂĽs Hamborg Ringerike FIK 9,04
10 240 Sigrid Pedersen Gausdal FIK 9,04
11 621 Victoria Gisele Avellana Santamaria OppegĂĽrd IL 9,08
12 965 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,10
13 309 Regine Margareta Rosenberg Gui SK 9,13
14 790 Miranda Koubek Stocksäters IF,SWE 9,17
15 1609 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 9,18
16 921 Ingrid Sofie Sletten-Fiske Tyrving IL 9,23
17 1653 Doris Blomqvist-Blom Ă…sbro GoIF,SWE 9,25
18 1550 Oda Hytten Skyvang Tønsberg FIK 9,29
19 1591 Astrid Sandnes Vesseler Vidar SK 9,33
20 966 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL 9,48
21 1603 Isa Strengelsrud Vidar SK 9,50
22 135 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 9,53
23 514 Lina Holte NĂŚss Mandal og Halse IL 9,54
24 466 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 9,59
25 304 Linnea Beitnes Johnsen Gui SK 9,62
26 1585 Malin Brokhaug Moe Utleira IL - Friidrett 9,74
27 652 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 9,77
28 515 MadelĂŠn Tronstad Sagebakken Mandal og Halse IL 9,79
29 263 Stella Tomine van der Zant Grane Arendal 9,79
30 299 Iben Linnea Rønbeck Gui SK 9,86
31 595 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 9,93
32 405 Margot EltervĂĽg Koll IL 9,99
33 1689 Torborg Amalie Hegna Lørenskog FIL 10,00
34 579 Frida Elisabeth Marx Nittedal IL 10,02
35 398 Julia Hoven Koll IL 10,05
36 822 Wilma Christine Thorrud Sturla IF 10,09
37 268 Bettina Totland Gamre Groruddalen FIK 10,10
38 863 Anna Laumann Tyrving IL 10,18
39 1620 Tilde Sølland Vidar SK 10,28
40 380 Antzela Gkiona Koll IL 10,32
41 230 Anne Haugland Bleken Gausdal FIK 10,38
42 384 Emilie Helland Solhaug Koll IL 10,45
43 243 Theoline Aanstad Gausdal FIK 10,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 135 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 2,03,71
2 1603 Isa Strengelsrud Vidar SK 2,04,04
3 921 Ingrid Sofie Sletten-Fiske Tyrving IL 2,06,36
4 1689 Torborg Amalie Hegna Lørenskog FIL 2,06,59
5 1620 Tilde Sølland Vidar SK 2,06,84
6 515 MadelĂŠn Tronstad Sagebakken Mandal og Halse IL 2,09,83
7 417 Victoria Aronsen Skjeldal Koll IL 2,10,74
8 398 Julia Hoven Koll IL 2,16,38
9 380 Antzela Gkiona Koll IL 2,17,57
10 579 Frida Elisabeth Marx Nittedal IL 2,21,43
Heat: 2
1 965 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 1,54,43
2 660 Wilma HollĂĽs Hamborg Ringerike FIK 1,54,99
3 309 Regine Margareta Rosenberg Gui SK 1,55,15
4 164 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF 1,55,46
5 615 Lea Brandstadmoen Ellingsen OppegĂĽrd IL 1,55,97
6 652 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 1,58,27
7 357 Thea Hia Ommundsen Hjelmeland IL 1,59,49
8 790 Miranda Koubek Stocksäters IF,SWE 1,59,61
9 1591 Astrid Sandnes Vesseler Vidar SK 2,02,16
10 1609 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 2,02,89
  465 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 965 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 1,54,43
2 660 Wilma HollĂĽs Hamborg Ringerike FIK 1,54,99
3 309 Regine Margareta Rosenberg Gui SK 1,55,15
4 164 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF 1,55,46
5 615 Lea Brandstadmoen Ellingsen OppegĂĽrd IL 1,55,97
6 652 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 1,58,27
7 357 Thea Hia Ommundsen Hjelmeland IL 1,59,49
8 790 Miranda Koubek Stocksäters IF,SWE 1,59,61
9 1591 Astrid Sandnes Vesseler Vidar SK 2,02,16
10 1609 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 2,02,89
11 135 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 2,03,71
12 1603 Isa Strengelsrud Vidar SK 2,04,04
13 921 Ingrid Sofie Sletten-Fiske Tyrving IL 2,06,36
14 1689 Torborg Amalie Hegna Lørenskog FIL 2,06,59
15 1620 Tilde Sølland Vidar SK 2,06,84
16 515 MadelĂŠn Tronstad Sagebakken Mandal og Halse IL 2,09,83
17 417 Victoria Aronsen Skjeldal Koll IL 2,10,74
18 398 Julia Hoven Koll IL 2,16,38
19 380 Antzela Gkiona Koll IL 2,17,57
20 579 Frida Elisabeth Marx Nittedal IL 2,21,43
  465 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 280 Oda Lier Groruddalen FIK 1,40
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
2 652 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 1,40
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
3 1585 Malin Brokhaug Moe Utleira IL - Friidrett 1,30
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
4 465 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 1,25
 
1,15
o
1,20
xo
1,25
o
1,30
xxx
5 1609 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 1,20
 
1,1
o
1,05
o
1,1
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
6 304 Linnea Beitnes Johnsen Gui SK 1,20
 
1,0
o
1,05
o
1,1
o
1,15
xo
1,2
o
1,25
xxx
7 900 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 1,20
 
1,10
xo
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
8 1620 Tilde Sølland Vidar SK 1,15
 
1,1
o
1,05
xo
1,1
xo
1,15
o
1,2
xxx
9 579 Frida Elisabeth Marx Nittedal IL 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
9 1670 Liyah Velten Klubbenes Nesodden IF 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
11 595 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 1,15
 
1,00
o
1,05
xo
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
  268 Bettina Totland Gamre Groruddalen FIK NM
 
1,0
x-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 275 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK 8,79
 
8,797,887,72   
2 1653 Doris Blomqvist-Blom Ă…sbro GoIF,SWE 8,41
 
8,137,118,41   
3 161 Mille Henriksen Schou Eidanger IL 7,91
 
7,917,286,86   
4 268 Bettina Totland Gamre Groruddalen FIK 7,42
 
6,156,627,42   
5 135 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 7,33
 
7,147,297,33   
6 280 Oda Lier Groruddalen FIK 7,15
 
6,697,155,77   
7 437 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 7,06
 
6,886,817,06   
8 263 Stella Tomine van der Zant Grane Arendal 6,89
 
6,896,166,74   
9 652 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 6,81
 
6,815,72x   
10 466 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 6,73
 
6,606,286,73   
11 965 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 6,55
 
6,556,496,30   
12 1620 Tilde Sølland Vidar SK 6,32
 
x6,325,86   
13 900 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 6,17
 
6,065,366,17   
14 863 Anna Laumann Tyrving IL 6,17
 
6,175,805,88   
15 621 Victoria Gisele Avellana Santamaria OppegĂĽrd IL 5,87
 
x5,385,87   
16 230 Anne Haugland Bleken Gausdal FIK 5,83
 
5,405,834,96   
17 1550 Oda Hytten Skyvang Tønsberg FIK 5,69
 
5,265,545,69   
18 405 Margot EltervĂĽg Koll IL 5,26
 
5,263,865,21   
19 243 Theoline Aanstad Gausdal FIK 5,22
 
5,224,835,02   
20 514 Lina Holte NĂŚss Mandal og Halse IL 5,10
 
5,10xx   
21 515 MadelĂŠn Tronstad Sagebakken Mandal og Halse IL 5,08
 
x3,845,08   
22 384 Emilie Helland Solhaug Koll IL 4,86
 
4,684,494,86   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 583 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 8,54 q
2 953 Leah Marie Wagle Tyrving IL 8,88
3 664 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 8,98
4 1595 Emily Gade Kjerschow Vidar SK 9,56
5 611 Henny Uttersrud Juniszewski OppegĂĽrd IL 9,58
6 307 Marthine Linea Wengaard Nygaard Gui SK 10,03
7 586 Maren Haave Harstad Nittedal IL 10,27
8 1582 Pernille Nøkleby Kokkersvold UrĂŚdd Friidrett 10,35
Heat: 2
1 25 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 8,62 q
2 1658 Kayla Collin Ă…sbro GoIF,SWE 8,83
3 257 Helena Lauvdal Myhren Grane Arendal 8,96
4 1589 Adeline Sponnich Vidar SK 9,52
5 596 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 9,54
6 273 Hanna Baraki Groruddalen FIK 9,63
7 1661 Miranda Eriksson Ă…sbro GoIF,SWE 9,66
Heat: 3
1 599 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 8,48 q
2 835 Kaja Amland Kollstad Sørild FIK 8,65 q
3 1584 Kristine NĂŚss Utleira IL - Friidrett 8,75
4 1588 Ada Røhrt Vidar SK 9,20
5 1685 Inga Bjørk StorĂĽs Vidar SK 9,38
6 14 Helle VesterkjĂŚr Gulbrandsen Asker SK 9,54
7 516 Malene Kverneland Heddeland Mandal og Halse IL 9,57
8 612 Hermine Thomassen OppegĂĽrd IL 10,14
Heat: 4
1 1606 Laura Koubova Tangen Vidar SK 8,69 q
2 641 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 8,73 q
3 165 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 8,98
4 1553 Tuva Sofie Sollid Tønsberg FIK 9,25
5 879 Clara Øren BlaasvĂŚr Tyrving IL 9,42
6 529 Ylva Charlotte Leschbrandt Østmo Mandal og Halse IL 9,60
7 662 Eilen Maldal Romerike Friidrett 9,80
8 1616 Sofie Nikoline Andreassen Vidar SK 11,97
Heat: 5
1 197 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 8,56 q
2 74 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 8,79
3 707 Signe Marvik Hølland Sand IL 9,04
4 1593 Eilidh Barbo Macleod Vidar SK 9,36
5 421 Mari Helene Roe Rogstad Kongsberg IF 9,53
6 1622 Vilde Augusta Jespersen Wergeland Vidar SK 10,05
7 1577 Fie Robertsen UrĂŚdd Friidrett 10,31
8 858 Alice Aurora Hjelmervik Tyrving IL 10,54
Heat: 6
1 775 Oda Asdal Hansen Skjalg IL 8,70 q
2 213 Tuva Kristine Ansteensen Fredrikstad IF 8,76
3 1684 Dina Fuller Vidar SK 9,11
4 732 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 9,13
5 923 Isabelle Susan Lucas Tyrving IL 9,49
6 715 Selma Keim Johnsen Sandefjord Turn & IF 9,91
7 1548 Malin Gallis Tønsberg FIK 10,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 583 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 8,40
2 599 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 8,45
3 1606 Laura Koubova Tangen Vidar SK 8,53
4 197 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 8,66
5 25 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 8,71
6 775 Oda Asdal Hansen Skjalg IL 8,72
7 835 Kaja Amland Kollstad Sørild FIK 8,73
8 641 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 8,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1570 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL 1,57,17
2 923 Isabelle Susan Lucas Tyrving IL 1,58,28
3 419 Alma Sloreby Kongsberg IF 2,03,25
4 529 Ylva Charlotte Leschbrandt Østmo Mandal og Halse IL 2,07,04
5 244 Tia Elisabeth Sandvold Gausdal FIK 2,07,05
6 136 Asli-Ayaan Mohamed Hassan Bøler IF 2,09,48
7 611 Henny Uttersrud Juniszewski OppegĂĽrd IL 2,09,98
8 307 Marthine Linea Wengaard Nygaard Gui SK 2,11,58
9 906 Helena Skree Bostad Tyrving IL 2,12,27
10 612 Hermine Thomassen OppegĂĽrd IL 2,17,12
11 1548 Malin Gallis Tønsberg FIK 2,17,29
  1616 Sofie Nikoline Andreassen Vidar SK DNS
Heat: 2
1 55 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 1,44,22
2 25 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 1,44,25
3 577 Eline Skaar Nittedal IL 1,44,80
4 370 Ida Emilia Kavli Jutul, IL 1,46,32
5 165 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 1,47,89
6 1573 Wilma Anna Bekkemoen TorbiĂśrnsson Ullensaker/Kisa IL 1,49,24
7 213 Tuva Kristine Ansteensen Fredrikstad IF 1,49,86
8 1589 Adeline Sponnich Vidar SK 1,50,99
9 583 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 2,03,78
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 55 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 1,44,22
2 25 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 1,44,25
3 577 Eline Skaar Nittedal IL 1,44,80
4 370 Ida Emilia Kavli Jutul, IL 1,46,32
5 165 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 1,47,89
6 1573 Wilma Anna Bekkemoen TorbiĂśrnsson Ullensaker/Kisa IL 1,49,24
7 213 Tuva Kristine Ansteensen Fredrikstad IF 1,49,86
8 1589 Adeline Sponnich Vidar SK 1,50,99
9 1570 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL 1,57,17
10 923 Isabelle Susan Lucas Tyrving IL 1,58,28
11 419 Alma Sloreby Kongsberg IF 2,03,25
12 583 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 2,03,78
13 529 Ylva Charlotte Leschbrandt Østmo Mandal og Halse IL 2,07,04
14 244 Tia Elisabeth Sandvold Gausdal FIK 2,07,05
15 136 Asli-Ayaan Mohamed Hassan Bøler IF 2,09,48
16 611 Henny Uttersrud Juniszewski OppegĂĽrd IL 2,09,98
17 307 Marthine Linea Wengaard Nygaard Gui SK 2,11,58
18 906 Helena Skree Bostad Tyrving IL 2,12,27
19 612 Hermine Thomassen OppegĂĽrd IL 2,17,12
20 1548 Malin Gallis Tønsberg FIK 2,17,29
  1616 Sofie Nikoline Andreassen Vidar SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 25 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 5,01
 
4,804,784,094,814,715,01
2 641 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 4,99
 
4,934,824,784,994,944,97
3 583 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 4,75
 
x4,124,504,444,504,75
4 1658 Kayla Collin Ă…sbro GoIF,SWE 4,60
 
4,604,454,424,274,534,30
5 33 Embla Matilde Njerve Bergens TF 4,57
 
4,374,474,454,404,444,57
6 775 Oda Asdal Hansen Skjalg IL 4,47
 
4,474,254,094,304,32x
7 257 Helena Lauvdal Myhren Grane Arendal 4,25
 
4,254,234,254,064,194,20
8 213 Tuva Kristine Ansteensen Fredrikstad IF 4,24
 
4,243,904,144,104,023,97
9 1584 Kristine NĂŚss Utleira IL - Friidrett 4,24
 
4,13x4,24   
10 707 Signe Marvik Hølland Sand IL 4,23
 
4,234,093,81   
11 732 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 4,20
 
4,114,203,99   
12 197 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 4,10
 
3,833,924,10   
13 529 Ylva Charlotte Leschbrandt Østmo Mandal og Halse IL 4,09
 
4,094,073,94   
14 953 Leah Marie Wagle Tyrving IL 4,01
 
4,013,073,54   
15 835 Kaja Amland Kollstad Sørild FIK 3,92
 
x3,863,92   
16 170 Eva Hoffmann Fagernes IL 3,87
 
3,873,763,73   
17 14 Helle VesterkjĂŚr Gulbrandsen Asker SK 3,83
 
3,833,423,48   
18 879 Clara Øren BlaasvĂŚr Tyrving IL 3,77
 
3,773,683,74   
19 1661 Miranda Eriksson Ă…sbro GoIF,SWE 3,69
 
3,693,203,45   
20 923 Isabelle Susan Lucas Tyrving IL 3,63
 
3,633,473,51   
21 516 Malene Kverneland Heddeland Mandal og Halse IL 3,61
 
3,613,593,60   
22 1570 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL 3,58
 
3,413,473,58   
23 273 Hanna Baraki Groruddalen FIK 3,38
 
3,323,382,92   
24 1577 Fie Robertsen UrĂŚdd Friidrett 3,32
 
3,323,323,20   
25 1616 Sofie Nikoline Andreassen Vidar SK 3,27
 
3,243,203,27   
26 327 Thea Sofie Kvalheim Halden IL 3,26
 
3,193,223,26   
27 586 Maren Haave Harstad Nittedal IL 3,26
 
3,20x3,26   
28 906 Helena Skree Bostad Tyrving IL 3,18
 
3,183,153,06   
29 611 Henny Uttersrud Juniszewski OppegĂĽrd IL 3,10
 
x3,10x   
30 715 Selma Keim Johnsen Sandefjord Turn & IF 3,00
 
3,002,832,86   
31 1622 Vilde Augusta Jespersen Wergeland Vidar SK 2,97
 
2,972,72x   
32 612 Hermine Thomassen OppegĂĽrd IL 2,92
 
2,722,712,92   
33 1548 Malin Gallis Tønsberg FIK 2,75
 
2,752,702,69   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 33 Embla Matilde Njerve Bergens TF 3,25
 
2,95
o
3,05
o
3,15
o
3,25
o
3,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 220 Tomine Svendheim FRI IL 8,13 q
2 743 Emma Hagen Seljord IL 8,39 q
3 488 Ane Steine Randen Lørenskog FIL 8,54 q
4 530 Ă…sne Øverlie Isaksen Mandal og Halse IL 8,84
5 609 Frida Høivik Drage OppegĂĽrd IL 8,95
6 479 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 8,99
7 605 Andrea Haugaard Furrevik OppegĂĽrd IL 9,35
Heat: 2
1 80 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 8,30 q
2 152 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 8,60
3 477 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 8,84
4 96 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 8,94
5 480 June Valentina Hauan Lillehammer IF 9,16
6 617 Oleanna UtgĂĽrd-Weltzien OppegĂĽrd IL 9,61
7 142 Stine Åkerholm Bøler IF 9,90
Heat: 3
1 681 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 8,11 q
2 573 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 8,40 q
3 116 Jhordan-Konadu Mensah BĂŚkkelagets SK 8,69
4 143 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 8,84
5 326 Synnøve Gilstedt Hundven Halden IL 9,04
6 1637 Nora Duka VĂĽg, IK 9,27
Heat: 4
1 109 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 8,19 q
2 770 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 8,35 q
3 367 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 8,68
4 708 Anna Torve Lyse Sandefjord Turn & IF 8,68
5 358 Anna Sofie Moskvil Horten FIK 9,10
6 497 Marlene Greisiger Lørenskog FIL 9,43
7 585 Maja Torjuul Nittedal IL 9,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 220 Tomine Svendheim FRI IL 8,10
2 681 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 8,16
3 109 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 8,22
4 573 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 8,25
5 80 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 8,29
6 770 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 8,34
7 743 Emma Hagen Seljord IL 8,36
8 488 Ane Steine Randen Lørenskog FIL 8,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 655 Johanna Hval Ringerike FIK 1,51,38
2 1633 Anne Rudjord Lorentzen VĂĽg, IK 1,51,82
3 616 Malin Høntorp OppegĂĽrd IL 1,54,43
4 815 Selma Toftøy-Lohne Sturla IF 1,54,63
5 142 Stine Åkerholm Bøler IF 2,02,96
6 920 India Ruby Swift Tyrving IL 2,03,33
7 646 Ellinor Bugge Tronsmo Ready 2,03,83
Heat: 2
1 681 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,39,97
2 740 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 1,39,98
3 1602 Ingrid Solheim Vidar SK 1,45,43
4 627 Kristine Hagen Orion FIK 1,48,40
5 199 Hermine Ellefsen Fredrikstad IF 1,48,69
6 190 Aurora Ellefsen Fredrikstad IF 1,48,71
7 143 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 1,48,76
8 201 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 1,50,83
9 742 Vilde Fredriksen Sarpsborg IL 1,51,67
  474 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 681 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,39,97
2 740 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 1,39,98
3 1602 Ingrid Solheim Vidar SK 1,45,43
4 627 Kristine Hagen Orion FIK 1,48,40
5 199 Hermine Ellefsen Fredrikstad IF 1,48,69
6 190 Aurora Ellefsen Fredrikstad IF 1,48,71
7 143 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 1,48,76
8 201 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 1,50,83
9 655 Johanna Hval Ringerike FIK 1,51,38
10 742 Vilde Fredriksen Sarpsborg IL 1,51,67
11 1633 Anne Rudjord Lorentzen VĂĽg, IK 1,51,82
12 616 Malin Høntorp OppegĂĽrd IL 1,54,43
13 815 Selma Toftøy-Lohne Sturla IF 1,54,63
14 142 Stine Åkerholm Bøler IF 2,02,96
15 920 India Ruby Swift Tyrving IL 2,03,33
16 646 Ellinor Bugge Tronsmo Ready 2,03,83
  474 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 220 Tomine Svendheim FRI IL 5,26
 
5,135,085,265,125,245,23
2 770 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 5,06
 
4,964,824,834,54x5,06
3 573 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 4,92
 
4,614,704,754,794,764,92
4 116 Jhordan-Konadu Mensah BĂŚkkelagets SK 4,62
 
4,62x4,194,434,494,20
5 530 Ă…sne Øverlie Isaksen Mandal og Halse IL 4,34
 
4,044,144,344,154,194,07
6 517 Mari Sofie Borø Een Mandal og Halse IL 4,31
 
4,134,194,254,284,094,31
7 326 Synnøve Gilstedt Hundven Halden IL 4,03
 
3,753,954,03xxx
8 708 Anna Torve Lyse Sandefjord Turn & IF 3,75
 
3,753,613,59---
9 617 Oleanna UtgĂĽrd-Weltzien OppegĂĽrd IL 3,72
 
3,633,723,68   
10 605 Andrea Haugaard Furrevik OppegĂĽrd IL 3,66
 
xx3,66   
11 497 Marlene Greisiger Lørenskog FIL 3,16
 
3,163,16x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 367 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 2,45
 
1,75
o
1,85
xo
1,95
o
2,05
o
2,15
o
2,25
o
2,35
xxo
2,45
o
2,55
xxx
2 517 Mari Sofie Borø Een Mandal og Halse IL 2,25
 
1,75
o
1,85
o
1,95
o
2,05
xo
2,15
o
2,25
xo
2,35
xxx
3 1645 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 1,95
 
1,80
o
1,85
o
1,95
o
2,05
xxx
4 326 Synnøve Gilstedt Hundven Halden IL 1,75
 
1,45
o
1,55
o
1,65
o
1,75
o
1,85
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
2 710 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & IF 8,34 q
3 685 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 8,37 q
4 706 Marie Marvik Hølland Sand IL 8,70
5 519 Mina Ljungqvist Mandal og Halse IL 8,84
6 709 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 9,10
7 564 Kristine Baton Doksrød Nesodden IF 9,53
  379 Anna Sande Koll IL DNS
Heat: 2
1 588 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 8,35 q
2 202 Jamila Isman Fredrikstad IF 8,49 q
3 408 Mina Mikkelsen Sørensen Koll IL 8,57
4 1636 Lina Bertelsen Romedal VĂĽg, IK 8,68
5 63 Eden Orre Benhamou BUL, IL i 8,96
6 1642 Cathrine Johanne Fosser Ă˜rje IL 9,07
7 568 Nittaya Velten Klubbenes Nesodden IF 9,25
Heat: 3
1 856 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 8,33 q
2 631 Thale Wenger Svenningsen Orion FIK 8,49 q
3 987 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 8,59
4 859 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 8,71
5 231 Dorthea Aanstad Gausdal FIK 9,01
6 684 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett 9,13
Heat: 4
1 873 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,47 q
2 494 Julie Andrine Stang Lørenskog FIL 8,51 q
3 1631 Ada Sofie Saraste VĂĽg, IK 8,75
4 111 Elise Muggerud Halvorsen BĂŚkkelagets SK 8,80
5 100 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i 8,83
6 366 June Marie Rønning Jardar IL 8,89
7 65 Ellinor Harrison SĂŚterdal BUL, IL i 9,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 856 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 8,25
2 588 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 8,29
3 710 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & IF 8,30
4 685 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 8,40
5 631 Thale Wenger Svenningsen Orion FIK 8,41
6 494 Julie Andrine Stang Lørenskog FIL 8,41
7 202 Jamila Isman Fredrikstad IF 8,56
8 873 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 413 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson Koll IL 2,24,34
2 195 Esther Olivia Pedersen Fredrikstad IF 2,25,74
3 709 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 2,32,94
4 1642 Cathrine Johanne Fosser Ă˜rje IL 2,33,46
5 205 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 2,34,39
6 856 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 2,36,25
7 442 Malea Hammer Kristiansands IF 2,40,02
8 368 Thea Eek-floten Jardar IL 2,40,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 631 Thale Wenger Svenningsen Orion FIK 4,91
 
4,694,594,504,384,91x
2 111 Elise Muggerud Halvorsen BĂŚkkelagets SK 4,84
 
4,534,564,624,634,744,84
3 379 Anna Sande Koll IL 4,82
 
4,454,474,584,594,824,80
4 202 Jamila Isman Fredrikstad IF 4,79
 
4,694,794,434,634,744,78
5 685 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 4,54
 
4,494,464,454,354,464,54
6 706 Marie Marvik Hølland Sand IL 4,52
 
4,464,394,494,504,414,52
7 710 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & IF 4,47
 
4,264,434,474,424,134,36
8 1631 Ada Sofie Saraste VĂĽg, IK 4,43
 
4,364,434,414,39x4,38
9 368 Thea Eek-floten Jardar IL 4,38
 
4,384,264,27   
10 588 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 4,30
 
4,274,054,30   
11 859 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 4,29
 
4,083,994,29   
12 519 Mina Ljungqvist Mandal og Halse IL 4,27
 
3,944,274,00   
13 322 Helle Marie Kvalheim Halden IL 4,25
 
4,254,154,25   
14 709 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 4,06
 
4,063,72x   
15 608 Emilie Agathe Rehn OppegĂĽrd IL 4,05
 
4,053,843,77   
16 873 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 3,97
 
3,973,683,83   
17 511 Iben Christiane Nygaard Borø Mandal og Halse IL 3,97
 
xx3,97   
18 231 Dorthea Aanstad Gausdal FIK 3,73
 
3,733,42x   
19 1650 Angelina Mogren-Dowding Ă…sbro GoIF,SWE 3,60
 
3,313,473,60   
20 568 Nittaya Velten Klubbenes Nesodden IF 3,58
 
3,533,533,58   
21 234 Gina Haugland Bleken Gausdal FIK 3,50
 
x3,50x   
22 564 Kristine Baton Doksrød Nesodden IF 3,26
 
3,26xx   
23 532 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum FIK 3,08
 
3,082,662,49   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 424 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL 3,05
 
2,75
o
2,85
o
2,95
o
3,05
o
3,15
xxx
2 769 Sara Benedikte Guttormsen Ski IL Friidrett 2,65
 
2,45
o
2,55
xo
2,65
o
2,75
xxx
3 366 June Marie Rønning Jardar IL 2,45
 
1,75
o
1,85
o
1,95
xo
2,05
xo
2,15
xxo
2,25
o
2,45
xo
2,55
xxx
4 322 Helle Marie Kvalheim Halden IL 2,35
 
2,05
o
2,25
o
2,35
xo
2,45
xxx
5 532 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum FIK 2,25
 
2,05
o
2,15
o
2,25
xo
2,35
xxx
6 495 Linnea Mariann Wanne Hoff Lørenskog FIL 2,15
 
1,95
o
2,05
o
2,15
o
2,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 238 Miriam Pedersen Gausdal FIK 7,97 q
2 223 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL 8,20 q
3 677 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 8,33
4 958 Madeleine Large Tyrving IL 8,55
5 112 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 8,62
6 428 Angelina Min Kristiansands IF 9,06
7 119 Kristine Frostad Stephensen BĂŚkkelagets SK 9,83
Heat: 2
1 394 Isabella Alida Indrebø Koll IL 8,22 q
2 600 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 8,26 q
3 106 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 8,28 q
4 1662 Nanna Frih Ă…sbro GoIF,SWE 8,60
5 626 Hermine Hansen Orion FIK 8,61
6 1525 Synne Fiva Øiestad Tyrving IL 8,80
7 383 Eirin Aae Skotheim Koll IL 9,03
8 132 Sofie Egeland BĂŚkkelagets SK 10,38
Heat: 3
2 200 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 7,82 q
3 943 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 8,27 q
4 640 Hannah Cobola Cole Raufoss Friidrett 8,36
5 439 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 8,60
6 527 Ulla Woxen Osestad Mandal og Halse IL 8,87
7 1676 Hannah Ottesen BĂŚkkelagets SK 9,34
  226 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL DNS
Heat: 4
1 905 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 8,12 q
2 678 Oda Schatvet Romerike Friidrett 8,42
3 901 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 8,56
4 254 Emma Maria Liduina van der Zant Grane Arendal 8,61
5 1523 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 8,69
6 281 Saveetha Satkunananthan Groruddalen FIK 8,76
7 381 Celia Schmidt-Cisternas Koll IL 9,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 200 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 7,77
2 238 Miriam Pedersen Gausdal FIK 7,99
3 905 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 8,12
4 223 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL 8,17
5 394 Isabella Alida Indrebø Koll IL 8,21
6 106 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 8,27
7 600 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 8,34
8 943 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 8,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 60 Cathrine Grønbech BUL, IL i 2,32,04
2 890 Emilie Hauge Krogh Tyrving IL 2,33,04
3 115 Jenny Sørland BĂŚkkelagets SK 2,37,83
4 473 Linnea Kristine Rummelhoff Larsen Larvik Turn & IF 2,39,97
5 438 Julie Smith Kristiansands IF 2,43,42
6 1536 Ă…sta Brande Tyrving IL 2,44,61
7 157 Ragnhild Serine Haugen Drøbak-Frogn IL 2,47,14
Heat: 2
1 1547 Leona Andersen Vedvik Tønsberg FIK 2,19,14
2 739 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 2,21,62
3 440 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF 2,27,16
4 904 Hedda Helgheim Tyrving IL 2,27,44
5 229 Andrine Slettum Ruud Gausdal FIK 2,30,09
6 236 Malene Hagen Lie Gausdal FIK 2,31,77
7 978 Mille Baastad Berg Tyrving IL 2,32,64
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1547 Leona Andersen Vedvik Tønsberg FIK 2,19,14
2 739 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 2,21,62
3 440 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF 2,27,16
4 904 Hedda Helgheim Tyrving IL 2,27,44
5 229 Andrine Slettum Ruud Gausdal FIK 2,30,09
6 236 Malene Hagen Lie Gausdal FIK 2,31,77
7 60 Cathrine Grønbech BUL, IL i 2,32,04
8 978 Mille Baastad Berg Tyrving IL 2,32,64
9 890 Emilie Hauge Krogh Tyrving IL 2,33,04
10 115 Jenny Sørland BĂŚkkelagets SK 2,37,83
11 473 Linnea Kristine Rummelhoff Larsen Larvik Turn & IF 2,39,97
12 438 Julie Smith Kristiansands IF 2,43,42
13 1536 Ă…sta Brande Tyrving IL 2,44,61
14 157 Ragnhild Serine Haugen Drøbak-Frogn IL 2,47,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 600 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 5,26
 
5,065,055,265,265,085,19
2 943 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 5,12
 
4,80x5,125,025,005,12
3 394 Isabella Alida Indrebø Koll IL 5,06
 
4,854,684,544,695,005,06
4 626 Hermine Hansen Orion FIK 5,05
 
4,674,754,584,815,054,86
5 677 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 5,04
 
5,04xx4,684,944,91
6 439 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 4,95
 
4,704,714,894,58x4,95
7 905 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 4,84
 
4,75x4,834,84xx
8 522 Rakel FĂŚrevaag Bekken Mandal og Halse IL 4,78
 
x4,584,784,68xx
9 671 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 4,67
 
4,67x4,57   
10 809 Henriette Collett-Østensen Sturla IF 4,50
 
4,504,073,75   
11 1523 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 4,44
 
4,214,404,44   
12 1662 Nanna Frih Ă…sbro GoIF,SWE 4,38
 
4,384,254,32   
13 1525 Synne Fiva Øiestad Tyrving IL 4,34
 
4,244,294,34   
14 383 Eirin Aae Skotheim Koll IL 4,29
 
4,124,294,20   
15 254 Emma Maria Liduina van der Zant Grane Arendal 4,18
 
4,183,854,06   
16 438 Julie Smith Kristiansands IF 4,18
 
3,784,183,86   
17 645 Ella Holmen Legernes Ready 4,14
 
4,144,023,99   
18 527 Ulla Woxen Osestad Mandal og Halse IL 4,00
 
4,003,843,86   
19 1676 Hannah Ottesen BĂŚkkelagets SK 3,97
 
3,053,603,97   
20 1657 Jenna Mogren-Dowding Ă…sbro GoIF,SWE 3,90
 
3,903,743,76   
21 381 Celia Schmidt-Cisternas Koll IL 3,83
 
3,823,833,72   
22 119 Kristine Frostad Stephensen BĂŚkkelagets SK 3,31
 
2,723,313,27   
23 132 Sofie Egeland BĂŚkkelagets SK 3,14
 
3,142,732,99   
  223 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL nm
 
xxx   
  440 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 838 Rebecka Haaland Sørild FIK 2,45
 
2,15
o
2,25
o
2,35
o
2,45
xo
2,55
xxx
2 759 Celine Aschehoug Hesthagen Ski IL Friidrett 2,35
 
2,15
o
2,25
o
2,35
o
2,45
xxx
3 1666 Amelia Underland Ski IL Friidrett 2,05
 
1,95
xo
2,05
xo
2,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 250 Una Haukanes Gneist,IL 8,00 q
2 431 Elise Aasland Kristiansands IF 8,19 q
3 454 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 8,35 q
4 121 Maria Arnsjø Bakken BĂŚkkelagets SK 8,57
5 556 Frida Halland Simensen Nesbyen IL 8,80
6 349 Thea Nordanger Herkules Friidrett 8,90
Heat: 2
1 448 Justina Esangbedo Kvarnsvedens, SWE 7,87 q
2 979 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,93 q
3 171 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 8,35 q
4 453 Emily Fjellvang Guldvog Lambertseter IF 8,67
5 162 Thea Emilie Selstø Haugersveen Eidanger IL 8,75
6 575 Dina Sofie Borg Tahri Nittedal IL 9,92
Heat: 3
1 808 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 7,95 q
2 847 Kajsa Rooth Tjalve, IK 7,96 q
3 172 Malin RundbrĂĽten Ludvigsen Fagernes IL 8,36
4 592 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 8,68
5 496 Maiken Kallhovd Lørenskog FIL 8,78
6 397 Josefine StensĂĽsen Koll IL 9,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 448 Justina Esangbedo Kvarnsvedens, SWE 7,76
2 979 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,83
3 250 Una Haukanes Gneist,IL 7,87
4 808 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 7,91
5 847 Kajsa Rooth Tjalve, IK 7,98
6 431 Elise Aasland Kristiansands IF 8,14
7 171 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 8,34
8 454 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 8,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 475 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 2,27,60
2 434 Ingrid Tveit Kristiansands IF 2,37,26
3 985 Ragnhild Lindhjem-godal Tyrving IL 2,39,17
4 981 Oline Nupen Tyrving IL 2,39,49
5 435 Ingrid Vaboen Kristiansands IF 2,40,37
6 1648 Tiril Lilleheier Ă…s IL 2,45,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 250 Una Haukanes Gneist,IL 5,41
 
5,415,245,355,305,305,30
2 445 Ebba Hedberg Kvarnsvedens, SWE 5,40
 
x5,085,195,265,275,40
3 176 Alma Uhlin Falu IK,SWE 5,37
 
5,105,074,925,135,255,37
4 979 Miranda Lauvstad Tyrving IL 5,22
 
5,174,885,154,72x5,22
5 547 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 5,16
 
4,674,734,79x4,635,16
6 431 Elise Aasland Kristiansands IF 4,97
 
4,704,714,96x4,974,67
7 454 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 4,89
 
4,874,89xx-4,46
8 836 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 4,88
 
4,794,764,884,694,67x
9 542 Frøya Eriksen Moss IL 4,58
 
4,58x4,29   
10 917 Ida Sophie Leir Tyrving IL 4,55
 
4,554,454,49   
11 453 Emily Fjellvang Guldvog Lambertseter IF 4,53
 
4,534,474,39   
12 505 Karen Toven Murud Løten Friidrett  4,49
 
4,49x4,49   
13 796 Moa Ehrenbrand Strands IF,SWE 4,48
 
4,484,484,48   
14 695 Malin Christensen Bjørge Runar, IL 4,37
 
4,374,244,34   
15 162 Thea Emilie Selstø Haugersveen Eidanger IL 4,21
 
4,214,204,10   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 791 Myra Eriksson Stocksäters IF,SWE 3,45
 
3,15
o
3,25
xo
3,35
o
3,45
o
3,56
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 842 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,87 q
2 553 Abigail Ogoti Nesbyen IL 7,93 q
3 805 Ester Holt Sturla IF 8,15
4 401 Lea Taraldsrud Dormagen Koll IL 8,20
5 736 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 8,23
6 679 Pernille Følling Nerland Romerike Friidrett 9,16
7 256 Hanne Vehus Pedersen Grane Arendal 10,42
Heat: 2
1 64 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 7,90 q
2 1601 Ingrid Pernille Rismark Vidar SK 7,96 q
3 1599 Helene Oulie Vidar SK 8,12
4 1664 Hannah Stenbeck Täby IS,SWE 8,19
5 557 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL 8,33
6 1578 Hedda Landro Johansen UrĂŚdd Friidrett 8,52
Heat: 3
1 794 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 7,84 q
2 224 Maria Svendsen SkĂĽr Fyllingen IL 7,88 q
3 849 Line Maltun Helland Tjalve, IK 7,98 q
4 90 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 8,09 q
5 365 Lina Arousell Iggesunds SK,SWE 8,25
6 356 Ylva Eline Walle TĂśtterman IK Hind 8,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 794 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 7,77
2 842 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,83
3 64 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 7,91
4 553 Abigail Ogoti Nesbyen IL 7,97
5 849 Line Maltun Helland Tjalve, IK 8,00
6 1601 Ingrid Pernille Rismark Vidar SK 8,00
7 90 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 8,09
  224 Maria Svendsen SkĂĽr Fyllingen IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 420 Kai-Melli Kapten Kongsberg IF 11,30
 
x11,30xxx10,61
2 862 Anastasia Charlotte Schnell Tyrving IL 10,08
 
10,03x10,08xx9,10
3 1686 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 9,41
 
8,289,049,029,348,939,41
4 1656 Helena Kuksa Ă…sbro GoIF,SWE 6,96
 
6,106,736,636,425,816,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 388 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg Koll IL 5,48
 
5,345,425,385,255,395,48
2 862 Anastasia Charlotte Schnell Tyrving IL 5,17
 
x5,105,015,075,175,15
3 952 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 4,93
 
4,914,784,934,374,754,88
4 736 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 4,76
 
4,76xxxx4,70
5 420 Kai-Melli Kapten Kongsberg IF 4,74
 
4,504,744,624,42x4,36
6 805 Ester Holt Sturla IF 4,59
 
x4,594,574,494,594,47
7 179 Gabriella LindstrĂśm Falu IK,SWE 4,36
 
4,36xxx4,05x
8 256 Hanne Vehus Pedersen Grane Arendal 3,25
 
3,113,153,253,14x3,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 446 Hilma Hindsberg Kvarnsvedens, SWE 3,55
 
3,35
o
3,45
o
3,55
o
3,65
xxx
2 788 Emma Johansson Stocksäters IF,SWE 3,35
 
3,05
o
3,15
o
3,25
o
3,35
xxo
3,45
xxx
3 963 Maren Rønnevig Tyrving IL 3,05
 
2,75
o
2,95
o
3,05
o
3,15
xxx
4 181 Linn Jansson Falu IK,SWE 2,85
 
2,45
o
2,65
o
2,75
o
2,85
xo
2,95
xxx
5 526 Therese Torvund Mandal og Halse IL 2,85
 
2,45
xo
2,55
o
2,65
o
2,75
o
2,85
xo
2,95
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 696 Mari Roligheten Ruud Runar, IL 9,47,32
2 317 Ine Bakken Gular, IL 9,58,44
3 603 Julie A.Wahr-Hansen Noteam 10,25,97
4 188 Astrid Stigen Fredrikstad IF 10,42,15
5 559 Aud Irene NygĂĽrd Nesodden IF 11,17,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 90 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 59,13
2 722 Mari Øverby Sandvin, IL 1,02,47
3 1556 Caroline Foss Høistad Ullensaker/Kisa IL 1,02,94
4 378 Anna Mathilde Blegen Koll IL 1,03,34
5 995 Sofie Wilmann Tyrving IL 1,03,65
6 407 Maya Rostoft Koll IL 1,04,13
Heat: 2
1 1659 Klara Frih Ă…sbro GoIF,SWE 59,48
2 1673 Linnea Borrman Strømstads IF,SWE 59,50
3 194 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 1,00,45
4 991 Sigrid Alvik Tyrving IL 1,00,89
5 917 Ida Sophie Leir Tyrving IL 1,01,14
Heat: 3
1 849 Line Maltun Helland Tjalve, IK 57,68
2 1571 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL 58,19
3 793 Jonna Claesson Stora Skedvi IK,SWE 58,59
4 855 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten 58,77
5 952 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 59,65
Heat: 4
1 210 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 55,37
2 851 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 55,98
3 601 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 56,29
4 1679 Lova Perman GĂśta Karlstad,SWE 57,27
5 331 Mille Eide Nyhus Hamar IL 58,51
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 210 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 55,37
2 851 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 55,98
3 601 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 56,29
4 1679 Lova Perman GĂśta Karlstad,SWE 57,27
5 849 Line Maltun Helland Tjalve, IK 57,68
6 1571 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL 58,19
7 331 Mille Eide Nyhus Hamar IL 58,51
8 793 Jonna Claesson Stora Skedvi IK,SWE 58,59
9 855 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten 58,77
10 90 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 59,13
11 1659 Klara Frih Ă…sbro GoIF,SWE 59,48
12 1673 Linnea Borrman Strømstads IF,SWE 59,50
13 952 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 59,65
14 194 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 1,00,45
15 991 Sigrid Alvik Tyrving IL 1,00,89
16 917 Ida Sophie Leir Tyrving IL 1,01,14
17 722 Mari Øverby Sandvin, IL 1,02,47
18 1556 Caroline Foss Høistad Ullensaker/Kisa IL 1,02,94
19 378 Anna Mathilde Blegen Koll IL 1,03,34
20 995 Sofie Wilmann Tyrving IL 1,03,65
21 407 Maya Rostoft Koll IL 1,04,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 160 Ann Selda Deliler Eidanger IL 12,07
2 718 Sofie Østerbø Jansen Sandnes IL 14,47
3 697 Marte Aasvang Runar, IL 24,24
Heat: 2
1 118 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 8,02 q
2 738 Magdeli Støten Sarpsborg IL 8,02
3 1571 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL 8,14
4 101 Udoka Chile Madu BUL, IL i 8,29
5 845 Haddy Jailan Njie Tjalve, IK 8,53
6 795 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 8,58
7 108 Andrea Smedsrud GammelgĂĽrd BĂŚkkelagets SK 8,73
Heat: 3
1 907 Helene Rønningen Tyrving IL 7,48 q
2 853 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett 7,70 q
3 146 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,72 q
4 483 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 7,80 q
5 127 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 7,82 q
6 854 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 7,83 q
7 53 Angelica Okparaebo BUL, IL i 7,92 q
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 907 Helene Rønningen Tyrving IL 7,50
2 146 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,64
3 853 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett 7,71
4 854 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 7,76
5 483 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 7,85
6 127 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 7,88
7 53 Angelica Okparaebo BUL, IL i 7,96
8 118 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 7,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 566 Marianne Rabbe Husby Nesodden IF 11,07
 
10,1210,7111,0710,6810,7511,06
2 1680 Anette Sollien Nicolaisen Horten FIK 10,46
 
9,7210,1410,4310,4610,179,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 124 Marte Mina Gravdal BĂŚkkelagets SK 4,69
 
4,694,69x4,414,484,46
2 129 Regine Josefine Vatland Johansen BĂŚkkelagets SK 4,64
 
4,514,644,384,50x4,58
3 108 Andrea Smedsrud GammelgĂĽrd BĂŚkkelagets SK 4,60
 
4,42x4,604,59xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 787 Stine Ruud Stjørdal FIK 3,45
 
3,25
xxo
3,35
xxo
3,45
xxo
3,55
xxx
2 375 Ebba Blomstrand KFUM Örebro,SWE 3,35
 
3,25
xo
3,35
xo
3,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 635 Rune Solli Oslostudentenes IK 8,28,32
2 1630 Ă…nung Viken Vollan I.K. 8,44,64
3 797 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim IL 8,53,68
4 569 Sondre Martinsen Nesodden IF 8,58,03
5 341 Hermon Araya Herkules Friidrett 8,59,86
6 346 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 9,00,20
7 61 Christian AndrĂŠ Falkum Olsen BUL, IL i 9,01,01
8 1555 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL 9,20,51
Heat: 2
1 656 Mads Orø Olsen Ringerike FIK 9,13,56
2 198 Herman Årebrot Fredrikstad IF 9,14,11
3 1611 Mikkel Bakken Vidar SK 9,14,13
4 32 Magnus Halvorsrud Salberg Aurskog - Høland FIL 9,28,24
5 567 Mekonen Tekle Abraha Nesodden IF 9,31,72
6 1677 Andreas Ullern Tonning Ringerike FIK 9,39,38
7 562 Habtom Gebremeskel Negash Nesodden IF 9,46,00
8 1592 Carl August Jensehaugen Vidar SK 9,48,72
9 634 Eivind Heggelund Tørstad Oslostudentenes IK 10,03,88
10 443 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 10,21,14
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 635 Rune Solli Oslostudentenes IK 8,28,32
2 1630 Ă…nung Viken Vollan I.K. 8,44,64
3 797 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim IL 8,53,68
4 569 Sondre Martinsen Nesodden IF 8,58,03
5 341 Hermon Araya Herkules Friidrett 8,59,86
6 346 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 9,00,20
7 61 Christian AndrĂŠ Falkum Olsen BUL, IL i 9,01,01
8 656 Mads Orø Olsen Ringerike FIK 9,13,56
9 198 Herman Årebrot Fredrikstad IF 9,14,11
10 1611 Mikkel Bakken Vidar SK 9,14,13
11 1555 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL 9,20,51
12 32 Magnus Halvorsrud Salberg Aurskog - Høland FIL 9,28,24
13 567 Mekonen Tekle Abraha Nesodden IF 9,31,72
14 1677 Andreas Ullern Tonning Ringerike FIK 9,39,38
15 562 Habtom Gebremeskel Negash Nesodden IF 9,46,00
16 1592 Carl August Jensehaugen Vidar SK 9,48,72
17 634 Eivind Heggelund Tørstad Oslostudentenes IK 10,03,88
18 443 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 10,21,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 348 Tarjei Stavnes Olsen Herkules Friidrett 55,07
2 247 Eirik Seegaard Gjøvik FIK 55,10
3 714 Martin Jensen Sandstaa Sandefjord Turn & IF 56,11
4 1579 Marcus Krishna Homane UrĂŚdd Friidrett 59,91
5 68 Hamza Mohammad BUL, IL i 1,01,90
6 443 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 1,12,94
Heat: 2
1 723 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 52,43
2 84 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 54,24
3 673 Max Seeberg Romerike Friidrett 55,22
4 898 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 55,23
  639 Ă˜ystein Steinsvik Evjen Ranheim IL DQ:R163.3A
Heat: 3
1 168 Olof Hedin EksjĂś SĂśdra IK,SWE 52,52
2 1558 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL 53,27
3 565 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 53,33
4 249 Jørgen Evensen Lund Gjøvik FIK 53,71
5 182 Viktor Hedlund Falu IK,SWE 55,25
Heat: 4
1 342 Kim Kamanzi Herkules Friidrett 50,79
2 638 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 50,96
3 848 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,12
4 630 Olav Havn Orion FIK 53,16
5 846 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 54,66
Heat: 5
1 589 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 49,59
2 581 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 49,62
3 97 Tobias Grønstad BUL, IL i 49,96
4 266 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 51,85
5 984 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 52,06
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 589 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 49,59
2 581 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 49,62
3 97 Tobias Grønstad BUL, IL i 49,96
4 342 Kim Kamanzi Herkules Friidrett 50,79
5 638 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 50,96
6 266 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 51,85
7 984 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 52,06
8 848 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,12
9 723 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 52,43
10 168 Olof Hedin EksjĂś SĂśdra IK,SWE 52,52
11 630 Olav Havn Orion FIK 53,16
12 1558 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL 53,27
13 565 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 53,33
14 249 Jørgen Evensen Lund Gjøvik FIK 53,71
15 84 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 54,24
16 846 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 54,66
17 348 Tarjei Stavnes Olsen Herkules Friidrett 55,07
18 247 Eirik Seegaard Gjøvik FIK 55,10
19 673 Max Seeberg Romerike Friidrett 55,22
20 898 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 55,23
21 182 Viktor Hedlund Falu IK,SWE 55,25
22 714 Martin Jensen Sandstaa Sandefjord Turn & IF 56,11
23 1579 Marcus Krishna Homane UrĂŚdd Friidrett 59,91
24 68 Hamza Mohammad BUL, IL i 1,01,90
25 443 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 1,12,94
  639 Ă˜ystein Steinsvik Evjen Ranheim IL DQ:R163.3A
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 717 Imran Mahmood Sandnes IL 7,73
2 51 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 7,94
3 75 Mikkel Aas BUL, IL i 8,11
4 1566 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL 8,15
5 719 Torleiv Hølland Sandnes IL 8,26
6 68 Hamza Mohammad BUL, IL i 8,55
7 443 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 10,17
Heat: 2
2 638 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 7,35 q
3 340 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 7,39
4 1560 Filip Aas Ullensaker/Kisa IL 7,51
5 537 Lavrants Kongssund Moelven IL 7,55
6 792 Rasmus Blomstrand Stocksäters IF,SWE 7,66
  828 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL DNS
Heat: 3
2 925 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 6,97 q
3 633 Ă˜ystein Klareng Orion FIK 7,02 q
4 184 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 7,05 q
5 983 Patrick Bifuko Tyrving IL 7,08 q
6 1647 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 7,14 q
7 147 Nicolas Masters Dimna IL 7,24 q
8 499 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog FIL 7,24 q
  852 Sindre Olsvik Tjalve, IK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 925 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 6,91
2 633 Ă˜ystein Klareng Orion FIK 6,99
3 184 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 7,01
4 983 Patrick Bifuko Tyrving IL 7,09
5 147 Nicolas Masters Dimna IL 7,24
6 499 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog FIL 7,30
  638 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL DNS
  1647 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1688 Aidas Aleksonis Kongsberg IF 13,84
 
13,1413,33x13,84xx
2 1687 Julius Malotkinas Kongsberg IF 12,07
 
12,07xx11,06xx
3 779 Roar Sigurd Uglem Snøgg Friidrett 10,18
 
9,5210,1810,0510,1510,1510,12
4 1652 BĂśrje Nordin Ă…sbro GoIF,SWE 10,17
 
10,17x9,8410,079,94x
5 1681 Jon Marius Ustad Horten FIK 9,93
 
9,099,46x9,619,719,93
6 825 Joakim Hermansen Søgne IL 8,93
 
8,418,758,738,93x8,43
7 141 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 8,70
 
8,488,498,708,198,55x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 852 Sindre Olsvik Tjalve, IK 6,81
 
6,456,466,676,72x6,81
2 147 Nicolas Masters Dimna IL 6,23
 
5,285,525,905,775,826,23
3 828 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL 6,08
 
xxx6,086,04x
4 885 Donavan Miloss Tyrving IL 6,01
 
6,01x5,875,725,865,90
5 717 Imran Mahmood Sandnes IL 5,34
 
4,984,775,34---
6 260 Mathias Bekkevold Jensen Grane Arendal 5,18
 
4,575,185,074,975,155,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 537 Lavrants Kongssund Moelven IL 3,95
 
3,85
o
3,95
xo
4,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS