Logo

  2019

Arrangert av: Ull/Kisa

06.06.2019


Grefsen Eiendom Elite
 
KS 1500 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 140 Mina Anglero Tyrving IL 4,26,02
2 89 Elin Brink MĂślndals AIK 4,27,25
3 49 Malin Edland IK Tjalve 4,29,17
4 50 Maria Sagnes WĂĽgan IK Tjalve 4,29,32
5 31 Vilde VĂĽge Henriksen Haugesund IL 4,30,49
6 160 Silje Fjørtoft Ull/Kisa IL 4,30,51
7 110 Christina Toogood Sandnes IL 4,31,65
8 8 Ingrid Kristiansen BUL 4,33,05
9 73 Sara Busic IL Skjalg 4,33,98
10 68 Ina Halle Haugen IL Runar 4,34,10
11 69 Maren Halle Haugen IL Runar 4,34,32
12 75 Vienna Dahle IL Skjalg 4,35,82
13 200 Olivia Weslien IF GĂśta Karlstad 4,36,64
14 2 Christine NĂŚss Asker SK 4,37,89
15 35 Sara Dädeby Hovslätts IK 4,38,26
16 82 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 4,38,31
17 164 Ellinor Aurell Ă„ngelholms IF 4,40,19
18 74 Thea Austbø IL Skjalg 4,40,57
19 51 Marie Synnøve Qvale IK Tjalve 4,40,60
20 42 Emma Kirkeberg Mørk IF Hellas 4,41,64
21 141 Sigrid Alvik Tyrving IL 4,42,02
22 126 Sara Aarsvoll Svarstad SK Vidar 4,42,06
23 123 Nora Sanness SK Vidar 4,49,97
24 6 Delphine Poirot BUL 4,51,96
  144 Tamara Tverdostup Ukraina DNF
Heat: 2
1 119 Anna Marie Nordengen SirevĂĽg SK Vidar 4,42,26
2 143 Ida Holm Täby IS 4,43,35
3 76 Bertine-Helene FĂŚrø IL Varegg 4,44,05
4 154 Julie Hammer Ull/Kisa IL 4,44,99
5 48 Mai Watson IK Tjalve 4,45,33
6 107 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 4,46,79
7 4 Emilie Lysaker Høgne Aurskog-HĂśland 4,48,08
8 46 Emilie Fossumstuen Grøterud IK Tjalve 4,48,40
9 95 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 4,49,86
10 5 Anne Hansen BUL 4,50,07
11 115 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 4,50,33
12 77 Christina Ellefsen Hopland IL Varegg 4,50,81
13 137 Bertine Haneberg Tyrving IL 4,51,15
14 96 Lisa De Ruiter Oslostudentenes IK 4,52,04
15 79 Amalie Wedege Kristiansand LĂśpeklubb 4,58,09
16 113 Elise Fredheim Simonsen Sarpsborg IL 5,07,92
17 14 Sofie Kjos Bergum BUL 5,10,00
18 159 Mia Jenny Nygaard Østreng Ull/Kisa IL 5,14,23
19 15 Viktoria Gundersen BUL 5,18,40
20 157 Marthe Ervik Ull/Kisa IL 5,20,75
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 140 Mina Anglero Tyrving IL 4,26,02
2 89 Elin Brink MĂślndals AIK 4,27,25
3 49 Malin Edland IK Tjalve 4,29,17
4 50 Maria Sagnes WĂĽgan IK Tjalve 4,29,32
5 31 Vilde VĂĽge Henriksen Haugesund IL 4,30,49
6 160 Silje Fjørtoft Ull/Kisa IL 4,30,51
7 110 Christina Toogood Sandnes IL 4,31,65
8 8 Ingrid Kristiansen BUL 4,33,05
9 73 Sara Busic IL Skjalg 4,33,98
10 68 Ina Halle Haugen IL Runar 4,34,10
11 69 Maren Halle Haugen IL Runar 4,34,32
12 75 Vienna Dahle IL Skjalg 4,35,82
13 200 Olivia Weslien IF GĂśta Karlstad 4,36,64
14 2 Christine NĂŚss Asker SK 4,37,89
15 35 Sara Dädeby Hovslätts IK 4,38,26
16 82 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 4,38,31
17 164 Ellinor Aurell Ă„ngelholms IF 4,40,19
18 74 Thea Austbø IL Skjalg 4,40,57
19 51 Marie Synnøve Qvale IK Tjalve 4,40,60
20 42 Emma Kirkeberg Mørk IF Hellas 4,41,64
21 141 Sigrid Alvik Tyrving IL 4,42,02
22 126 Sara Aarsvoll Svarstad SK Vidar 4,42,06
23 119 Anna Marie Nordengen SirevĂĽg SK Vidar 4,42,26
24 143 Ida Holm Täby IS 4,43,35
25 76 Bertine-Helene FĂŚrø IL Varegg 4,44,05
26 154 Julie Hammer Ull/Kisa IL 4,44,99
27 48 Mai Watson IK Tjalve 4,45,33
28 107 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 4,46,79
29 4 Emilie Lysaker Høgne Aurskog-HĂśland 4,48,08
30 46 Emilie Fossumstuen Grøterud IK Tjalve 4,48,40
31 95 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 4,49,86
32 123 Nora Sanness SK Vidar 4,49,97
33 5 Anne Hansen BUL 4,50,07
34 115 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 4,50,33
35 77 Christina Ellefsen Hopland IL Varegg 4,50,81
36 137 Bertine Haneberg Tyrving IL 4,51,15
37 6 Delphine Poirot BUL 4,51,96
38 96 Lisa De Ruiter Oslostudentenes IK 4,52,04
39 79 Amalie Wedege Kristiansand LĂśpeklubb 4,58,09
40 113 Elise Fredheim Simonsen Sarpsborg IL 5,07,92
41 14 Sofie Kjos Bergum BUL 5,10,00
42 159 Mia Jenny Nygaard Østreng Ull/Kisa IL 5,14,23
43 15 Viktoria Gundersen BUL 5,18,40
44 157 Marthe Ervik Ull/Kisa IL 5,20,75
  144 Tamara Tverdostup Ukraina DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS