Tjalvelekene 2019

Arrangert av: IK Tjalve

26.05.2019 - 02.06.2019


Tjalvelekene 201931.05.2019
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 574 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 10,23
2 292 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 10,45
3 406 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 11,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 292 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 28,57
 
28,5727,0025,90xxx
2 436 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 28,39
 
xx28,3926,47x28,28
3 406 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 26,00
 
x25,9923,4226,0021,0119,82
4 574 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 24,26
 
x24,2622,8919,02xx
5 67 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 22,19
 
21,2719,51x21,6419,0822,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 574 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 4,87
 
+1,5+2,7+2,5+1,5+1,7+1,3
4,714,744,794,694,874,55
2 166 Ahmed Heyabu Groruddalen FIK 4,47
 
+0,6+1,0+1,1+1,5+1,8+0,6
4,473,754,334,154,124,05
3 406 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 3,34
 
  +1,0   
xx3,34xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 73 Trygve Ilseng BUL, IL i 12,78
2 404 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 14,07
3 284 Ivar Plukkerud Løten Friidrett  14,95
4 240 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 15,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 568 Marius Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 31,79
 
29,4126,7831,7929,07x30,03
2 61 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 27,76
 
x25,1327,7627,22x25,14
3 626 Alexander Tomala Sandvin, IL 27,08
 
25,5420,12x26,4123,6727,08
4 404 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 25,34
 
x24,0825,3423,2918,4024,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 564 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 6,40
 
+2,4+0,8+1,5+2,1+0,9 
6,305,995,926,406,35x
2 535 Sebastian Aspelund Nilsen Tyrving IL 5,00
 
+1,4+0,4+0,8+1,4-0,4+1,4
5,004,984,874,754,774,82
3 49 Halyn Yalley BUL, IL i 4,55
 
 +2,7-0,5+0,0  
x3,824,534,55x-
4 404 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 4,44
 
 +0,6+1,0 +0,2 
x4,444,26x4,29x
5 240 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 4,07
 
+0,3+2,0+2,5+1,1+0,2+0,1
3,933,933,924,073,213,40
6 237 Lars Wold Møller IL Koll 3,95
 
 +0,0+0,4+1,1  
x3,683,953,89xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  626 Alexander Tomala Sandvin, IL 33,72
 
xxx33,7233,6032,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m hekk (84,0 8,5) Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 170 AndrĂŠ Cruz de Silva Groruddalen FIK 19,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 565 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 14,27
 
14,2714,06xxxx
2 308 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 13,02
 
12,51x13,02xxx
3 170 AndrĂŠ Cruz de Silva Groruddalen FIK 7,51
 
7,027,196,887,256,807,51
4 76 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 7,25
 
x7,256,877,216,99x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 565 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 54,14
 
46,8749,75x54,14xx
2 76 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 26,16
 
26,16xxxx23,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 167 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 12,58
 
+0,5+0,5+2,3+1,0 +1,3
12,2712,2711,8511,98x12,58
2 174 Nivethan Rajan Groruddalen FIK 11,29
 
+1,5+1,9+2,8+1,6 +0,5
11,2911,1311,1410,85x11,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m hekk (91,4 8,5m) Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 566 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 16,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 520 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 13,47
 
12,6113,1013,2213,1813,4713,26
2 373 HĂĽvard Syrstad Romerike Friidrett 11,74
 
11,62x11,67x11,7411,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 286 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  58,47
 
xx56,23x57,5058,47
2 516 Jo Magnus Kleven Tyrving IL 31,52
 
30,4529,66xxx31,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 12,62
 
+0,8+1,0+2,3   
12,4012,6212,57xxx
2 541 Simen Gimnes Tyrving IL 11,97
 
  +0,92,3 +1,8
xx11,6511,97x11,90
3 333 Ola Gullikstad Nittedal IL 11,39
 
+1,1  +2,5+1,8+1,3
10,72xx11,3911,3811,32
4 30 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 10,23
 
+2,9+0,2+1,8+3,2+1,9+1,5
10,2310,0810,039,249,1710,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 591 Henrik Fjeld Vidar, Sportsklubben 4,15,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 540 Sigurd Clementsen Tyrving IL 52,64
2 154 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 52,89
3 29 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 56,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 23 Andreas Peters Fuglstad Bodø Friidrettsklubb 10,30
 
x9,109,339,7010,1610,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 23 Andreas Peters Fuglstad Bodø Friidrettsklubb 38,35
 
x38,22x38,35xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 110 m hekk (100,0 9,14m) Vind: +1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 186 Sondre Mjølkarlid Hattfjelldal IL 14,78
2 92 Sebastian Marrot BĂŚkkelagets SK 15,86
3 261 Alfred Hauane Larvik Turn & IF 16,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 409 Elias Røyneberg Sarpsborg IL 54,70
2 158 Viktor Andresen Fredrikstad IF 57,29
3 174 Nivethan Rajan Groruddalen FIK 57,79
  393 Martin Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening DNS
Heat: 2
1 262 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 50,28
2 167 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 50,76
3 217 Sivert Fløgstad Sellevold Hovding, TIL 50,76
4 123 Christian Delphin FIK Orion 51,52
5 32 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 53,48
  627 Leon Douglas Nesodden IF DQ:R163.3
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 262 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 50,28
2 167 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 50,76
3 217 Sivert Fløgstad Sellevold Hovding, TIL 50,76
4 123 Christian Delphin FIK Orion 51,52
5 32 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 53,48
6 409 Elias Røyneberg Sarpsborg IL 54,70
7 158 Viktor Andresen Fredrikstad IF 57,29
8 174 Nivethan Rajan Groruddalen FIK 57,79
  627 Leon Douglas Nesodden IF DQ:R163.3
  393 Martin Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 92 Sebastian Marrot BĂŚkkelagets SK 13,04
 
13,04xx-  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2 Vind: +1.3
1 322 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 9,74
2 438 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 9,87
  182 Synnøve Gilstedt Hundven Halden IL DQ:R168,7
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  14 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 31,41
 
xxx31,41x30,21
  182 Synnøve Gilstedt Hundven Halden IL 23,90
 
23,9022,61x18,6313,9917,17
  322 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 31,14
 
25,82x21,8931,14x21,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 438 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 5,07
 
+2,6 +1,2+0,9+0,8+2,4
4,91x4,935,075,015,03
2 322 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 4,94
 
+1,7+2,2+1,2+1,2-0,1-0,3
4,874,224,774,944,854,94
3 182 Synnøve Gilstedt Hundven Halden IL 4,32
 
+1,7+2,7+1,0+2,5+1,6+2,9
3,723,954,114,234,004,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.1
1 148 Jamila Isman Fredrikstad IF 10,41
2 440 Torhild Indahl Ski IL Friidrett 10,65
3 402 Mina Weberg Gravdahl Sandvin, IL 10,72
4 180 Helle Kvalheim Halden IL 10,79
5 390 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 10,90
6 435 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 10,91
7 559 Maria Fluge Petterson Tønsberg Friidrettsklubb 10,95
8 400 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 11,15
Heat: 2 Vind: +1.3
1 255 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 9,81
2 54 Kisha Ugland BUL, IL i 9,97
3 282 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 10,33
4 249 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 10,41
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 255 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 9,81
2 54 Kisha Ugland BUL, IL i 9,97
3 282 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 10,33
4 148 Jamila Isman Fredrikstad IF 10,41
5 249 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 10,41
6 440 Torhild Indahl Ski IL Friidrett 10,65
7 402 Mina Weberg Gravdahl Sandvin, IL 10,72
8 180 Helle Kvalheim Halden IL 10,79
9 390 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 10,90
10 435 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 10,91
11 559 Maria Fluge Petterson Tønsberg Friidrettsklubb 10,95
12 400 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 11,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 435 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 36,05
 
33,7235,87x36,0534,4636,03
2 291 Marte Skorta Modum Friidrettsklubb 29,06
 
25,3926,3926,3329,0621,9827,36
3 277 Erle Sauar Norli Lørenskog Friidrettslag 22,07
 
20,42xx22,0720,55x
4 290 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 21,98
 
21,9818,4619,7914,75  
5 180 Helle Kvalheim Halden IL 19,55
 
19,3916,7916,7516,27x19,55
6 560 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 18,89
 
18,7016,86x18,8916,79x
7 225 Ebba Jakobine Bell IL Koll 18,71
 
x16,8216,5015,2316,8218,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  54 Kisha Ugland BUL, IL i 4,66
 
+0,7 +2,6   
4,66x4,35xxx
  69 Thadhishaa Krishnapalan BUL, IL i 3,84
 
+1,4+1,6+0,9   
3,673,843,84   
  148 Jamila Isman Fredrikstad IF 4,55
 
 +2,2+2,5+0,5+0,9+2,4
x4,554,374,274,344,34
  180 Helle Kvalheim Halden IL 4,54
 
+2,1+1,0+1,3+0,9+1,4+1,9
4,384,544,524,024,324,40
  222 Anna Sande IL Koll 4,89
 
+1,4+1,3+2,1-0,2+0,5+2,1
4,124,594,404,684,644,89
  225 Ebba Jakobine Bell IL Koll nm
 
xxx   
  249 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 4,41
 
+0,9+1,6+1,7+0,4+2,1+0,8
4,184,254,414,014,164,28
  290 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 3,27
 
 +1,9+1,1   
x3,273,03   
  390 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 4,38
 
 +0,1+1,5   
x4,234,38   
  400 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 4,70
 
+1,1+1,5-0,4+0,1+0,6+1,8
4,664,184,514,294,704,68
  435 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 4,49
 
 +2,9+1,4   
x4,494,42xxx
  440 Torhild Indahl Ski IL Friidrett 3,80
 
+0,5 +0,5   
3,80x3,56   
  552 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 5,12
 
  +2,1+1,1 +1,3
xx5,015,12x4,81
  559 Maria Fluge Petterson Tønsberg Friidrettsklubb 3,84
 
  +0,3   
xx3,84   
  624 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 4,18
 
+2,8+1,8-0,0   
4,184,004,09   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 372 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 48,00
 
44,73xx45,0645,2948,00
2 291 Marte Skorta Modum Friidrettsklubb 37,16
 
x36,6337,16x35,3336,84
3 338 Sofie LappegĂĽrd Nittedal IL 34,03
 
34,0332,35xxx29,09
4 560 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 27,59
 
x24,5925,55x25,0327,59
5 180 Helle Kvalheim Halden IL 21,73
 
21,7318,9820.5721,27  
6 559 Maria Fluge Petterson Tønsberg Friidrettsklubb 19,61
 
19,61xx17,60x 
7 225 Ebba Jakobine Bell IL Koll 19,24
 
19,2317,73x18,8719,24x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 80 m hekk (76,2 8m) Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 381 Oda Schatvet Romerike Friidrett 12,42
2 212 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 12,62
3 437 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 12,63
  376 Kjersti N. Lilleby Romerike Friidrett DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 512 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,70
 
1,43
o
1,48
o
1,53
o
1,58
o
1,62
o
1,65
xxo
1,68
xo
1,70
o
1,72
xxx
2 231 Ingrid Hamsund IL Koll 1,53
 
1,33
o
1,38
o
1,43
xo
1,48
xxo
1,53
xxo
1,58
xxx
3 376 Kjersti N. Lilleby Romerike Friidrett 1,45
 
1,38
o
1,43
o
1,45
o
1,53
xxx
4 302 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 1,33
 
1,28
o
1,33
xo
1,38
x-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 27 Mia Ribe Brun Brevik Idrettslag 52,31
 
xxxxx52,31
2 156 Synne Pedersen Fredrikstad IF 39,54
 
36,61xx36,5736,9939,54
3 375 Josefine Westerby Romerike Friidrett 39,07
 
37,94xxx34,5939,07
4 175 Saveetha Satkunananthan Groruddalen FIK 24,19
 
23,2422.7120.2724,19x19,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 80 m hekk (76,2 8m) Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 453 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 12,36
2 259 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 12,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 19 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,53
 
1,48
xo
1,53
o
1,58
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 293 Ruth-Magrethe Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 45,32
 
xxx45,3244,58x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m hekk (76,2 8,5m) Vind: +3.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 257 Andrea Rooth Lambertseter IF 13,20
2 250 Vilde Marstein IL Koll 13,60
3 471 Kajsa Rooth Tjalve, IK 14,35
4 230 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 14,95
5 424 Ada Medea Westerlund Sem IF 15,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 513 Helene Ekrheim Haugen Tyrving IL 5,02,43
2 195 Anya Stacey Hercules Wimbledon AC 5,42,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 582 Christina Osnes-Ringen Vidar, Sportsklubben 1,01,02
2 285 Karen Plukkerud Løten Friidrett  1,01,59
3 243 Mathilde Blegen IL Koll 1,02,96
4 529 Mille Baastad Berg Tyrving IL 1,04,27
5 205 Selma Lil Hegvold Hercules Wimbledon AC 1,04,90
Heat: 2
1 184 Mille Eide Nyhus Hamar IL 57,50
2 208 EilĂŠn Brenne Herkules Friidrett 58,25
3 234 Johanna Ågesen Tofte IL Koll 58,87
4 524 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 1,00,19
5 539 Sigrid Alvik Tyrving IL 1,00,67
6 204 Rebekah Riches Hercules Wimbledon AC 1,03,52
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 184 Mille Eide Nyhus Hamar IL 57,50
2 208 EilĂŠn Brenne Herkules Friidrett 58,25
3 234 Johanna Ågesen Tofte IL Koll 58,87
4 524 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 1,00,19
5 539 Sigrid Alvik Tyrving IL 1,00,67
6 582 Christina Osnes-Ringen Vidar, Sportsklubben 1,01,02
7 285 Karen Plukkerud Løten Friidrett  1,01,59
8 243 Mathilde Blegen IL Koll 1,02,96
9 204 Rebekah Riches Hercules Wimbledon AC 1,03,52
10 529 Mille Baastad Berg Tyrving IL 1,04,27
11 205 Selma Lil Hegvold Hercules Wimbledon AC 1,04,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 28 Sarah-Christine KouamĂŠ Mikkelsen Brevik Idrettslag 53,84
 
xxxxx53,84
2 22 Amalie Evjen Olsen Bodø Friidrettsklubb 36,05
 
31,4536,0534,3231,02xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 304 Tuva Jacobsen Moss IL 45,54
 
x44,09x45,54x44,52
2 230 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 34,09
 
31,4634,0932,9932,7427,7734,08
3 257 Andrea Rooth Lambertseter IF 29,43
 
29,43x25,2925,33x29,04
4 176 Thulasi Surendiran Groruddalen FIK 24,72
 
19,6524,7220,3820,4823,12x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: +2.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 391 Kristine Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 18,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 18 Mari Andreassen Rud Askim IF 1,00,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 26 Guro Bakken Andresen Brandbu IF 1,50
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 287 Helle Henriksen Hvidsten Modum Friidrettsklubb 53,64
 
51,3153,0553,6451,53x52,17
2 209 Hera Ran Örlygsdottir Herkules Friidrett 35,09
 
32,82x34,01x35,09x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 26 Guro Bakken Andresen Brandbu IF 32,79
 
31,0126,9030,7832,2627,1732,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: +2.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 415 Magdelig Støten Sarpsborg IL 14,00
2 153 Marlen Aakre Fredrikstad IF 14,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 539 Sigrid Alvik Tyrving IL 4,42,69
2 266 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 4,42,85
3 579 Anna Marie Nordengen SirevĂĽg Vidar, Sportsklubben 4,43,28
4 353 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 4,43,77
5 606 Nora Sanness Vidar, Sportsklubben 4,45,61
6 475 Mai Watson Tjalve, IK 4,46,77
7 349 Lisa de Ruiter Oslostudentenes IK 4,49,32
8 20 Emilie Lysaker Høgne Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 4,49,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 178 Christine Bjelland Jensen Gular, IL 55,76
2 153 Marlen Aakre Fredrikstad IF 57,85
3 85 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 59,95
4 36 Anna Bakken Worpvik BUL, IL i 1,00,69
5 631 Maren Hansen-Møllerud Haugen Ren-Eng, FIK 1,01,07
6 547 Thale Augensen Tyrving IL 1,01,62
7 77 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 1,06,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 496 Ane Dahlen Tyrving IL 54,84
 
52,1454,8451,39x51,8151,84
2 87 Kristina Kristianslund BĂŚkkelagets SK 53,48
 
53,4851,43x49,1847,00x
3 515 Ida Yessica Nesse Tyrving IL 30,89
 
30,8929,64xx  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 444 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 3,59,82
2 210 Jens Nikolai Berdal Kortner Herkules Friidrett 4,01,37
3 68 Simen Seeberg-Rommetveit BUL, IL i 4,01,60
4 575 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 4,02,11
5 183 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 4,04,91
6 614 Theodor Berre Jacobsen Vidar, Sportsklubben 4,06,33
7 350 Mathias Moen Oslostudentenes IK 4,07,03
8 590 Henning MĂŚhle Vidar, Sportsklubben 4,07,62
9 482 Tomas Oskar Hellesø Tjalve, IK 4,13,36
10 160 HĂĽgen Urseth Ren-Eng, FIK 4,14,01
11 161 Jørgen Moen Ren-Eng, FIK 4,14,22
12 421 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 4,15,94
13 567 Jonas Krossøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,16,13
14 359 Steinar Bøe Rindal IL 4,17,08
15 348 Geir Gjessing Oslostudentenes IK 4,20,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 264 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 50,32
2 632 Jonathan Jacobsen Nittedal IL 51,14
3 532 Petter Svoren Tyrving IL 51,20
4 128 Olav Havn FIK Orion 51,81
5 474 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 51,93
6 351 Michael Løland Oslostudentenes IK 52,37
7 525 Leonhard Åserud Spidsø Tyrving IL 57,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 112 Toralv Opsal Dimna IL 13,58
 
12,3313,2313,2213,5313,0713,58
2 442 Roar Sigurd Uglem Snøgg Friidrett 10,64
 
10,3910,6410,5510,5710,5710,56
3 630 Andreas Gjesdal Tjalve, IK 9,57
 
x6,769,579,499,27x
4 106 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 8,31
 
7,947,678,067,868,098,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Slegge (7,26kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 106 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 27,52
 
xxx24,56x27,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS