1500 Elite 2020

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

04.06.2020


1500 Elite
 
MS 1500 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 217 Dahl Even Brøndbo FIK Orion 3,49,66
2 302 Roth Thomas Ull/Kisa IL 3,50,35
3 206 Grønstad Tobias BUL 3,52,34
4 300 Pedersen Erik Udø Ull/Kisa IL 3,52,45
5 277 Flak Mathias Steinkjer FIK 3,53,83
6 227 Fissehatsion Senay Amlesom IK Tjalve 3,53,90
7 304 Sandvik Fredrik Ull/Kisa IL 3,55,24
8 313 Viken Ånung Vollan IK 3,56,87
9 205 Myhre Magnus Tuv Brandbu IL 3,58,11
10 235 Rabi Abdullahi Dahir IL Runar 4,01,39
  252 Mushom HĂĽkon Norge DNF
Heat: 2
1 266 Rishøi Sondre Sarpsborg IL 3,56,44
2 201 Sagli Kristoffer Aure IL 4,00,70
3 228 Sørensen Anders IK Tjalve 4,03,51
4 224 Wang Marius Liljeberg Herkules FK 4,04,29
5 269 Berre Jacobsen Theodor SK Vidar 4,04,34
6 259 Rettore Benjamin Storm Sandnes IL 4,05,62
7 241 Tangen Gundersen Erik IL Skjalg 4,07,04
8 296 Langøy Mats Morgan Ull/Kisa IL 4,10,01
9 271 Halvorsen Andreas Fjeld SK Vidar 4,11,45
  258 Ă˜glĂŚnd HĂĽvard Lalit Sandnes IL DNF
  329 Roth Andreas Ull/Kisa IL DNF
Heat: 3
1 238 Vike Oskar Opstad IL Runar 4,08,34
2 254 Røyrhus Ole Sivert Ranheim IL 4,09,10
3 218 Hauen Esten Hansen-Mølleru FIK REN-ENG 4,09,37
4 248 GløgĂĽrd Stensrud Simen Nittedal IL 4,13,26
4 261 Fredriksen Sindre Sarpsborg IL 4,13,26
6 223 Araya Hermon Angesom Herkules FK 4,14,62
7 240 Gundersen Nikolai IL Skjalg 4,14,70
8 268 Bakken Mikkel SK Vidar 4,20,80
9 274 Solum Nikolai SK Vidar 4,23,21
  209 Wigaard Endre BUL DNF
Heat: 4
1 265 Olsen Benjamin Sarpsborg IL 4,10,69
2 284 Fladby Halvard Grape Tyrving IL 4,11,61
3 282 Bjørtomt Jørgen Johan Tyrving IL 4,14,83
4 221 Wijman Amaru Halden IL 4,18,65
5 220 Frenay Milan Halden IL 4,18,77
6 207 Hafsahl Samuel BUL 4,19,58
7 200 Lillehagen Mathias Aure IL 4,29,56
8 260 Dahl-Rismyhr Marcus Sarpsborg IL 4,32,37
9 257 Hoelsveen Mathias Raufoss 4,32,77
10 250 Mandt Tobias Nittedal IL 4,46,54
  294 Krossøy Jonas Ull/Kisa IL DNF
Heat: 5
1 272 Leikanger Wilhelm G SK Vidar 4,25,03
2 295 Kula Nani Ull/Kisa IL 4,27,48
3 286 Lerø Andreas Tyrving IL 4,28,46
4 276 Tørum Gard SK Vidar 4,34,40
5 253 Langeweg Martijn NTNUI 4,35,69
6 267 Aas Jens Kristian SK Vidar 4,36,63
7 212 Haugene Anders Skeie Drøbak-Frogn IL 4,38,76
8 293 Homble Erlend Magnus Ull/Kisa IL 4,38,85
9 299 Nytrøen Oliver Finstad Ull/Kisa IL 4,42,37
10 290 Fosstveit Gaute Ull/Kisa IL 4,48,97
11 298 Norheim Sondre Ull/Kisa IL 5,01,32
  297 Litwic Adrian Ull/Kisa IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 217 Dahl Even Brøndbo FIK Orion 3,49,66
2 302 Roth Thomas Ull/Kisa IL 3,50,35
3 206 Grønstad Tobias BUL 3,52,34
4 300 Pedersen Erik Udø Ull/Kisa IL 3,52,45
5 277 Flak Mathias Steinkjer FIK 3,53,83
6 227 Fissehatsion Senay Amlesom IK Tjalve 3,53,90
7 304 Sandvik Fredrik Ull/Kisa IL 3,55,24
8 266 Rishøi Sondre Sarpsborg IL 3,56,44
9 313 Viken Ånung Vollan IK 3,56,87
10 205 Myhre Magnus Tuv Brandbu IL 3,58,11
11 201 Sagli Kristoffer Aure IL 4,00,70
12 235 Rabi Abdullahi Dahir IL Runar 4,01,39
13 228 Sørensen Anders IK Tjalve 4,03,51
14 224 Wang Marius Liljeberg Herkules FK 4,04,29
15 269 Berre Jacobsen Theodor SK Vidar 4,04,34
16 259 Rettore Benjamin Storm Sandnes IL 4,05,62
17 241 Tangen Gundersen Erik IL Skjalg 4,07,04
18 238 Vike Oskar Opstad IL Runar 4,08,34
19 254 Røyrhus Ole Sivert Ranheim IL 4,09,10
20 218 Hauen Esten Hansen-Mølleru FIK REN-ENG 4,09,37
21 296 Langøy Mats Morgan Ull/Kisa IL 4,10,01
22 265 Olsen Benjamin Sarpsborg IL 4,10,69
23 271 Halvorsen Andreas Fjeld SK Vidar 4,11,45
24 284 Fladby Halvard Grape Tyrving IL 4,11,61
25 261 Fredriksen Sindre Sarpsborg IL 4,13,26
26 248 GløgĂĽrd Stensrud Simen Nittedal IL 4,13,26
27 223 Araya Hermon Angesom Herkules FK 4,14,62
28 240 Gundersen Nikolai IL Skjalg 4,14,70
29 282 Bjørtomt Jørgen Johan Tyrving IL 4,14,83
30 221 Wijman Amaru Halden IL 4,18,65
31 220 Frenay Milan Halden IL 4,18,77
32 207 Hafsahl Samuel BUL 4,19,58
33 268 Bakken Mikkel SK Vidar 4,20,80
34 274 Solum Nikolai SK Vidar 4,23,21
35 272 Leikanger Wilhelm G SK Vidar 4,25,03
36 295 Kula Nani Ull/Kisa IL 4,27,48
37 286 Lerø Andreas Tyrving IL 4,28,46
38 200 Lillehagen Mathias Aure IL 4,29,56
39 260 Dahl-Rismyhr Marcus Sarpsborg IL 4,32,37
40 257 Hoelsveen Mathias Raufoss 4,32,77
41 276 Tørum Gard SK Vidar 4,34,40
42 253 Langeweg Martijn NTNUI 4,35,69
43 267 Aas Jens Kristian SK Vidar 4,36,63
44 212 Haugene Anders Skeie Drøbak-Frogn IL 4,38,76
45 293 Homble Erlend Magnus Ull/Kisa IL 4,38,85
46 299 Nytrøen Oliver Finstad Ull/Kisa IL 4,42,37
47 250 Mandt Tobias Nittedal IL 4,46,54
48 290 Fosstveit Gaute Ull/Kisa IL 4,48,97
49 298 Norheim Sondre Ull/Kisa IL 5,01,32
  258 Ă˜glĂŚnd HĂĽvard Lalit Sandnes IL DNF
  209 Wigaard Endre BUL DNF
  294 Krossøy Jonas Ull/Kisa IL DNF
  329 Roth Andreas Ull/Kisa IL DNF
  252 Mushom HĂĽkon Norge DNF
  297 Litwic Adrian Ull/Kisa IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS