Tjalvelekene 2019

Arrangert av: IK Tjalve

26.05.2019 - 02.06.2019


Tjalvelekene 201901.06.2019
 
F-6 60 m Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  307 Christian Nitteberg Nesodden IF 12,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
F-6 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  307 Christian Nitteberg Nesodden IF 2,47,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
F-6 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  307 Christian Nitteberg Nesodden IF 2,06
 
1,891,972,06   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
F-6 Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  307 Christian Nitteberg Nesodden IF 11,73
 
11,7310,7210,23   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
F-7 60 m Vind: +0,6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  99 Arion Broch-Berhane Bøler IF 12,82
  100 Edvin Kjørmo-Aakernes Bøler IF 12,04
  104 Nikolai Hult-borck Bøler IF 13,58
  251 Vilmer Fritjof Bell IL Koll 12,78
  629 Cika Okeke Bøler IF 10,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
F-7 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  99 Arion Broch-Berhane Bøler IF 2,37,78
  100 Edvin Kjørmo-Aakernes Bøler IF 2,56,25
  104 Nikolai Hult-borck Bøler IF 2,53,84
  251 Vilmer Fritjof Bell IL Koll 2,43,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
F-7 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  99 Arion Broch-Berhane Bøler IF 2,14
 
1,942,002,14   
  100 Edvin Kjørmo-Aakernes Bøler IF 2,28
 
2,092,282,10   
  104 Nikolai Hult-borck Bøler IF 2,11
 
1,322,111,97   
  251 Vilmer Fritjof Bell IL Koll 2,06
 
2,061,952,05   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
F-7 Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  99 Arion Broch-Berhane Bøler IF 11,80
 
9,2510,0511,80   
  100 Edvin Kjørmo-Aakernes Bøler IF 8,78
 
7,098,548,78   
  104 Nikolai Hult-borck Bøler IF 12,50
 
9,3110,0912,50   
  251 Vilmer Fritjof Bell IL Koll 9,07
 
8,718,539,07   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  97 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 2,10,38
  321 Ask Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 2,04,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  97 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 28,16
 
28,1622,8424,69   
  276 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 32,25
 
29,2529,7532,25   
  283 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 32,95
 
x28,6732,95   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 12 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 12,24
2 312 Leo Nordanger Nesodden IF 12,96
3 413 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 13,32
4 419 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 13,61
Heat: 2 Vind: +2.3
1 324 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 11,15
2 450 Fredrik Sønju StabĂŚk Sturla IF 11,37
3 396 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 11,78
4 276 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 11,81
5 563 RenĂŠ Alejandro Myhre Tønsberg Friidrettsklubb 12,48
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 11,15
2 450 Fredrik Sønju StabĂŚk Sturla IF 11,37
3 396 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 11,78
4 276 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 11,81
5 12 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 12,24
6 563 RenĂŠ Alejandro Myhre Tønsberg Friidrettsklubb 12,48
7 312 Leo Nordanger Nesodden IF 12,96
8 413 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 13,32
9 419 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 13,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 396 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 1,37
 
1,10
o
1,15
xo
1,20
o
1,25
xo
1,30
xo
1,35
xxo
1,37
xxo
1,40
xxx
2 12 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
3 450 Fredrik Sønju StabĂŚk Sturla IF 1,25
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,25
xo
1,30
xxx
4 324 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
4 413 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
6 419 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 1,20
 
1,00
o
1,02
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
7 563 RenĂŠ Alejandro Myhre Tønsberg Friidrettsklubb 0,90
 
0,90
o
0,95
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 36,06
 
 36,0635,82   
2 563 RenĂŠ Alejandro Myhre Tønsberg Friidrettsklubb 29,50
 
28,6626,6129,50   
3 396 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 28,78
 
28,4926,2528,78   
4 419 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 22,96
 
22,9618,2021,13   
5 413 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 22,57
 
18,8921,2122,57   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 218 Julian Zhang Førsund Hvam IL 10,74
2 586 Emil Peters Vidar, Sportsklubben 11,86
3 96 Adrian SandholtbrĂĽten Bøler IF 12,40
4 460 Theodor Mørck Sturla IF 12,66
5 434 Elias Rian Ski IL Friidrett 13,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 96 Adrian SandholtbrĂĽten Bøler IF 1,30
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,2
o
1,25
xxo
1,30
xxo
1,35
xxx
2 434 Elias Rian Ski IL Friidrett 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 586 Emil Peters Vidar, Sportsklubben 40,78
 
35,2133,7540,78   
2 96 Adrian SandholtbrĂĽten Bøler IF 31,20
 
28,5031,2028,86   
3 110 Viktor Rokne Bøler IF 29,24
 
29,24x25,22   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 383 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 8,42
2 574 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 8,46
3 616 Tobias Kozlowski Nissen-Meyer Vidar, Sportsklubben 8,59
4 289 Kristoffer Molenaar Modum Friidrettsklubb 8,67
5 145 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 9,20
6 504 Eirik Alvik Tyrving IL 10,12
  166 Ahmed Heyabu Groruddalen FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 292 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 33,60
 
30,1130,5933,6030,6332,5229,93
2 574 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 33,30
 
26,6330,7032,1127,32x33,30
3 436 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 30,72
 
27,17x30,6527,0730,7229,86
4 258 Edvin Rooth Lambertseter IF 28,35
 
27,0227,9627,3123,8925,8728,35
5 504 Eirik Alvik Tyrving IL 20,96
 
13,8113,7920,9618,6719,0517,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 292 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 2,20
 
1,90
xxo
2,00
o
2,10
o
2,20
xxo
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 564 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 7,56
2 61 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 7,88
3 73 Trygve Ilseng BUL, IL i 8,17
4 221 Andreas Wiesener Haga IL Koll 8,50
5 535 Sebastian Aspelund Nilsen Tyrving IL 8,69
6 237 Lars Wold Møller IL Koll 8,80
7 284 Ivar Plukkerud Løten Friidrett  9,06
8 240 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 9,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 404 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 31,53
 
30,0728,06xx28,5031,53
2 439 Tobias Rian Ski IL Friidrett 29,42
 
25,4729,4227,1724,69x27,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 439 Tobias Rian Ski IL Friidrett 3,20
 
2,70
xo
2,80
o
2,90
o
3,00
o
3,10
xxo
3,20
o
3,30
xxx
2 404 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 2,90
 
2,40
xxo
2,50
o
2,60
o
2,70
o
2,80
o
2,90
o
3,00
xxx
3 240 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 2,80
 
2,40
o
2,50
o
2,60
xxo
2,70
o
2,80
xo
2,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 288 Kasper Molenaar Modum Friidrettsklubb 48,21
2 240 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 55,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 408 Benjamin Olsen Sarpsborg IL 2,07,79
2 418 Marcus Dahl-Rismyhr Sarpsborg IL 2,12,35
3 113 Anders Skeie Haugane Drøbak-Frogn IL 2,12,56
4 618 Wilhelm Leikanger Vidar, Sportsklubben 2,14,95
5 633 Anass Safiani BUL, IL i 2,20,02
  526 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  4 HĂĽkon Wiig Aremark IF 5,32
 
+0,2+0,9-0,0+0,8+1,1 
5,215,255,145,245,32x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 308 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 52,95
 
51,23x52,95xx48,15
2 4 HĂĽkon Wiig Aremark IF 43,36
 
43,3641,4843,13xxx
3 288 Kasper Molenaar Modum Friidrettsklubb 27,82
 
25,1726,6724,1027,8224,1327,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 458 Sander Oppen Sturla IF 3,50
 
3,10
o
3,20
o
3,30
xxo
3,40
o
3,50
xxo
3,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.0
1 165 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 11,57
2 167 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 11,80
3 447 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 11,93
4 553 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 12,37
5 545 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 12,41
6 30 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 12,66
7 58 Mathias Teferra JubskĂĽs BUL, IL i 12,71
Heat: 2 Vind: -0.1
1 556 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 11,79
2 540 Sigurd Clementsen Tyrving IL 11,80
3 544 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 12,04
4 333 Ola Gullikstad Nittedal IL 12,29
5 256 Robin Haave Kongsvinger IL Friidrett 12,46
6 174 Nivethan Rajan Groruddalen FIK 12,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m, finale Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 165 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 11,39
2 167 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 11,55
3 540 Sigurd Clementsen Tyrving IL 11,66
4 556 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 11,67
5 544 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,84
6 447 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 11,87
7 333 Ola Gullikstad Nittedal IL 12,19
8 553 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 12,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 300 m hekk (84,0 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 401 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 43,43
2 540 Sigurd Clementsen Tyrving IL 45,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 317 Sondre Martinsen Nesodden IF 2,01,26
2 48 Gustav Haavel Skarpen Moe BUL, IL i 2,02,26
3 358 Esten Hansen-Møllerud Hauen Ren-Eng, FIK 2,02,83
4 425 Brage Henden Nybakk Sem IF 2,04,29
5 495 Andreas Lerø Tyrving IL 2,05,12
6 447 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 2,05,26
7 494 Andreas Fjeld Halvorsen Tyrving IL 2,08,68
8 310 Kasper KjĂŚr Jørgensen Nesodden IF 2,10,04
9 607 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 2,11,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 6,08
 
+0,8+0,2+0,7+0,6+0,3+1,4
5,946,026,085,875,855,98
2 167 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 6,03
 
 +0,1  +0,9+0,3
x5,85xx5,796,03
3 333 Ola Gullikstad Nittedal IL 5,82
 
+0,7+0,7+0,7+0,3+1,7+0,4
5,765,685,825,675,685,79
4 174 Nivethan Rajan Groruddalen FIK 5,31
 
 +0,6+0,7+0,6+0,8 
x4,784,875,025,31-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 447 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 45,20
 
x45,20x37,4837,3036,46
2 520 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 44,90
 
34,6440,3144,9040,8242,2842,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 247 Sander Aae Skotheim IL Koll 11,55
2 122 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,69
3 70 Theodore Fremstad-Waldron BUL, IL i 11,84
4 500 Christian AndrĂŠs Lervik Tyrving IL 11,95
5 570 Oatthawut Panklang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,99
6 7 Henrik Dahlen Annexstad Asker Sk. Friidrett 12,02
7 141 Fredrik Persen Fredrikstad IF 12,15
8 34 AndrĂŠas Driot BUL, IL i 12,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 16 Vebjørn SĂŚten Skre Asker Sk. Friidrett 49,47
 
xxx48,29x49,47
2 247 Sander Aae Skotheim IL Koll 46,65
 
43,84x46,6544,58xx
3 23 Andreas Peters Fuglstad Bodø Friidrettsklubb 33,68
 
32,0927,38xxx33,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m Vind: -0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 151 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 11,15
2 62 Philip Jason Omollo BUL, IL i 11,28
3 262 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 11,38
4 38 Bereket Geda Wayu BUL, IL i 11,53
5 571 Sander Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,70
6 393 Martin Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening 12,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 409 Elias Røyneberg Sarpsborg IL 2,05,34
2 410 Emil Kullerud Sarpsborg IL 2,05,91
3 263 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 2,09,96
4 126 Mads Fraurud FIK Orion 2,14,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Diskos (1,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 477 Markus Rooth Tjalve, IK 41,44
 
33,7239,6839,53xx41,44
2 92 Sebastian Marrot BĂŚkkelagets SK 34,63
 
x34,6333,44---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 92 Sebastian Marrot BĂŚkkelagets SK 3,70
 
3,00
o
3,20
o
3,40
o
3,60
o
3,70
o
3,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m Vind: +0,6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  107 Sebastian Fusto Bøler IF 11,39
  517 Johan Le Fjeld Tyrving IL 10,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  107 Sebastian Fusto Bøler IF 2,35,11
  517 Johan Le Fjeld Tyrving IL 2,06,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  517 Johan Le Fjeld Tyrving IL 3,43
 
3,363,433,11   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  107 Sebastian Fusto Bøler IF 25,51
 
25,5122,6022,65   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m Vind: +0,3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  101 Eivind Hult-Borck Bøler IF 10,99
  102 Kristoffer Haug Almaas Bøler IF 10,86
  103 Milian Hernandez-Holthe Bøler IF 10,42
  105 Oscar Norman Luckow Bøler IF 10,15
  278 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 10,46
  399 Jakob Sola Sandvin, IL 10,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  101 Eivind Hult-Borck Bøler IF 2,17,22
  103 Milian Hernandez-Holthe Bøler IF 2,25,43
  105 Oscar Norman Luckow Bøler IF 2,07,32
  399 Jakob Sola Sandvin, IL 2,12,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  101 Eivind Hult-Borck Bøler IF 2,31
 
1,912,312,10   
  102 Kristoffer Haug Almaas Bøler IF 3,25
 
2,473,063,25   
  103 Milian Hernandez-Holthe Bøler IF 2,54
 
2,542,362,42   
  105 Oscar Norman Luckow Bøler IF 2,40
 
2,162,262,40   
  278 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 3,28
 
3,063,123,28   
  399 Jakob Sola Sandvin, IL 3,05
 
3,022,933,05   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  101 Eivind Hult-Borck Bøler IF 19,16
 
14,3818,2519,16   
  102 Kristoffer Haug Almaas Bøler IF 21,38
 
18,1420,1721,38   
  103 Milian Hernandez-Holthe Bøler IF 20,51
 
20,5112,9517,27   
  105 Oscar Norman Luckow Bøler IF 20,53
 
20,5315,9818,49   
  278 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 26,02
 
26,0223,1424,73   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  95 Adina Kjørmo-Aakernes Bøler IF 2,12,73
  241 Maia Kulle Andreassen IL Koll 2,01,69
  573 Maja Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 2,16,59
  619 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 2,15,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  95 Adina Kjørmo-Aakernes Bøler IF 2,89
 
2,832,862,892,53  
  241 Maia Kulle Andreassen IL Koll 3,57
 
3,453,573,213,28  
  478 Martine Rooth Tjalve, IK 3,38
 
3,383,343,273,25  
  573 Maja Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 3,26
 
3,262,832,642,59  
  619 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 2,98
 
2,982,842,542,89  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +2.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 260 Hennie Rooth Lambertseter IF 11,56
2 550 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 11,78
3 98 AriĂŠlle Broch-Berhane Bøler IF 11,96
4 601 Mai-Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 12,05
5 108 Thea SandholtbrĂĽten Bøler IF 12,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 550 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 3,92
 
3,923,633,663,50  
2 187 Hedda IndergĂĽrd Hellas, IF 3,71
 
3,483,483,71x  
3 596 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 3,69
 
3,583,693,693,66  
4 601 Mai-Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 3,62
 
3,493,623,023,20  
5 98 AriĂŠlle Broch-Berhane Bøler IF 3,59
 
3,483,593,452,93  
6 108 Thea SandholtbrĂĽten Bøler IF 3,29
 
3,153,293,292,88  
7 615 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 2,95
 
2,952,822,932,77  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 615 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 29,78
 
26,4626,6829,78   
2 98 AriĂŠlle Broch-Berhane Bøler IF 25,60
 
25,6023,1323,46   
3 108 Thea SandholtbrĂĽten Bøler IF 22,71
 
14,4122,7118,50   
4 601 Mai-Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 20,52
 
13,4420,5217,31   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 81 Camilla Marrot BĂŚkkelagets SK 10,78
2 57 Marthe Aasland Lae BUL, IL i 12,80
3 531 Olea Torsteinsen Tyrving IL 14,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 81 Camilla Marrot BĂŚkkelagets SK 4,46
 
+0,3-0,4-0,2   
4,463,644,30x  
2 82 Henriette Marrot BĂŚkkelagets SK 3,92
 
+1-0,5-0,2+0,5  
3,923,923,873,87  
3 531 Olea Torsteinsen Tyrving IL 3,71
 
+1-0,2+0,1+0,3  
3,453,373,643,71  
4 57 Marthe Aasland Lae BUL, IL i 3,51
 
-0+0,1-0,0+0,8  
3,333,513,383,45  
5 246 Petra Helene Bell IL Koll 3,00
 
 -0,7+0,8-0,0  
x2,933,002,92  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 81 Camilla Marrot BĂŚkkelagets SK 38,95
 
34,9035,6538,95   
2 628 Vilde Marie Mebell Sturla IF 34,89
 
33,4834,8932,43   
3 57 Marthe Aasland Lae BUL, IL i 33,18
 
33,0032,4333,18   
4 82 Henriette Marrot BĂŚkkelagets SK 28,98
 
28,77x28,98   
5 246 Petra Helene Bell IL Koll 24,96
 
21,0524,9622,72   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m Vind: +0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 80 Camilla Hellum BĂŚkkelagets SK 8,51
1 215 Thea Steiro Belsvik Herkules Friidrett 8,51
3 509 Hanna Daniel de Younge Tyrving IL 8,68
4 137 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 8,69
5 182 Synnøve Gilstedt Hundven Halden IL 9,17
6 389 Anna Torve Lyse Sandefjord Turn & Idrettsforening 9,24
7 580 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 9,30
8 306 Amalie Nitteberg Nesodden IF 9,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 621 Mali Halldorsson Kongsvinger IL Friidrett 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxo
1,55
xxx
2 389 Anna Torve Lyse Sandefjord Turn & Idrettsforening 1,35
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
3 182 Synnøve Gilstedt Hundven Halden IL 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
4 306 Amalie Nitteberg Nesodden IF 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 621 Mali Halldorsson Kongsvinger IL Friidrett 33,14
 
x28,2228,0533,14x27,54
2 389 Anna Torve Lyse Sandefjord Turn & Idrettsforening 22,47
 
18,3521,2022,4722,1617,09x
3 628 Vilde Marie Mebell Sturla IF 20,71
 
17,1915,1520,7115,1216,4112,89
4 81 Camilla Marrot BĂŚkkelagets SK 20,45
 
16,5416,7513,7814,5517,9020,45
5 182 Synnøve Gilstedt Hundven Halden IL 19,17
 
x13,98x18,9719,1717,91
6 82 Henriette Marrot BĂŚkkelagets SK 13,10
 
12,6611,6511,5711,8012,9913,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.2
1 552 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 7,99
2 222 Anna Sande IL Koll 8,66
3 602 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 8,70
4 54 Kisha Ugland BUL, IL i 8,93
5 560 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 9,05
6 435 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 9,31
7 45 Ellinor Harrison SĂŚterdal BUL, IL i 9,35
Heat: 2 Vind: +0.9
1 323 Emma Lindiwe Reshane Nittedal IL 8,25
2 490 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 8,40
3 499 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,66
4 534 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 8,71
5 69 Thadhishaa Krishnapalan BUL, IL i 8,94
6 400 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 9,10
7 624 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 9,30
8 65 Sanna Vantland BUL, IL i 9,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m, finale Vind: -0.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 552 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 7,93
2 323 Emma Lindiwe Reshane Nittedal IL 8,23
3 490 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 8,45
4 499 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,55
5 602 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 8,57
6 534 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 8,66
7 222 Anna Sande IL Koll 8,67
  54 Kisha Ugland BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 249 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 1,50
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxo
1,53
xxx
2 148 Jamila Isman Fredrikstad IF 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxx
3 435 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxo
1,50
xxx
4 400 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
5 624 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 1,25
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
6 290 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxo
1,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 435 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 42,36
 
x41,4840,3541,8439,0042,36
2 363 Maria Hella Voje Heieren Ringerike Friidrettsklubb 32,02
 
30,9132,0231,5030,2629,6530,99
3 277 Erle Sauar Norli Lørenskog Friidrettslag 22,47
 
17,1816,7822,4719,70x16,17
4 290 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 20,39
 
20,1915,8117,9519,2420,3919,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 164 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 12,66
2 77 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 13,15
3 510 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 13,44
4 523 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 13,58
5 231 Ingrid Hamsund IL Koll 13,80
Heat: 2 Vind: +0.8
1 212 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 13,10
2 512 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,18
3 380 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 13,26
4 437 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 13,52
5 78 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 13,52
6 226 Eirin Aae Skotheim IL Koll 14,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, finale Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 164 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 12,56
2 212 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 13,09
3 512 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,09
4 77 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 13,18
5 380 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 13,26
6 510 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 13,41
7 437 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 13,42
8 78 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 13,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 139 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 46,54
2 437 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 50,61
3 249 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 50,80
4 212 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 50,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 513 Helene Ekrheim Haugen Tyrving IL 2,25,51
2 344 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,30,23
3 84 Jenny Sørland BĂŚkkelagets SK 2,31,07
4 316 Sofie KjĂŚr Jørgensen Nesodden IF 2,32,97
5 327 Maiken Storvik Nittedal IL 2,33,08
6 40 Cathrine Grønbech BUL, IL i 2,35,32
7 193 Albane Fery Hercules Wimbledon AC 2,36,62
8 505 Emilie Hauge Krogh Tyrving IL 2,37,12
9 196 Cate Coverley Hercules Wimbledon AC 2,38,99
10 198 Eloise Davies Hercules Wimbledon AC 2,39,67
11 194 Alix Baccardax Hercules Wimbledon AC 2,46,09
Heat: 2
1 416 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 2,19,88
2 201 Lulu Weisz Hercules Wimbledon AC 2,21,04
3 328 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,24,13
4 114 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 2,26,70
5 203 Millie Thorpe Hercules Wimbledon AC 2,27,13
6 202 Millie Doyle Hercules Wimbledon AC 2,30,45
7 529 Mille Baastad Berg Tyrving IL 2,32,92
8 200 Lauren Armitage Hercules Wimbledon AC 2,34,80
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 416 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 2,19,88
2 201 Lulu Weisz Hercules Wimbledon AC 2,21,04
3 328 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,24,13
4 513 Helene Ekrheim Haugen Tyrving IL 2,25,51
5 114 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 2,26,70
6 203 Millie Thorpe Hercules Wimbledon AC 2,27,13
7 344 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,30,23
8 202 Millie Doyle Hercules Wimbledon AC 2,30,45
9 84 Jenny Sørland BĂŚkkelagets SK 2,31,07
10 529 Mille Baastad Berg Tyrving IL 2,32,92
11 316 Sofie KjĂŚr Jørgensen Nesodden IF 2,32,97
12 327 Maiken Storvik Nittedal IL 2,33,08
13 200 Lauren Armitage Hercules Wimbledon AC 2,34,80
14 40 Cathrine Grønbech BUL, IL i 2,35,32
15 193 Albane Fery Hercules Wimbledon AC 2,36,62
16 505 Emilie Hauge Krogh Tyrving IL 2,37,12
17 196 Cate Coverley Hercules Wimbledon AC 2,38,99
18 198 Eloise Davies Hercules Wimbledon AC 2,39,67
19 194 Alix Baccardax Hercules Wimbledon AC 2,46,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 323 Emma Lindiwe Reshane Nittedal IL 10,90
 
+1,01,5+1,7+1,1 +2,4
10,4710,2910,4410,31-10,90
2 523 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 10,23
 
+0,9+1,1  +1,1+1,8
10,2310,02xx10,029,85
3 226 Eirin Aae Skotheim IL Koll 9,37
 
-0,0+0,8+2,2-0,2+0,4+0,5
9,379,348,918,358,788,25
4 560 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 9,21
 
  +1,2+1,1+1,3 
xx8,999,219,20x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 296 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,40
2 453 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 12,71
3 259 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 13,53
4 558 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 14,14
  168 Akshayah Vijai Groruddalen FIK DNS
Heat: 2 Vind: -0.4
1 623 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,47
2 173 Mina De Paoli Williams Groruddalen FIK 13,28
3 188 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 13,50
4 467 Emma Celina Pytte Sagli Tjalve, IK 13,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m, finale Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 296 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,21
2 623 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,27
3 453 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 12,91
4 173 Mina De Paoli Williams Groruddalen FIK 13,24
5 259 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 13,54
6 467 Emma Celina Pytte Sagli Tjalve, IK 13,71
7 558 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 14,25
  188 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 514 Ida Sophie Leir Tyrving IL 47,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 184 Mille Eide Nyhus Hamar IL 2,13,38
2 539 Sigrid Alvik Tyrving IL 2,14,25
3 234 Johanna Ågesen Tofte IL Koll 2,19,78
4 199 Georgina Clarke Hercules Wimbledon AC 2,20,53
5 498 Bertine Haneberg Tyrving IL 2,23,40
6 197 Ellen Weir Hercules Wimbledon AC 2,25,43
7 204 Rebekah Riches Hercules Wimbledon AC 2,26,36
8 20 Emilie Lysaker Høgne Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 2,27,56
9 343 Vilde Martinsen Nittedal IL 2,31,57
10 205 Selma Lil Hegvold Hercules Wimbledon AC 2,33,15
11 569 Mia Jenny Nygaard Østreng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,33,74
12 195 Anya Stacey Hercules Wimbledon AC 2,40,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 558 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 30,08
 
22,0025,6228,19xx30,08
2 293 Ruth-Magrethe Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 27,44
 
xx24,5424,69x27,44
3 361 Ingrid Rigmor NĂŚstad Johansen Ringerike Friidrettsklubb 23,24
 
x19,11x18,5120,2223,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Henriette JĂŚger Aremark IF 13,05
 
13,0512,5612,36x12,90x
2 293 Ruth-Magrethe Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 10,75
 
9,9010,758,89x9,17-
3 558 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 9,60
 
8,40x8,278,789,049,60
4 361 Ingrid Rigmor NĂŚstad Johansen Ringerike Friidrettsklubb 8,32
 
7,798,328,267,787,848,04
5 168 Akshayah Vijai Groruddalen FIK 6,44
 
6,175,846,44-  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 300 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 11,15
 
+2,3  +1,7+1,7+0,3
11,15xx11,1310,4210,86
2 188 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 11,12
 
+0,2+2,0 +3,0+1,9+1,5
11,0910,43x11,1211,1110,70
  459 Synne Leonora Tronslien Sturla IF nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
1 257 Andrea Rooth Lambertseter IF 12,33
2 150 Juliane Rosenvinge Grell Fredrikstad IF 12,60
3 412 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 12,99
4 172 Gaaviga Sureskaran Groruddalen FIK 13,36
5 176 Thulasi Surendiran Groruddalen FIK 13,84
6 11 Matilde Sagen Lande Asker Sk. Friidrett 14,28
Heat: 2 Vind: +0.3
1 464 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,44
2 305 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 12,64
3 491 Amelia Elzbieta Mysiara Tyrving IL 13,39
4 511 Hanne Solberg Løtveit Tyrving IL 13,61
5 9 Julie Astrup Asker Sk. Friidrett 13,66
6 235 June Meili Christensen Steihaug IL Koll 13,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m, finale Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 464 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,36
2 150 Juliane Rosenvinge Grell Fredrikstad IF 12,53
3 305 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 12,55
4 412 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 13,02
5 172 Gaaviga Sureskaran Groruddalen FIK 13,26
  257 Andrea Rooth Lambertseter IF DNS
  491 Amelia Elzbieta Mysiara Tyrving IL DNS
  511 Hanne Solberg Løtveit Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 491 Amelia Elzbieta Mysiara Tyrving IL 48,82
2 285 Karen Plukkerud Løten Friidrett  48,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 134 Anniken Årebrot Fredrikstad IF 2,12,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 230 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 11,42
 
10,5811,4210,9810,9210,6110,91
2 257 Andrea Rooth Lambertseter IF 10,90
 
10,359,879,7810,259,4610,90
3 250 Vilde Marstein IL Koll 10,37
 
10,379,6010,129,989,6810,16
4 22 Amalie Evjen Olsen Bodø Friidrettsklubb 8,60
 
8,388,418,278,297,998,60
5 176 Thulasi Surendiran Groruddalen FIK 8,24
 
7,627,758,247,667,407,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 250 Vilde Marstein IL Koll 5,83
 
+0,4+0,3+2,2   
5,835,655,48---
2 230 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 5,31
 
 +1,0+1,1 +1,1+0,8
x5,315,20x5,195,31
3 524 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 5,22
 
+1,5+1,4+1,2+1,0+1,0+0,1
4,885,224,975,024,974,95
4 176 Thulasi Surendiran Groruddalen FIK 4,46
 
 +0,7+0,5 +0,9-0,3
x4,374,32x3,964,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m Vind: -0.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 452 Guro Roan Baklid Sturla IF 12,33
2 163 Thea Aase Pedersen Friidrettsklubben Stein 12,86
3 449 Ester Holt Sturla IF 12,99
4 448 Christine Grøterud Sturla IF 13,24
5 454 Helene Oulie Sturla IF 13,52
6 42 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 13,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 493 Anastasia Charlotte Schnell Tyrving IL 9,22
 
8,338,469,129,129,22x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 493 Anastasia Charlotte Schnell Tyrving IL 5,29
 
+0,8 +0,4-0,0-0,3+0,4
5,10x4,674,724,865,29
2 452 Guro Roan Baklid Sturla IF 4,97
 
-0,4-0,2+1,3+0,6+0,7+1,0
4,684,834,914,374,724,97
3 454 Helene Oulie Sturla IF 4,81
 
+1,3-0,3-0,5+1,5+0,1+0,6
4,814,534,584,344,394,73
4 449 Ester Holt Sturla IF 4,73
 
  +0,4 +0,3 
xx4,44x4,73x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m Vind: +1,4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  181 Kristine Gilstedt Hundven Halden IL 11,22
  503 Ebba Marie Vlatkovic LĂźtken Tyrving IL 10,74
  610 Stine Sølland Vidar, Sportsklubben 12,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  503 Ebba Marie Vlatkovic LĂźtken Tyrving IL 2,18,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  181 Kristine Gilstedt Hundven Halden IL 2,69
 
2,692,692,64   
  503 Ebba Marie Vlatkovic LĂźtken Tyrving IL 2,60
 
2,332,602,54   
  610 Stine Sølland Vidar, Sportsklubben 1,99
 
1,991,461,37   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  181 Kristine Gilstedt Hundven Halden IL 8,39
 
8,398,098,22   
  503 Ebba Marie Vlatkovic LĂźtken Tyrving IL 15,55
 
14,2815,556,00   
  610 Stine Sølland Vidar, Sportsklubben 14,28
 
10,2314,287,34   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.0
1 635 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 11,95
2 470 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 12,11
3 487 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 12,23
4 91 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,59
5 35 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,79
6 74 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,42
7 268 Mathilde Brenden Skjellerud Lillehammer IF 13,51
Heat: 2 Vind: +1.2
1 488 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 11,98
2 298 Linn Oppegaard Moss IL 12,00
3 625 Anne Dolvik Gneist IL 12,09
4 272 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 12,10
5 329 Martine Nilsen Nittedal IL 12,56
6 547 Thale Augensen Tyrving IL 13,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, finale Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 488 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 11,98
2 635 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 11,99
3 470 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 12,06
4 298 Linn Oppegaard Moss IL 12,08
5 272 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 12,14
6 487 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 12,19
7 625 Anne Dolvik Gneist IL 12,21
  329 Martine Nilsen Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 547 Thale Augensen Tyrving IL 1,05,17
2 524 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 1,09,34
3 391 Kristine Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 1,13,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 572 Frida ThorsĂĽs UrĂŚdd Friidrett 2,12,95
2 266 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 2,14,62
3 473 Kristin Maltun Helland Tjalve, IK 2,14,70
4 352 Marte Nyborg Ranheim IL 2,19,46
5 431 Lisa Maria Thomassen Skarphedin, Idrettslaget 2,19,62
6 353 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 2,20,41
7 579 Anna Marie Nordengen SirevĂĽg Vidar, Sportsklubben 2,21,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 131 Kristi Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 5,62
 
+0,9+0,5-0,1 +0,7-0,0
5,625,375,35x5,555,53
2 472 Kristin FĂŚrøvik Mork Tjalve, IK 5,35
 
+0,8+0,9-0,6+1,3 +0,3
5,355,195,014,92x5,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.1
1 521 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 11,06
2 130 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 11,11
3 469 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 11,29
4 480 Sindre Olsvik Tjalve, IK 11,37
5 533 Samuel Gyedu Tyrving IL 11,42
6 43 Dmitrii Kuzkin BUL, IL i 12,35
Heat: 2 Vind: -0.9
1 269 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 11,02
2 476 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 11,21
3 86 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 11,47
4 483 Vegard Dragsund Sverd Tjalve, IK 11,68
5 33 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 12,07
6 484 Vegard Lie Tjalve, IK 12,42
Heat: 3 Vind: +1.0
1 83 Isak Aaby BĂŚkkelagets SK 11,28
2 185 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 11,31
3 71 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 11,42
4 207 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 11,71
5 351 Michael Løland Oslostudentenes IK 11,97
6 479 Mickel Segalstad-Slaatto Tjalve, IK 12,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, b-finale Vind: +2.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 71 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 11,32
2 533 Samuel Gyedu Tyrving IL 11,41
3 483 Vegard Dragsund Sverd Tjalve, IK 11,60
4 207 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 11,74
5 351 Michael Løland Oslostudentenes IK 11,90
6 33 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 11,98
7 43 Dmitrii Kuzkin BUL, IL i 12,27
  86 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, finale Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 269 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 10,87
2 185 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 10,95
3 83 Isak Aaby BĂŚkkelagets SK 11,00
4 521 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 11,05
5 130 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 11,11
6 476 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 11,13
  469 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK DNS
  480 Sindre Olsvik Tjalve, IK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m hekk (91,4 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 474 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 57,31
2 426 HĂĽvard Becker Sem IF 59,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 627 Leon Douglas Nesodden IF 1,57,54
2 421 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 1,58,22
3 575 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 1,58,58
4 264 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 1,58,86
5 213 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 2,01,93
6 446 Andreas Endalkachew Christiansen Sturla IF 2,06,13
7 636 Rodrick Duodu BUL, IL i 2,08,15
8 525 Leonhard Åserud Spidsø Tyrving IL 2,14,04
9 365 Martijn Langeweg Ringerike Friidrettsklubb 2,15,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 481 Thor Olav Rosvold Tjalve, IK 51,74
 
51,6148,24x51,6051,7449,91
2 468 Erik Johannes Rosvold Tjalve, IK 45,57
 
45,5745,0545,40x44,05x
3 112 Toralv Opsal Dimna IL 38,27
 
33,76xx35,8938,27x
4 106 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 27,43
 
26,85xx26,9926,3727,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 457 Marius Kristoffer Tronslien Sturla IF 13,63
 
     +0,9
xxxxx13,63
2 451 Frode Holt Sturla IF 11,73
 
+3,3+1,7+1,2+0,9+1,4+0,1
11,4311,6811,2911,5911,7311,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS