Veidekkelekene 2017

Arrangert av: Lillehammer IF, Moelven IL og FIK Orion

22.06.2017 - 25.06.2017


Veidekkelekene25.06.2017
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  235 Anders Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 2,09,06
  240 Peter Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 2,20,75
  267 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 2,30,80
  297 Axel Wold Møller IL Koll 2,06,09
  329 Alexander Jernberg Lambertseter IF 2,21,13
  511 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 1,54,29
  595 Sebastian Guttormsen Ski IL Friidrett 2,13,83
  651 Marius Konstali-Lødemel Stryn T og IL 1,51,03
Heat: 2
  103 Håkon Kleven Dimna IL 2,19,41
  233 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 2,04,88
  268 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 2,01,50
  315 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 2,04,79
  330 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 2,09,71
  402 Melvin Tollefsen Moss IL 2,06,41
  791 Andreas Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 2,09,26
  794 Fredrik Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 2,13,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  103 Håkon Kleven Dimna IL 2,79
 
2,792,572,592,62  
  233 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 3,54
 
3,213,173,373,54  
  240 Peter Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 2,98
 
2,622,922,982,68  
  266 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 2,69
 
2,692,592,442,49  
  267 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 2,56
 
2,342,462,362,56  
  268 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 3,28
 
3,233,283,192,93  
  270 Roland Siska Hitra Friidrettsklubb 2,81
 
2,592,652,652,81  
  297 Axel Wold Møller IL Koll 3,11
 
2,993,113,012,90  
  315 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 2,71
 
2,502,672,712,58  
  329 Alexander Jernberg Lambertseter IF 2,91
 
2,832,762,912,75  
  330 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 3,44
 
3,293,443,433,40  
  402 Melvin Tollefsen Moss IL 3,17
 
3,172,953,033,06  
  511 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 3,32
 
3,193,323,233,24  
  595 Sebastian Guttormsen Ski IL Friidrett 3,03
 
2,872,872,963,03  
  651 Marius Konstali-Lødemel Stryn T og IL 3,73
 
3,643,613,733,71  
  653 Christoffer Vråle Rønning Sturla IF 3,14
 
3,142,992,832,97  
  668 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 2,93
 
2,932,692,892,83  
  775 Trygve Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,98
 
2,772,832,962,98  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 438 Mathias Heuer Thorstensen Nittedal IL 1,56,59
2 106 Marius Anderson Dimna IL 2,04,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 737 Lucas Falch Avestruz Tyrving IL 4,13
 
-0,9-1,3-0,6+0,2-0,7-0,5
3,793,944,134,004,093,99
2 111 Håkon Sivertsen Eidsvold Turnforening Friidrett 3,59
 
-0,1-0,9+2,1-1,0-1,3-0,4
3,303,273,423,313,593,49
3 534 Olav Hognestad Romerike Friidrett 3,40
 
-0,6 -0,7-0,8-0,5 
3,17x3,263,263,40x
4 466 Didrik Bråten Overhalla IL 3,28
 
+0,2 -1,2  -0,3
3,10x3,28xx3,15
5 106 Marius Anderson Dimna IL 3,15
 
-1,1-0,7-0,5-0,3-0,5-0,3
2,932,933,153,022,993,01
6 104 Jona Overvåg Dimna IL 2,97
 
-0,7-0,4  -0,2-0,6
2,972,79xx2,822,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 271 Torje Seljeset Horningdal IL 1,45,93
2 804 Erik Jordahl Østensen Viking, TIF 1,47,37
3 177 Herman Årebrot Fredrikstad IF 1,48,79
4 294 Andreas Wiesener Haga IL Koll 1,57,84
5 365 Ivar Plukkerud Løten Friidrett  1,58,16
6 304 Lars Wold Møller IL Koll 1,59,68
7 873 Henrik Stensby FIK Orion 2,04,22
8 599 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 2,08,07
Heat: 2
1 648 Johannes Konstali-Lødemel Stryn T og IL 1,40,18
2 507 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 1,40,86
3 440 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 1,43,84
4 799 Jens Kristian Aas Vidar, Sportsklubben 1,44,67
5 854 Filip Skari Nittedal IL 1,47,25
6 254 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar IL 1,47,37
7 67 Markus Jensen Sales BUL, IL i 1,48,84
8 331 Eimund Engtrø Husby Leinstrand IL 1,50,08
9 334 Magnus Græsli Leinstrand IL 1,52,37
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 648 Johannes Konstali-Lødemel Stryn T og IL 1,40,18
2 507 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 1,40,86
3 440 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 1,43,84
4 799 Jens Kristian Aas Vidar, Sportsklubben 1,44,67
5 271 Torje Seljeset Horningdal IL 1,45,93
6 854 Filip Skari Nittedal IL 1,47,25
7 254 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar IL 1,47,37
8 804 Erik Jordahl Østensen Viking, TIF 1,47,37
9 177 Herman Årebrot Fredrikstad IF 1,48,79
10 67 Markus Jensen Sales BUL, IL i 1,48,84
11 331 Eimund Engtrø Husby Leinstrand IL 1,50,08
12 334 Magnus Græsli Leinstrand IL 1,52,37
13 294 Andreas Wiesener Haga IL Koll 1,57,84
14 365 Ivar Plukkerud Løten Friidrett  1,58,16
15 304 Lars Wold Møller IL Koll 1,59,68
16 873 Henrik Stensby FIK Orion 2,04,22
17 599 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 2,08,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 676 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 8,10
 
7,917,588,107,166,967,70
2 346 Iver Brenden Skjellerud Lillehammer IF 6,63
 
6,196,306,066,585,976,63
3 764 Marius Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 6,50
 
5,685,546,506,10x5,57
4 67 Markus Jensen Sales BUL, IL i 6,43
 
5,77x6,206,415,856,43
5 599 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 5,65
 
5,365,655,025,32x5,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 648 Johannes Konstali-Lødemel Stryn T og IL 4,57
 
0,0 +1,3+1,3+1,9+3,4
4,48x4,224,454,574,54
2 804 Erik Jordahl Østensen Viking, TIF 4,35
 
0,00,0+1,10,0+1,0+1,5
4,354,334,203,944,023,95
3 510 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 4,35
 
 +1,8+2,0+0,50,0+0,7
x4,354,274,234,164,04
4 507 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,25
 
+3,2+1,5+0,80,0+0,4+1,9
4,174,254,224,074,104,13
5 346 Iver Brenden Skjellerud Lillehammer IF 4,15
 
+1,5+1,6+2,2  +3,0
3,943,733,86xx4,15
6 112 Simon Sivertsen Eidsvold Turnforening Friidrett 4,05
 
 +3,6+1,30,00,0+1,4
x4,053,983,854,044,03
7 67 Markus Jensen Sales BUL, IL i 4,04
 
  +2,30,0+0,6+3,7
xx4,043,693,133,97
8 294 Andreas Wiesener Haga IL Koll 3,89
 
+2,2+2,4+1,1 0,0+2,0
3,833,893,45x3,813,51
9 304 Lars Wold Møller IL Koll 3,66
 
+2,2 +1,5   
3,66x3,65   
  676 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett x
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 100 m (Bane 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.7
1 516 Aiden Floyd Vincent Romerike Friidrett 12,38
2 355 Rasmus Opdal Christiansen Lillehammer IF 12,61
3 227 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 12,77
4 207 Lars Magnus Birketveit FRI IL 13,39
5 38 Gulilherme Oliveira Santos Bispo Brasil 13,94
6 193 Noah Lars Lindén Fredrikstad IF 15,20
7 237 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 15,46
8 820 Filip Hoggen Ørsta IL 15,49
Heat: 2 Vind: -0.2
1 446 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,93
2 101 Gabriel Overvåg Dimna IL 13,19
3 565 Halvor Thorsen Sarpsborg IL 14,21
4 52 Anass Safiani BUL, IL i 14,67
5 375 Moritz Miltz Midsund IL 15,16
6 173 Felix Sørbøe Jensen Fredrikstad IF 15,98
7 196 Stein Erlend Glosli Fredrikstad IF 16,63
  449 Erik Røstad Nordre Land IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +2.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 516 Aiden Floyd Vincent Romerike Friidrett 12,01
2 355 Rasmus Opdal Christiansen Lillehammer IF 12,11
3 227 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 12,28
4 446 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,58
5 101 Gabriel Overvåg Dimna IL 12,68
6 207 Lars Magnus Birketveit FRI IL 12,98
7 38 Gulilherme Oliveira Santos Bispo Brasil 13,59
8 565 Halvor Thorsen Sarpsborg IL 13,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 560 Daniel Nan Arnesen Sarpsborg IL 1,38,22
2 207 Lars Magnus Birketveit FRI IL 1,38,22
3 449 Erik Røstad Nordre Land IL 1,38,24
4 52 Anass Safiani BUL, IL i 1,41,33
5 793 Filip Osnes-Ringen Vidar, Sportsklubben 1,41,63
6 614 Simon Hermstad Simonsen Stadsbygd IL - Friidrett 1,49,22
7 193 Noah Lars Lindén Fredrikstad IF 1,53,38
8 173 Felix Sørbøe Jensen Fredrikstad IF 1,56,16
9 820 Filip Hoggen Ørsta IL 1,56,88
10 626 Tor Inge Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 1,57,78
11 237 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 2,00,50
12 447 Sindre Brodshaug Nordre Eidsvoll IL 2,05,82
13 166 Anders Holmskau-Karlsen Fredrikstad IF 2,10,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 516 Aiden Floyd Vincent Romerike Friidrett 27,90
 
19,8322,5327,9025,1923,12x
2 101 Gabriel Overvåg Dimna IL 26,52
 
26,2324,3624,95x25,7526,52
3 760 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,75
 
x25,6525,0625,75x24,85
4 169 Benjamin Hadlen-Amundsen Fredrikstad IF 23,61
 
17,2919,28x23,6120,76x
5 196 Stein Erlend Glosli Fredrikstad IF 21,96
 
21,6120,8021,9618,5415,9920,26
6 787 Even Hem Bolle Vestby IL 21,11
 
19,21x21,00x21,1120,09
7 471 Petter Strømhylden Himo Overhalla IL 19,84
 
xx19,8419,84xx
8 626 Tor Inge Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 15,54
 
x15,5413,4813,6513,7414,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 516 Aiden Floyd Vincent Romerike Friidrett 5,74
 
+0,0 +0,1 +1,7 
5,36x5,57x5,74x
2 227 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 5,47
 
+1,10,00,0+0,1+1,7+0,8
4,875,005,225,055,275,47
3 355 Rasmus Opdal Christiansen Lillehammer IF 5,32
 
+1,7+1,1+2,3+1,5+0,5+1,0
5,155,105,325,234,925,02
4 449 Erik Røstad Nordre Land IL 4,94
 
+1,3+1,0  +1,2+1,3
4,714,43xx4,514,94
5 446 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 4,67
 
  +0,7+1,70,0+1,3
xx4,414,524,394,67
6 565 Halvor Thorsen Sarpsborg IL 4,66
 
+1,50,0+2,0+2,0+1,8+2,0
4,664,354,174,274,444,38
7 632 Henrik Kvisvik Straumsnes IL 4,50
 
 +0,0+2,4+1,7+0,00,0
x4,454,504,454,524,39
8 658 Sander Oppen Sturla IF 4,27
 
+2,2  +1,2+0,9+0,9
4,27xx4,204,104,08
9 628 Bendik Solem Straumsnes IL 4,17
 
 +0,0+1,8   
x3,974,17   
10 820 Filip Hoggen Ørsta IL 3,84
 
 +0,3+0,5   
x3,843,72   
11 169 Benjamin Hadlen-Amundsen Fredrikstad IF 3,72
 
+1,2+0,20,0   
3,693,723,56   
12 471 Petter Strømhylden Himo Overhalla IL 3,64
 
 +0,3+1,4   
x3,373,64   
13 375 Moritz Miltz Midsund IL 3,42
 
+1,0 +1,0   
3,42x3,33   
14 447 Sindre Brodshaug Nordre Eidsvoll IL 3,37
 
 +1,1+1,5   
x3,373,17   
15 173 Felix Sørbøe Jensen Fredrikstad IF 3,32
 
+0,0+0,8+1,2   
3,253,323,32   
16 237 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 3,30
 
+0,9+0,4+1,5   
3,283,303,05   
17 166 Anders Holmskau-Karlsen Fredrikstad IF 3,29
 
+0,5+1,4    
3,193,29x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 100 m (Bane 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 314 Knut Werge-Olsen Jotun IL 12,12
2 3 Kristian Magnus Bekken Ask Friidrett 12,72
3 243 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 12,79
4 283 William Skjoldli Hovding, TIL 13,28
5 84 Erik Hans Edward Haddon Byåsen IL 13,76
6 35 Enzo Gabriel Leal de Oliveira Brasil 13,82
7 36 Fabio de Santana Lopes Brasil 14,03
8 277 Marcus Hilland Hovding, TIL 14,23
Heat: 2 Vind: +1.1
1 786 Marcus Aakerhus Øgstad Verdal Friidrettsklubb 12,47
2 536 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 12,52
3 752 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,61
4 454 Stian Berntsen Nordre Land IL 12,82
5 37 Felipe Matheus dos Santos Barbosa Brasil 13,32
6 430 Erlend Janborg Nesøya IL 13,75
7 44 Rafael Hau Barroso Mesquita Brasil 16,68
  522 Jacob Barrow Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +2.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 314 Knut Werge-Olsen Jotun IL 11,90
2 786 Marcus Aakerhus Øgstad Verdal Friidrettsklubb 12,29
3 536 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 12,32
4 752 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,42
5 3 Kristian Magnus Bekken Ask Friidrett 12,52
6 454 Stian Berntsen Nordre Land IL 12,56
7 243 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 12,72
8 283 William Skjoldli Hovding, TIL 13,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 627 Ole Sivert Røyrhus Stranda IL 2,07,25
2 82 August Lunde Byåsen IL 2,11,83
3 243 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 2,12,93
4 444 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 2,13,06
5 238 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 2,15,74
6 720 Andreas Fjeld Halvorsen Tyrving IL 2,17,37
7 377 Andreas Grimerud Moelven IL 2,19,70
8 284 Thomas Sæten Hyen IL 2,20,42
9 84 Erik Hans Edward Haddon Byåsen IL 2,23,08
10 853 Sivert Juven Nesbyen IL Friidrett 2,32,68
11 504 Jonas Hoelsveen Raufoss Friidrett 2,33,81
12 638 Vebjørn Aasen Straumsnes IL 2,42,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 48 Mathias Andreas Reksten Dale Breimsbygda IL 31,89
 
28,0329,52xxx31,89
2 370 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  30,42
 
28,69x29,0730,4229,7228,39
3 622 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 29,41
 
25,6129,0329,41x23,0522,52
4 462 Nikolai Røeggen Ulvund Norodd, IL 28,52
 
27,32x28,52x28,0325,57
5 521 Håvard Syrstad Romerike Friidrett 27,50
 
18,93x22,73xx27,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 786 Marcus Aakerhus Øgstad Verdal Friidrettsklubb 5,46
 
+1,9    +1,5
5,14xxxx5,46
2 154 Adrian Antero Kinnunen Florø Tog IF 5,43
 
+1,4+0,0 +1,6+1,1+2,6
4,885,31x5,175,405,43
3 454 Stian Berntsen Nordre Land IL 5,39
 
+1,2+0,8+0,8+1,0 +2,2
5,345,395,334,57 5,34
4 536 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 5,16
 
+0,9+1,3+0,5-0,3 +1,9
4,955,024,915,12x5,16
5 283 William Skjoldli Hovding, TIL 4,87
 
  +1,7 0,0+1,9
xx4,87x4,714,48
6 314 Knut Werge-Olsen Jotun IL 4,81
 
+0,8 +2,1   
4,81x4,80x  
7 522 Jacob Barrow Romerike Friidrett 4,58
 
+1,50,0+0,0 0,00,0
4,504,274,36x4,024,58
8 504 Jonas Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,55
 
+1,0+1,9+0,3-2,00,0+1,9
4,144,554,324,414,274,37
9 654 Daniel Oppen Sturla IF 4,34
 
+1,3+1,0+0,9   
4,224,344,31   
10 277 Marcus Hilland Hovding, TIL 4,02
 
 +1,5    
x4,02x   
11 44 Rafael Hau Barroso Mesquita Brasil 3,69
 
+2,4+0,9+2,2   
3,693,623,48   
  275 Gabriel Kanestrøm Hovding, TIL x
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 154 Adrian Antero Kinnunen Florø Tog IF 36,32
 
32,9730,0836,3233,5931,3128,39
2 462 Nikolai Røeggen Ulvund Norodd, IL 30,97
 
30,97xxx30,6127,75
3 216 Eivind Sørsveen Sæther Gausdal Friidrettsklubb 29,15
 
26,6826,8627,1429,1526,5328,25
4 370 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  28,50
 
x23,7125,54x26,5928,50
5 654 Daniel Oppen Sturla IF 25,49
 
24,9818,6425,4921,6422,6021,49
6 283 William Skjoldli Hovding, TIL 23,41
 
xxx21,5023,4123,17
7 229 Richard Selbekk Hansen Gausdal Friidrettsklubb 22,95
 
20,2020,0322,9518,7720,1221,26
8 638 Vebjørn Aasen Straumsnes IL 22,48
 
x18,4716,7515,7319,6522,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m (Bane 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.1
1 170 Didrik Grøm Fredrikstad IF 11,50
2 611 Trym Steiro-Darén Sortland Friidrettsklubb 12,43
3 272 Dean Peter Godfrey Hovding, TIL 12,63
4 175 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 12,82
5 282 Thorbjørn Albertsen Hovding, TIL 13,47
6 174 Fredrik Persen Fredrikstad IF 13,62
7 45 Samuel Lucas da Luz Soares Brasil 13,95
Heat: 2 Vind: +1.2
1 318 Aleksander Haug Kongsvinger IL Friidrett 11,70
2 767 Oatthawut Panking Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,05
3 141 Sindre Østgård FIK Orion 12,32
4 153 Oddmund Voll Fjellhug/Vereide il 12,55
5 661 Erling Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 12,85
6 273 Erlend Bro Bragstad Hovding, TIL 13,77
7 42 Mateus Pereira Gomes Siqueira Brasil 14,51
Heat: 3 Vind: +2.2
1 472 Sebastian Kristensen Selnes Overhalla IL 11,93
2 179 Joachim Teleb Fredrikstad IF 12,12
3 416 Elias Lein Staven Namsen Friidrettsforening 12,62
4 281 Sebastian Wichstrøm Rolland Hovding, TIL 12,77
5 573 Mats Rognhaug Hagen Sarpsborg IL 12,91
6 34 Breno Sousa Costa Brasil 13,26
7 89 Sander Frøseth Fenes Byåsen IL 13,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 170 Didrik Grøm Fredrikstad IF 11,52
2 318 Aleksander Haug Kongsvinger IL Friidrett 11,68
3 472 Sebastian Kristensen Selnes Overhalla IL 11,85
4 179 Joachim Teleb Fredrikstad IF 12,15
5 767 Oatthawut Panking Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,18
6 141 Sindre Østgård FIK Orion 12,44
7 153 Oddmund Voll Fjellhug/Vereide il 12,68
  611 Trym Steiro-Darén Sortland Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 19 Kristoffer Sagli Aure IL - Friidrett 2,03,42
2 192 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 2,06,25
3 582 Anders Nyhus Røsbjørgen Selsbakk IF 2,06,76
4 20 Mathias Lillehagen Aure IL - Friidrett 2,07,02
5 379 Håvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 2,07,99
6 373 Amund Solberg Stølen Midsund IL 2,08,30
7 47 Kaya Van Hulst Sahin Breimsbygda IL 2,12,18
8 761 Kristian Brenni Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,14,12
9 195 Sondre Nygaard Grini Fredrikstad IF 2,15,51
10 282 Thorbjørn Albertsen Hovding, TIL 2,15,67
11 443 Simen Zacho Bratteng Nittedal IL 2,25,04
12 698 Sondre Løkke Hagen Tingvoll IL 2,34,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 25 Esten Slaatsveen Kringhaug Bodø Friidrettsklubb 1,70
 
1,60
o
1,65
xo
1,70
xxo
1,75
xxx
2 281 Sebastian Wichstrøm Rolland Hovding, TIL 1,60
 
1,35
o
1,40
-
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
3 620 Mads Weiseth Stjørdal Friidrettsklubb 1,60
 
1,50
o
1,55
o
1,60
xo
1,65
xxx
4 611 Trym Steiro-Darén Sortland Friidrettsklubb 1,55
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
5 194 Ola Danielsen Fredrikstad IF 1,55
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxo
1,60
xxx
6 373 Amund Solberg Stølen Midsund IL 1,50
 
1,40
xo
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
7 602 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 1,50
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
8 280 Sander Kidøy Pedersen Hovding, TIL 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxo
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 644 Sindre Rygvik Hansen Strindheim il 13,00
 
12,7913,00x12,10x11,87
2 611 Trym Steiro-Darén Sortland Friidrettsklubb 11,87
 
11,2811,8710,5011,4911,1011,15
3 281 Sebastian Wichstrøm Rolland Hovding, TIL 11,47
 
11,3310,7411,2911,2810,8711,47
4 698 Sondre Løkke Hagen Tingvoll IL 11,26
 
10,899,9711,0211,2610,8310,05
5 272 Dean Peter Godfrey Hovding, TIL 10,13
 
8,639,649,079,838,4710,13
6 273 Erlend Bro Bragstad Hovding, TIL 8,73
 
8,218,73xxx8,37
7 609 Runar Steinsvik Evjen Sortland Friidrettsklubb 8,04
 
7,25x7,357,868,04x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m (Bane 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 590 Alexander Engh Ski IL Friidrett 11,48
2 53 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 11,54
3 258 Atle Skundberg Hattfjelldal IL Fridrett 11,70
4 833 Jo Magnus Ryen Aalerud Ås IL 11,72
5 501 Erik Olof Artelius Raufoss Friidrett 12,21
6 16 Ludvig Elias Engen Askim IF 12,23
7 671 Even Rudsengen Søndre Land IL, Friidrett 13,08
  702 Markus Rooth Tjalve, IK DNS
Heat: 2 Vind: +1.2
1 156 Ben Jeffrey Benert Florø Tog IF 11,35
2 80 Thomas Graftås BUL, IL i 11,40
3 745 Henrik Flåtnes Tønsberg Friidrettsklubb 11,66
4 518 Beskan Bewianberg Romerike Friidrett 11,70
5 662 Harald Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 11,73
6 158 Eirik Nekkøy Klokkernes Florø Tog IF 12,00
7 260 Sondre Mjølkarlid Hattfjelldal IL Fridrett 12,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +2.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Ben Jeffrey Benert Florø Tog IF 11,18
2 590 Alexander Engh Ski IL Friidrett 11,35
3 80 Thomas Graftås BUL, IL i 11,35
4 53 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 11,46
5 745 Henrik Flåtnes Tønsberg Friidrettsklubb 11,53
6 833 Jo Magnus Ryen Aalerud Ås IL 11,56
7 258 Atle Skundberg Hattfjelldal IL Fridrett 11,59
8 518 Beskan Bewianberg Romerike Friidrett 11,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Adrian Westlie Askim IF 2,07,45
2 395 Eirik Øivindssønn Fredriksen Moss IL 2,07,62
3 875 Mads Hagen Fraurud FIK Orion 2,11,98
4 354 Olav Høgåsen Lillehammer IF 2,17,51
5 605 Torleiv Berget Hedegart Snøgg Friidrett 2,23,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 745 Henrik Flåtnes Tønsberg Friidrettsklubb 1,85
 
1,70
o
1,75
o
1,80
xxo
1,85
xo
1,90
xxx
2 702 Markus Rooth Tjalve, IK 1,75
 
1,60
o
1,65
o
1,70
o
1,75
xo
1,80
xxx
3 596 Simen Guttormsen Ski IL Friidrett 1,65
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
xo
1,65
xo
1,70
xxx
4 325 Oliver Engen Krødsherad IL 1,60
 
1,60
xo
1,65
xxx
4 343 Hallgeir Høgåsen Lillehammer IF 1,60
 
1,55
o
1,60
xo
1,65
xxx
6 671 Even Rudsengen Søndre Land IL, Friidrett 1,55
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 640 Bendik Espenes Strindheim il 15,21
 
x14,4014,0013,4613,9715,21
2 325 Oliver Engen Krødsherad IL 14,08
 
x14,08xx13,53x
3 702 Markus Rooth Tjalve, IK 12,65
 
12,6512,00x12,47xx
4 819 Elias Hovden Nilsen Ørsta IL 11,37
 
10,5510,6210,5110,1411,3710,39
5 343 Hallgeir Høgåsen Lillehammer IF 10,49
 
9,978,969,549,4610,2910,49
6 596 Simen Guttormsen Ski IL Friidrett 8,93
 
8,078,488,848,668,938,54
7 574 Petter Arnesen Sarpsborg IL 8,12
 
8,12x7,267,90xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m (Bane 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.1
1 362 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 11,33
2 681 Johan Magnus Bjørgan Sørild FIK 11,78
3 474 Trygve Totsås Weglo Overhalla IL 12,14
4 384 Lavrants Kongssund Moelven IL 12,18
5 645 Tobias Heskestad Strindheim il 12,38
6 232 Sverre Reiten Gausdal Friidrettsklubb 12,94
  675 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: -1.3
1 185 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 11,55
2 118 Sondre Matias Kui Rudi Fagernes IL 11,62
3 49 Robert Andre Moldestad Breimsbygda IL 11,70
4 470 Kristian Strømhylden Himo Overhalla IL 11,89
5 385 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 12,26
6 12 Alexander Nyberget Askim IF 12,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +2.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 362 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 11,06
2 118 Sondre Matias Kui Rudi Fagernes IL 11,27
3 185 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 11,30
4 681 Johan Magnus Bjørgan Sørild FIK 11,51
5 49 Robert Andre Moldestad Breimsbygda IL 11,52
5 470 Kristian Strømhylden Himo Overhalla IL 11,52
7 384 Lavrants Kongssund Moelven IL 11,87
8 474 Trygve Totsås Weglo Overhalla IL 11,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 768 Ole-Martin Evensen Sandness Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,05,22
2 219 Hans Avlund Gausdal Friidrettsklubb 2,09,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 242 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 45,20
 
40,7241,7043,5645,20x42,47
2 563 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 34,14
 
31,2434,14xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 12 Alexander Nyberget Askim IF 1,80
 
1,70
o
1,75
-
1,80
o
1,85
xxx
2 563 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
o
1,75
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 242 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 13,42
 
12,7813,3913,4113,0213,1113,42
2 835 Per Ellef Ryen Aalerud Ås IL 11,63
 
11,3711,6310,2510,3610,8711,33
3 563 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 11,42
 
11,4111,3711,4211,3411,0610,71
4 12 Alexander Nyberget Askim IF 10,95
 
10,9510,5810,429,9610,0110,75
5 465 Aasmund Sanderud Nordgaard Oppstad IL 8,57
 
7,918,578,017,78x7,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +3.8
1 241 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 10,97
2 151 Sondre Lindaas Gjesdal Fil Aks-77 11,27
3 710 Vegard Dragsund Nilsen Tjalve, IK 11,66
4 224 Martin Simengård Gausdal Friidrettsklubb 11,72
5 54 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 12,19
  124 David Arntsen Grøttå FIK Orion DNS
  481 Erlend Hognestad Nilsen Ranheim IL DNS
Heat: 2 Vind: -0.1
1 762 Marcus Theodor Moen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,97
2 259 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL Fridrett 11,26
3 399 Magnus Andersen Knarvik Moss IL 11,60
4 239 Kristoffer Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 11,64
5 617 Elias Bjørnevik Stjørdal Friidrettsklubb 11,95
6 136 Marius Buskenes Ringstad FIK Orion 12,00
  597 Sondre Mogens Guttormsen Ski IL Friidrett DNS
Heat: 3 Vind: +1.7
1 289 Stephen Owusu Idrettslaget Skjalg 11,13
2 162 Lasse Solheim Angelshaug Florø Tog IF 11,17
3 198 Tobias Lien Fredrikstad IF 11,38
4 588 Sander Kvernrød Bergan Selsbakk IF 11,43
5 734 Jørgen Svenni Tyrving IL 11,59
6 66 Magnus Kringstad BUL, IL i 11,86
7 554 Henrik Skulevold Sandnes IL 12,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +3.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 762 Marcus Theodor Moen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,70
2 241 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 10,87
3 259 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL Fridrett 10,96
4 289 Stephen Owusu Idrettslaget Skjalg 11,00
5 162 Lasse Solheim Angelshaug Florø Tog IF 11,06
6 198 Tobias Lien Fredrikstad IF 11,27
7 151 Sondre Lindaas Gjesdal Fil Aks-77 11,31
  588 Sander Kvernrød Bergan Selsbakk IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 613 Martin Føll Stadsbygd IL - Friidrett 2,01,26
2 808 Noah Abraha Vollan I.K. 2,03,33
3 394 Bendik Tobias Oshaug Hansen Moss IL 2,03,63
4 413 Vebjørn Aleksander Østlie Moss IL 2,03,84
5 771 Sondre Opaker Øines Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,06,22
6 129 Hermann Stensby FIK Orion 2,20,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 670 Christoffer Tvinnereim Søndre Land IL, Friidrett 1,75
 
1,65
o
1,70
xo
1,75
o
1,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 224 Martin Simengård Gausdal Friidrettsklubb 11,15
 
10,2911,1510,149,6111,0211,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 855 Oda Skari Nittedal IL 2,07,80
2 562 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 2,09,04
3 191 Myra Ester Mariedatter Fredrikstad IF 2,15,21
4 76 Sara Jensen Sales BUL, IL i 2,19,47
5 309 Petra Helene Bell IL Koll 2,20,78
6 257 Synne Kjærnes Hamar IL 2,26,95
7 301 Emma Johanne Fiskerstrand Blekeli IL Koll 2,37,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  76 Sara Jensen Sales BUL, IL i 2,89
 
1,872,892,531,83  
  191 Myra Ester Mariedatter Fredrikstad IF 2,88
 
2,532,602,692,88  
  231 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 3,01
 
2,932,842,833,01  
  257 Synne Kjærnes Hamar IL 2,86
 
2,792,832,862,81  
  269 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 2,43
 
2,432,372,222,35  
  290 Tyra Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 2,81
 
2,802,702,812,69  
  300 Ella Sande IL Koll 2,98
 
2,732,982,972,77  
  301 Emma Johanne Fiskerstrand Blekeli IL Koll 2,89
 
2,602,672,892,85  
  309 Petra Helene Bell IL Koll 2,99
 
2,832,802,792,99  
  562 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 3,56
 
3,273,553,533,56  
  633 Ingrid Kvisvik Straumsnes IL 3,31
 
3,313,121,693,21  
  704 Martine Rooth Tjalve, IK 2,92
 
2,652,922,832,91  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 212 Tomine Svendheim FRI IL 1,51,15
2 859 Hanna Lunde Ringebu & Fåvang Skiklubb 2,03,48
3 380 Inger Grini Moelven IL 2,03,98
4 429 Eline Folvik Nesøya IL 2,06,04
5 439 Nora Heuer Thorstensen Nittedal IL 2,08,04
6 453 Merete Berntsen Nordre Land IL 2,10,38
7 832 Solveig Helen Wattø Aasgaard Ålesund FIK 2,16,36
8 320 Gabrielle Haug Kongsvinger IL Friidrett 2,22,46
9 107 Ramona Anderson Dimna IL 2,24,15
  539 Tyra Adele Brodal Hagen Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 212 Tomine Svendheim FRI IL 4,23
 
-1,3-1,6-0,6-0,5-0,8 
4,234,144,154,144,07x
2 453 Merete Berntsen Nordre Land IL 3,84
 
-2,1-1,60,0-1,9-2,00,0
3,463,593,843,693,683,71
3 429 Eline Folvik Nesøya IL 3,71
 
 -1,3-0,7-1,6-0,3-0,5
x3,693,663,613,633,71
4 108 Sandra Gustavsen Dimna IL 3,54
 
-2,5-2,4-0,4-0,1-1,9-0,7
3,383,343,543,403,363,48
5 667 Nina Næss Bolme Surnadal IL 3,53
 
-1,7-2,8-0,9-2,7-2,0-1,6
3,413,393,533,373,393,36
6 380 Inger Grini Moelven IL 3,53
 
-1,9-0,5-2,4-2,2-0,3-0,1
3,183,123,263,313,353,53
7 864 Christine Mjøs Aurland IL 3,36
 
-0,6-2,7-1,6-2,6-0,8-0,4
3,273,073,193,243,293,36
8 832 Solveig Helen Wattø Aasgaard Ålesund FIK 3,20
 
-1,3-0,1-2,9-2,2-2,9-1,9
3,203,092,603,043,143,12
9 539 Tyra Adele Brodal Hagen Romerike Friidrett 2,99
 
-1,9-1,9-0,7   
2,832,762,99   
10 107 Ramona Anderson Dimna IL 2,88
 
 -0,6-0,1   
x2,662,88   
11 823 Mari Øyehaug Ørsta IL 2,66
 
 -1,6-1,8   
x2,522,66   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 836 Fride Flasnes Åslia Skilag 1,55,79
2 629 Eileen Hals Straumsnes IL 1,57,95
3 398 Liv Langford Moss IL 2,00,94
4 829 Stine Ludahl Lagethon Øyer/Tretten IF 2,03,23
5 96 Sigrid Haugskott Børsa IL 2,05,23
6 418 Hannah Fossheim Namsen Friidrettsforening 2,09,60
  178 Jamila Isman Fredrikstad IF DNS
Heat: 2
1 505 Malin Hoelsveen Raufoss Friidrett 1,38,06
2 660 Dordi Forseth Sunndal Il Friidrett 1,46,94
3 9 Filippa Bertelsen Fadnes Asker Sk. Friidrett 1,46,95
4 382 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 1,54,39
5 428 Aislin Féliot Nesøya IL 1,55,02
6 566 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 1,59,29
7 372 Oddrun Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 2,00,71
8 298 Ebba Jakobine Bell IL Koll 2,00,73
  541 Vilja West Evensen Romerike Friidrett DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 505 Malin Hoelsveen Raufoss Friidrett 1,38,06
2 660 Dordi Forseth Sunndal Il Friidrett 1,46,94
3 9 Filippa Bertelsen Fadnes Asker Sk. Friidrett 1,46,95
4 382 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 1,54,39
5 428 Aislin Féliot Nesøya IL 1,55,02
6 836 Fride Flasnes Åslia Skilag 1,55,79
7 629 Eileen Hals Straumsnes IL 1,57,95
8 566 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 1,59,29
9 372 Oddrun Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 2,00,71
10 298 Ebba Jakobine Bell IL Koll 2,00,73
11 398 Liv Langford Moss IL 2,00,94
12 829 Stine Ludahl Lagethon Øyer/Tretten IF 2,03,23
13 96 Sigrid Haugskott Børsa IL 2,05,23
14 418 Hannah Fossheim Namsen Friidrettsforening 2,09,60
  541 Vilja West Evensen Romerike Friidrett DNF
  178 Jamila Isman Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 98 Andrea Skaar Berg Dimna IL 4,62
 
0,00,0 +2,1+2,4+2,6
4,284,46x4,494,454,62
2 692 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 4,52
 
+0,9+1,3+1,9+3,0+1,4+1,9
4,124,454,494,294,124,52
3 505 Malin Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,48
 
+0,7+1,5+2,0+1,9+2,5 
4,244,394,484,264,30x
4 541 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 4,25
 
0,0+1,9+1,7+3,4+2,4+1,9
3,944,134,164,214,034,25
5 178 Jamila Isman Fredrikstad IF 4,22
 
0,0+1,4+2,5+1,9+1,6 
4,223,933,873,953,95x
6 296 Anna Sande IL Koll 4,17
 
0,0 +1,5+2,2+1,6+2,6
3,92x4,064,004,174,12
7 420 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 4,08
 
0,0+1,0+2,0+2,1+4,4+1,9
4,083,903,383,523,763,88
8 110 Synnøve Verås Grimstad Dimna IL 4,06
 
0,0+0,9+2,7+1,4+3,5+3,0
3,934,003,973,994,034,06
9 836 Fride Flasnes Åslia Skilag 3,85
 
+1,40,0+1,8   
3,853,683,24   
10 629 Eileen Hals Straumsnes IL 3,84
 
0,0+0,8    
3,843,84x   
11 730 Jenny Aaberg Tyrving IL 3,75
 
+0,30,0+2,0   
3,263,473,75   
12 372 Oddrun Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 3,67
 
0,00,0+1,2   
3,643,673,33   
13 428 Aislin Féliot Nesøya IL 3,67
 
0,0+2,1    
3,493,67x   
14 398 Liv Langford Moss IL 3,46
 
+0,20,0+2,5   
3,463,303,16   
15 829 Stine Ludahl Lagethon Øyer/Tretten IF 3,46
 
+1,7+0,2+1,5   
3,273,293,46   
16 298 Ebba Jakobine Bell IL Koll 3,38
 
+1,0+1,6+1,6   
3,383,283,30   
17 68 Maxime Jacobsen BUL, IL i 3,26
 
-0,8     
3,26xx   
18 639 Vilja Tveekrem Straumsnes IL 3,25
 
+0,9+0,3+2,9   
3,252,953,06   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 100 m (Bane 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.6
1 572 Marie Rognli Bya Sarpsborg IL 13,66
2 431 Kaja Carlsen-Brown Nesøya IL 14,16
3 636 Mia Therese Hals Straumsnes IL 14,43
4 525 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 14,53
5 43 Monique Evelyn Ribeiro de Souza Brasil 15,35
6 410 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 16,01
7 637 Sara Baas-Berg Straumsnes IL 16,52
Heat: 2 Vind: +1.0
1 831 Lovise Skarbøvik Andresen Ålesund FIK 12,77
2 502 Hannah Cole Raufoss Friidrett 13,63
3 403 Mina Kristiansen Moss IL 15,15
4 299 Eirin Aae Skotheim IL Koll 15,52
5 634 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 15,72
6 41 Mariana Madeiro Salvino de Araujo Brasil 17,83
  691 Anja Wilker Tingvoll IL DNS
Heat: 3 Vind: +1.1
1 506 Marie Vesterås Raufoss Friidrett 13,79
2 533 Oda Schatvet Romerike Friidrett 13,89
3 532 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 14,06
4 693 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 15,00
5 176 Harrieth Toft Nordrum Fredrikstad IF 16,02
  32 Ana Carolina de Amorin Lopes Brasil DNS
  541 Vilja West Evensen Romerike Friidrett DNS
Heat: 4 Vind: -0.3
1 225 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 13,47
2 251 Idun Langgård Antonsen Hamar IL 13,61
3 33 Anna Julia Guerra Braga Brasil 14,12
4 524 Katrine Alvik Thonvald Romerike Friidrett 14,82
5 824 Sara Mohammed Moussa Ørsta IL 14,92
6 75 Sara Haaland BUL, IL i 15,21
7 813 Sigrid Liabø Vollan I.K. 15,68
Heat: 5 Vind: -0.1
1 405 Sanne Isberg Kapstad Moss IL 14,18
2 809 Nora Solem Breili Vollan I.K. 14,46
3 276 Julie Kversøy Hovding, TIL 14,95
4 59 Helena Jensen Sales BUL, IL i 15,23
5 39 Julya Silva Figueiredo Maria Brasil 19,01
  538 Sunniva Hognestad Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +2.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 831 Lovise Skarbøvik Andresen Ålesund FIK 12,76
2 225 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 13,33
3 572 Marie Rognli Bya Sarpsborg IL 13,55
4 502 Hannah Cole Raufoss Friidrett 13,60
5 533 Oda Schatvet Romerike Friidrett 13,66
6 251 Idun Langgård Antonsen Hamar IL 13,69
7 532 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 13,88
8 506 Marie Vesterås Raufoss Friidrett 14,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 100 m, B finale (Bane 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 33 Anna Julia Guerra Braga Brasil 14,56
2 431 Kaja Carlsen-Brown Nesøya IL 14,72
3 809 Nora Solem Breili Vollan I.K. 14,82
4 525 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 14,90
5 824 Sara Mohammed Moussa Ørsta IL 15,72
  405 Sanne Isberg Kapstad Moss IL DNS
  524 Katrine Alvik Thonvald Romerike Friidrett DNS
  636 Mia Therese Hals Straumsnes IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 30 Sigrid H. Farsund Brandbu IF 1,57,80
2 634 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 1,57,91
3 693 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 1,59,71
4 75 Sara Haaland BUL, IL i 2,00,17
5 824 Sara Mohammed Moussa Ørsta IL 2,00,58
6 637 Sara Baas-Berg Straumsnes IL 2,07,21
7 538 Sunniva Hognestad Romerike Friidrett 2,12,61
Heat: 2
1 400 Maren Trondsæter Salvesen Moss IL 1,43,33
2 758 Julie Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,44,54
3 171 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 1,46,39
4 168 Astrid Reknes Fredrikstad IF 1,46,90
5 222 Kimberlee Aronsveen Gausdal Friidrettsklubb 1,50,23
6 59 Helena Jensen Sales BUL, IL i 1,57,24
  809 Nora Solem Breili Vollan I.K. DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 400 Maren Trondsæter Salvesen Moss IL 1,43,33
2 758 Julie Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,44,54
3 171 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 1,46,39
4 168 Astrid Reknes Fredrikstad IF 1,46,90
5 222 Kimberlee Aronsveen Gausdal Friidrettsklubb 1,50,23
6 59 Helena Jensen Sales BUL, IL i 1,57,24
7 30 Sigrid H. Farsund Brandbu IF 1,57,80
8 634 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 1,57,91
9 693 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 1,59,71
10 75 Sara Haaland BUL, IL i 2,00,17
11 824 Sara Mohammed Moussa Ørsta IL 2,00,58
12 637 Sara Baas-Berg Straumsnes IL 2,07,21
13 538 Sunniva Hognestad Romerike Friidrett 2,12,61
  809 Nora Solem Breili Vollan I.K. DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 532 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 1,40
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
2 525 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 1,40
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
3 533 Oda Schatvet Romerike Friidrett 1,35
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
4 30 Sigrid H. Farsund Brandbu IF 1,30
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
4 431 Kaja Carlsen-Brown Nesøya IL 1,30
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
4 524 Katrine Alvik Thonvald Romerike Friidrett 1,30
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
4 623 Pernille Aaslid Osen Stjørdal Friidrettsklubb 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
8 225 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 1,30
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
9 307 Martine Fiskerstrand Blekeli IL Koll 1,25
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
9 634 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 1,25
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
11 251 Idun Langgård Antonsen Hamar IL 1,25
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
o
1,30
xxx
12 222 Kimberlee Aronsveen Gausdal Friidrettsklubb 1,25
 
1,15
xo
1,20
xxo
1,25
xo
1,30
xxx
13 234 Viktoria Aronsveen Gausdal Friidrettsklubb 1,20
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
14 410 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 1,15
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
15 59 Helena Jensen Sales BUL, IL i 1,10
 
1,05
o
1,10
xxo
1,15
x-
  75 Sara Haaland BUL, IL i NM
 
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 100 m (Bane 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.5
1 88 Nora Bakke Byåsen IL 13,33
2 204 Emma Storsæter FRI IL 13,59
3 580 Hana Therese Romaguera Selbu IL 13,94
4 452 Malin Rundbråten Ludvigsen Nordre Land IL 14,14
5 527 Madeline Svendsen Romerike Friidrett 14,14
6 530 Mina de Paoli Williams Romerike Friidrett 14,18
7 406 Sara Edvardsen Aanerød Moss IL 14,70
Heat: 2 Vind: -0.5
1 386 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 13,12
2 696 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 13,61
3 208 Linnea Rørbakken FRI IL 14,14
4 484 Julie Vik-Mo Ranheim IL 14,41
5 189 Maya Liv Mariedatter Fredrikstad IF 14,77
6 805 Ida Heggvold Vollan I.K. 16,14
7 520 Ellen Skappel Romerike Friidrett 18,57
Heat: 3 Vind: -0.2
1 157 Britney Benert Florø Tog IF 13,61
2 770 Solveig Emilie Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,81
3 401 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 13,86
4 540 Vanessa Agnete Yttergård Romerike Friidrett 15,07
5 102 Henrikke Antonsen Dimna IL 15,43
6 839 Julie Lund-Sørnes BUL, IL i 15,46
7 100 Elise Garnes Kleven Dimna IL 15,51
Heat: 4 Vind: -0.3
1 491 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 13,40
2 598 Vibeke Gussiås Skåla IL 13,66
3 537 Sofie Furuset Romerike Friidrett 14,02
4 18 Michelle Marie Nyberget Askim IF 14,32
5 407 Signe Furuseth Tegneby Moss IL 14,67
6 810 Ovedie Bjørndalseter Vollan I.K. 14,84
  531 Natalie Dalman Romerike Friidrett DNS
Heat: 5 Vind: +0.1
1 475 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 13,31
2 695 Lisa Wilker Tingvoll IL 13,58
3 293 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 13,69
4 432 Miranda Lauvstad Nesøya IL 14,26
5 807 Margit Fagerhaug Gustavsen Vollan I.K. 14,62
6 812 Sandra Bienczak Vollan I.K. 15,06
7 417 Frida Elise Havik Namsen Friidrettsforening 15,23
8 814 Vilja Emilie Solås Løvold Vollan I.K. 15,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +2.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 386 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,56
2 88 Nora Bakke Byåsen IL 12,88
3 491 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 13,17
4 475 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 13,19
5 696 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 13,30
6 204 Emma Storsæter FRI IL 13,31
7 157 Britney Benert Florø Tog IF 13,34
  695 Lisa Wilker Tingvoll IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 100 m, B finale (Bane 2) Vind: -0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 293 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 13,73
2 580 Hana Therese Romaguera Selbu IL 13,93
3 770 Solveig Emilie Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,94
4 401 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 13,96
5 537 Sofie Furuset Romerike Friidrett 13,97
6 208 Linnea Rørbakken FRI IL 14,23
  452 Malin Rundbråten Ludvigsen Nordre Land IL DNS
  598 Vibeke Gussiås Skåla IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 531 Natalie Dalman Romerike Friidrett 2,39,27
2 13 Andrea Vammeli Wiik Askim IF 2,41,14
3 392 Alise Ruud Sundby Moss IL 2,42,25
4 407 Signe Furuseth Tegneby Moss IL 2,43,93
5 406 Sara Edvardsen Aanerød Moss IL 2,54,37
6 201 Vilde Sabine Skotnes Fredrikstad IF 3,01,69
  189 Maya Liv Mariedatter Fredrikstad IF DNS
Heat: 2
1 493 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 2,17,68
2 303 Iris Agata Engeness IL Koll 2,23,42
3 295 Anna Mathilde Blegen IL Koll 2,25,72
4 14 Lea Westlie Askim IF 2,30,04
5 23 Emilie Høgne Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 2,32,50
6 805 Ida Heggvold Vollan I.K. 2,33,81
7 655 Emmy Margrethe Rismark Sturla IF 2,33,83
8 663 Kari Forseth Sunndal Il Friidrett 2,34,29
9 432 Miranda Lauvstad Nesøya IL 2,42,03
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 493 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 2,17,68
2 303 Iris Agata Engeness IL Koll 2,23,42
3 295 Anna Mathilde Blegen IL Koll 2,25,72
4 14 Lea Westlie Askim IF 2,30,04
5 23 Emilie Høgne Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 2,32,50
6 805 Ida Heggvold Vollan I.K. 2,33,81
7 655 Emmy Margrethe Rismark Sturla IF 2,33,83
8 663 Kari Forseth Sunndal Il Friidrett 2,34,29
9 531 Natalie Dalman Romerike Friidrett 2,39,27
10 13 Andrea Vammeli Wiik Askim IF 2,41,14
11 432 Miranda Lauvstad Nesøya IL 2,42,03
12 392 Alise Ruud Sundby Moss IL 2,42,25
13 407 Signe Furuseth Tegneby Moss IL 2,43,93
14 406 Sara Edvardsen Aanerød Moss IL 2,54,37
15 201 Vilde Sabine Skotnes Fredrikstad IF 3,01,69
  189 Maya Liv Mariedatter Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 682 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 1,55
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
2 396 Frøya Eriksen Moss IL 1,55
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxo
1,60
xxx
3 491 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 1,55
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxo
1,55
xxo
1,60
xxx
4 401 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
4 450 Ingvild Ladehaug Nordre Land IL 1,50
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
6 717 Alva Barthel Sveen Tyrving IL 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xo
1,50
xxx
7 18 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,40
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
7 655 Emmy Margrethe Rismark Sturla IF 1,40
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
9 475 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
9 537 Sofie Furuset Romerike Friidrett 1,40
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
11 527 Madeline Svendsen Romerike Friidrett 1,40
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
12 417 Frida Elise Havik Namsen Friidrettsforening 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xxo
1,40
xxx
13 484 Julie Vik-Mo Ranheim IL 1,30
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
14 624 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xo
1,35
xxx
15 689 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 1,30
 
1,20
xo
1,25
o
1,30
xxo
1,35
xxx
16 520 Ellen Skappel Romerike Friidrett 1,00
 
1,00
xo
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m (Bane 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.8
1 311 Vilde Marstein IL Koll 12,94
2 388 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 13,25
3 339 Eir Storrustløkken Nyfløt Lillehammer IF 13,31
4 46 Julia Jordanger Loen Breimsbygda IL 13,47
5 91 Marthe Dragsund Nilsen Bækkelagets SK 14,60
6 51 Alannah Caulfield Patel BUL, IL i 14,76
Heat: 2 Vind: +0.1
1 302 Hedda Kronstrand Kvalvåg IL Koll 13,02
2 567 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 13,24
3 422 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,67
4 317 Tonje Sundal Jølster IL 13,93
5 350 Maria Bøe Tesfamichael Lillehammer IF 13,98
6 181 Julia Kubica Fredrikstad IF 14,50
7 796 Hanna Hesle Vidar, Sportsklubben 14,83
Heat: 3 Vind: -0.3
1 121 Hannah Rimstad Steffensen Fana IL 12,86
2 4 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 12,96
3 74 Sara Furnes BUL, IL i 13,74
4 821 Hanna Hoggen Gjærset Ørsta IL 13,97
5 374 Lill-Joelle Miltz Midsund IL 14,36
6 15 Linn Sofie Fagerås Askim IF 14,39
7 279 Nikoline Bruvik Hovding, TIL 14,65
8 31 Aghata Euany Ferreira de Aguiar Brasil 15,19
Heat: 4 Vind: +0.5
1 701 Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,94
2 650 Malin Riise Gran Stryn T og IL 13,15
3 487 Liv Karoline Grimstad Ranheim IL 13,32
4 274 Eva Moldestad Hovding, TIL 13,61
5 152 Linnea Henriksen Fiskå IL 13,86
6 496 Synne Brenne Bondevik Ranheim IL 14,51
7 278 Maria Sæterstøl Hovding, TIL 15,20
  785 Erle Musum Lyng Verdal Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 311 Vilde Marstein IL Koll 12,52
2 121 Hannah Rimstad Steffensen Fana IL 12,90
3 4 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 12,94
4 701 Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,95
5 302 Hedda Kronstrand Kvalvåg IL Koll 12,98
6 567 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 13,03
7 388 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 13,18
8 650 Malin Riise Gran Stryn T og IL 13,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, B finale (Bane 2) Vind: -1.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 339 Eir Storrustløkken Nyfløt Lillehammer IF 13,42
2 487 Liv Karoline Grimstad Ranheim IL 13,64
3 422 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,72
4 274 Eva Moldestad Hovding, TIL 14,00
5 152 Linnea Henriksen Fiskå IL 14,12
6 317 Tonje Sundal Jølster IL 14,49
  46 Julia Jordanger Loen Breimsbygda IL DNS
  74 Sara Furnes BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 801 Pernille Karlsen Antonsen Vidar, Sportsklubben 2,12,70
2 167 Anniken Årebrot Fredrikstad IF 2,19,60
3 366 Karen Plukkerud Løten Friidrett  2,19,79
4 545 Ingrid Bergene Aabrekk Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,20,23
5 94 Frida Haugskott Børsa IL 2,23,13
6 483 Ina Hole Trøan Ranheim IL 2,36,80
7 750 Amalie Westby Liestøl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,37,01
8 278 Maria Sæterstøl Hovding, TIL 2,37,71
9 816 Amalie Tomasgard Ørsta IL 2,46,33
10 480 Erika Ramberg Edling Ranheim IL 2,46,80
11 83 Aurora Ude Byåsen IL 3,08,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 302 Hedda Kronstrand Kvalvåg IL Koll 10,55
 
10,389,8210,1510,5210,3610,55
2 463 Vibeke Engen Oppegård IL 10,27
 
9,4710,1010,279,87x10,14
3 230 Ronja Thoresen Gausdal Friidrettsklubb 10,19
 
9,4610,199,9210,179,8010,11
4 411 Tuva Mathilde Jacobsen Moss IL 10,02
 
7,679,5910,028,629,189,42
5 830 Kristin Sæter Hånes Ålesund FIK 9,59
 
9,559,588,408,809,598,78
6 317 Tonje Sundal Jølster IL 9,48
 
7,908,458,469,369,309,48
7 487 Liv Karoline Grimstad Ranheim IL 9,14
 
8,729,149,119,078,459,02
8 91 Marthe Dragsund Nilsen Bækkelagets SK 8,62
 
8,448,227,707,938,62x
9 152 Linnea Henriksen Fiskå IL 8,33
 
8,328,337,85   
10 279 Nikoline Bruvik Hovding, TIL 8,33
 
xx8,33   
11 818 Anna Hjellen Haugland Ørsta IL 8,29
 
8,298,238,08   
12 374 Lill-Joelle Miltz Midsund IL 8,14
 
7,328,14x   
13 607 Andrine Jørgensen Sortland Friidrettsklubb 7,89
 
7,717,897,37   
14 485 Kaja Kotte Fredriksen Ranheim IL 7,16
 
6,927,167,03   
15 496 Synne Brenne Bondevik Ranheim IL 7,10
 
6,416,927,10   
16 500 Åsne Stræte Opdahl Ranheim IL 6,42
 
5,885,736,42   
17 630 Hege Einset Straumsnes IL 6,00
 
5,665,236,00   
18 826 Sofie Viddal Ørsta IL 5,92
 
x5,925,35   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 463 Vibeke Engen Oppegård IL 44,07
 
41,28x44,07x39,6238,62
2 411 Tuva Mathilde Jacobsen Moss IL 43,50
 
43,50x40,8743,0339,8438,66
3 302 Hedda Kronstrand Kvalvåg IL Koll 30,34
 
30,3426,70----
4 818 Anna Hjellen Haugland Ørsta IL 28,77
 
xx28,7727,1926,29x
5 607 Andrine Jørgensen Sortland Friidrettsklubb 28,30
 
27,1227,75x28,30xx
6 545 Ingrid Bergene Aabrekk Sandefjord Turn & Idrettsforening 28,03
 
20,2222,9023,6828,03xx
7 317 Tonje Sundal Jølster IL 25,04
 
25,0424,9820,90xxx
8 374 Lill-Joelle Miltz Midsund IL 22,26
 
19,7718,9321,9119,8922,2621,92
9 830 Kristin Sæter Hånes Ålesund FIK 20,58
 
18,6219,9720,58   
10 816 Amalie Tomasgard Ørsta IL 19,42
 
19,0319,42x   
11 785 Erle Musum Lyng Verdal Friidrettsklubb 19,30
 
x19,3015,64   
12 496 Synne Brenne Bondevik Ranheim IL 18,92
 
18,9217,2018,55   
13 485 Kaja Kotte Fredriksen Ranheim IL 18,84
 
16,9918,2118,84   
14 630 Hege Einset Straumsnes IL 15,95
 
15,9514,5414,30   
15 826 Sofie Viddal Ørsta IL 9,02
 
7,77x9,02   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m (Bane 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.2
1 570 Lone Malmberg Sarpsborg IL 12,75
2 739 Maria Aaberg Tyrving IL 13,01
3 61 Ingrid Østensen Noss BUL, IL i 13,22
4 116 Kari Øye Fagernes IL 13,52
5 838 Daniella Boateema BUL, IL i 13,78
6 86 Ingvild Hognestad Nilsen Byåsen IL 13,94
  528 Malin Merete Holmes Skyrud Romerike Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: -1.1
1 679 Anastasia Zerguelidi Lunde Sørild FIK 12,86
2 337 Cathrine Trøen Lillehammer IF 13,09
3 180 Johanna Garcia Vevelstad Fredrikstad IF 13,16
4 568 Juni Evensen Sarpsborg IL 13,31
5 657 Ingrid Pernille Rismark Sturla IF 13,85
6 479 Elise Marlén Slette Eltervaag Ranheim IL 14,21
7 694 Lina Bjerke Meisingset Tingvoll IL 14,64
8 352 Marthe Ringom Lillehammer IF 14,75
Heat: 3 Vind: +0.1
1 419 Kaja Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 12,67
2 772 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,75
3 825 Sigrid Vartdal Ørsta IL 13,44
4 393 Astrid Skiri Refsdal Moss IL 13,57
5 62 Jenny Lian Strøm BUL, IL i 14,55
  21 Jennifer Charoenchon Mjøs Aurland IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +3.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 570 Lone Malmberg Sarpsborg IL 12,26
2 679 Anastasia Zerguelidi Lunde Sørild FIK 12,33
3 419 Kaja Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 12,42
4 772 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,56
5 739 Maria Aaberg Tyrving IL 12,63
6 180 Johanna Garcia Vevelstad Fredrikstad IF 12,83
7 61 Ingrid Østensen Noss BUL, IL i 13,06
  337 Cathrine Trøen Lillehammer IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 17 Mari Andreassen Rud Askim IF 2,21,14
2 249 Ida Benjaminsen Hamar IL 2,24,73
3 657 Ingrid Pernille Rismark Sturla IF 2,27,25
4 316 Gyrid Øygard Jølster IL 2,27,99
5 60 Helene Berge BUL, IL i 2,28,31
6 732 Julie Aarvak Bakklund Tyrving IL 2,31,32
7 210 Nora Midttun FRI IL 2,33,86
  85 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 514 Mathilde Eidnes Bakken Rindal IL 9,78
 
9,389,789,309,559,199,32
2 694 Lina Bjerke Meisingset Tingvoll IL 9,31
 
9,31xxx9,088,60
3 393 Astrid Skiri Refsdal Moss IL 9,13
 
8,778,428,328,988,269,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 514 Mathilde Eidnes Bakken Rindal IL 30,52
 
x28,8128,4330,52x28,93
2 85 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 26,98
 
x26,98xx26,59x
  393 Astrid Skiri Refsdal Moss IL x
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m (Bane 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 550 Emilie Sandberg Sandnes IL 12,86
2 773 Tonje Moen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,90
3 806 Kristine Gorseth Vollan I.K. 13,22
4 359 Cassandra Baptiste Bache Lørenskog Friidrettslag 13,27
5 719 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 13,27
6 22 Kristiane Sekkingstad Terum Aurland IL 13,37
7 40 Ketlen Cruz de Souza Brasil 14,52
  615 Marthe Bøe Øvregård Steinkjer Friidrettsklubb DQ:R162,6
Heat: 2 Vind: +0.1
1 486 Kristina Stensvoll Reppe Ranheim IL 12,67
2 700 Kaitesi Ertzgaard Tjalve, IK 12,97
3 811 Rakel Bakke Vollan I.K. 13,23
4 306 Marie Fiedler Amlien IL Koll 13,51
5 360 Manchari Ahilan Lørenskog Friidrettslag 13,57
6 666 Eirin Næss Bolme Surnadal IL 13,84
  529 Malin Thoresen Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +1.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 486 Kristina Stensvoll Reppe Ranheim IL 12,45
2 550 Emilie Sandberg Sandnes IL 12,62
2 700 Kaitesi Ertzgaard Tjalve, IK 12,62
4 773 Tonje Moen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,93
5 811 Rakel Bakke Vollan I.K. 13,06
6 359 Cassandra Baptiste Bache Lørenskog Friidrettslag 13,16
7 806 Kristine Gorseth Vollan I.K. 13,23
8 719 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 13,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 409 Sirianne Carlsen Rymoen Moss IL 2,28,82
2 364 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  2,34,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 27 Guro Bakken Andresen Brandbu IF 1,60
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 467 Emma Galguften Overhalla IL 11,12
 
10,1110,4910,7811,0110,8411,12
2 615 Marthe Bøe Øvregård Steinkjer Friidrettsklubb 11,05
 
11,0510,80x10,8610,3410,74
3 535 Ragnhild Spange Brekke Romerike Friidrett 10,79
 
10,5110,3310,7910,1710,1410,00
4 674 Mari Øiom Askvig Søndre Land IL, Friidrett 10,55
 
10,109,7510,0710,559,849,62
5 27 Guro Bakken Andresen Brandbu IF 10,43
 
9,45x9,3810,4310,419,81
6 529 Malin Thoresen Romerike Friidrett 9,95
 
9,219,30x9,228,989,95
7 186 Maja Nødtveidt Andersen Fredrikstad IF 8,67
 
8,598,678,578,368,388,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 615 Marthe Bøe Øvregård Steinkjer Friidrettsklubb 37,89
 
x31,6837,3830,4229,6537,89
2 27 Guro Bakken Andresen Brandbu IF 32,50
 
31,8925,7032,5029,5027,2824,53
3 529 Malin Thoresen Romerike Friidrett 32,35
 
30,77xx32,3529,6232,03
4 535 Ragnhild Spange Brekke Romerike Friidrett 26,58
 
21,2025,9322,6926,58x26,31
5 415 Aleksandra Bjerke Namsen Friidrettsforening 22,43
 
x18,6321,0815,2722,43x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +3.1
1 142 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 12,17
2 139 Rikke Hauan FIK Orion 12,45
3 683 Malin Mønsås Sørild FIK 12,60
4 79 Thaniya Panchalingam BUL, IL i 12,71
5 421 Thale Augensen Narvik IL 13,08
6 160 Ingalill Fredriksen Stang Florø Tog IF 13,34
7 81 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,35
Heat: 2 Vind: +1.5
1 117 Kristine Berger Akervold Fagernes IL 12,46
2 130 Ingrid Storlien FIK Orion 12,61
3 677 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 12,81
4 777 Vår Åsheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,12
5 659 Solveig Cristina Hernandez Vråle Sturla IF 13,31
6 848 Silje Sneve Fagernes IL 13,32
7 482 Helle Abelseth Pütz Ranheim IL 13,58
Heat: 3 Vind: +0.5
1 161 Kristi Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 12,36
2 323 Emma Natalie Hagen Dhir Kristiansands IF-Friidrett 12,69
3 665 Beate Næss Bolme Surnadal IL 12,99
4 140 Silje Therese Skyttermoen FIK Orion 13,00
5 324 Mari Katrine Breilid Kristiansands IF-Friidrett 13,05
6 159 Idunn Rose Amalie Lisa Myrvang Hatlemark Florø Tog IF 13,59
7 678 Alexandra Aimée Haver Sørild FIK 13,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +4.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 161 Kristi Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 12,08
2 142 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 12,16
3 117 Kristine Berger Akervold Fagernes IL 12,29
4 139 Rikke Hauan FIK Orion 12,35
5 130 Ingrid Storlien FIK Orion 12,40
6 323 Emma Natalie Hagen Dhir Kristiansands IF-Friidrett 12,42
7 683 Malin Mønsås Sørild FIK 12,57
8 79 Thaniya Panchalingam BUL, IL i 12,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 564 Frida Kullerud Sarpsborg IL 2,29,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 677 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 1,65
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
o
1,65
xxo
1,68
xxx
2 347 Karen Høystad Lillehammer IF 1,60
 
1,50
xo
1,55
xxo
1,60
xo
1,65
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 748 Linnea Greiff Tønsberg Friidrettsklubb 42,58
 
42,3340,98x42,5839,7739,73
2 817 Andrine Hjellen Haugland Ørsta IL 40,93
 
x36,8639,7835,9740,9340,83
3 335 Andrea Leerbeck Lillehammer IF 36,78
 
35,2834,4936,3036,1733,8036,78
4 874 Nora Vold Hovde Måndalen IL 34,32
 
34,3233,6733,9132,76x32,10
5 678 Alexandra Aimée Haver Sørild FIK 26,96
 
26,46x26,9625,75x24,66
6 687 May-Liss Sundsvik Johnsen Tingvoll Friidrettskl. 21,22
 
17,1521,2216,4518,9816,0417,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.4
1 713 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 11,83
2 584 Malin Bårdsgård Kulseth Selsbakk IF 12,33
3 97 Alice Ulla Berg Dimna IL 12,66
4 715 Oda Mohus Trondheim Friidrett - Friidrett 12,99
5 642 Helene Heskestad Strindheim il 13,45
  586 Marte Maria Doeven Jermstad Selsbakk IF DNS
Heat: 2 Vind: -0.2
1 549 Astrid Cederkvist Sandnes IL 12,14
2 625 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 12,42
3 727 Heidi Næss Tyrving IL 12,47
4 822 Hannah Marie Skjeret Ørsta IL 12,66
5 712 Julie Landrø Vigdal Trondheim Friidrett - Friidrett 12,81
6 512 Linn Røen Skjermo Rindal IL 13,78
Heat: 3 Vind: +0.9
1 558 Vilde Aasmo Sandnes IL 12,13
2 552 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 12,30
3 556 Malin Ingeborg Nyfors Sandnes IL 12,86
4 800 Marit Aarvaag Storaker Vidar, Sportsklubben 13,04
5 90 Ingvild Hjortnæs Larsen Bækkelagets SK 13,13
  206 Julie Viken FRI IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 713 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 11,78
2 549 Astrid Cederkvist Sandnes IL 11,86
3 558 Vilde Aasmo Sandnes IL 12,03
4 584 Malin Bårdsgård Kulseth Selsbakk IF 12,18
5 727 Heidi Næss Tyrving IL 12,32
6 625 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 12,35
7 552 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 12,41
  97 Alice Ulla Berg Dimna IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, B finale (Bane 1) Vind: +2.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 712 Julie Landrø Vigdal Trondheim Friidrett - Friidrett 12,63
2 556 Malin Ingeborg Nyfors Sandnes IL 12,66
3 715 Oda Mohus Trondheim Friidrett - Friidrett 12,82
4 90 Ingvild Hjortnæs Larsen Bækkelagets SK 12,95
5 800 Marit Aarvaag Storaker Vidar, Sportsklubben 13,04
6 642 Helene Heskestad Strindheim il 13,42
7 512 Linn Røen Skjermo Rindal IL 13,61
  822 Hannah Marie Skjeret Ørsta IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 869 Olivia Weslien IF Göta Karlstad 2,14,56
2 769 Pia Bålsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,15,67
3 776 Veronica Undseth Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,16,15
4 589 Turid Loe Selsbakk IF 2,16,34
5 87 Marte Nyborg Byåsen IL 2,18,13
6 378 Emilie Fossumstuen Grøterud Moelven IL 2,20,45
7 789 Amalie Lekva Vidar, Sportsklubben 2,21,53
8 497 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 2,22,20
9 477 Cathrine Dyrendahl Ranheim IL 2,29,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 862 Tonje Angelsen Tjalve, IK 1,80
 
1,75
o
1,80
xo
1,85
xxx
2 264 Elin Maria Forsberg Dale Herkules Friidrett 1,65
 
1,55
o
1,60
xo
1,65
xo
1,70
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 860 Kristina Kristianslund Bækkelagets SK 45,17
 
45,15x45,17xxx
2 72 Rebekka Engen BUL, IL i 40,65
 
x39,4237,5937,1340,6540,54
3 619 Julie Heiervang Johnsen Stjørdal Friidrettsklubb 39,62
 
x38,9139,6236,1635,3537,68
4 618 Elise Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 36,14
 
30,8936,1430,8633,07x31,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.4
1 551 Even Meinseth Sandnes IL 10,73
2 353 Michael Rosenberg Lillehammer IF 10,75
3 478 Christian Mensah Ranheim IL 10,78
4 736 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 11,16
5 6 Vegard Fluge Ask Friidrett 11,19
6 841 Nicolas Roppen Masters Dimna IL 11,21
7 211 Sondre Faugstad Amundsen FRI IL 11,47
8 495 Sindre Tømmervik Ranheim IL 11,81
Heat: 2 Vind: +3.1
1 711 Eirik Thorshaug Trondheim Friidrett - Friidrett 10,72
2 780 Even Pettersen Urædd Friidrett 10,82
3 78 Stephan Skogheim Kyeremeh BUL, IL i 10,84
4 69 Nivethan Sutharsan Panchalingam BUL, IL i 10,96
5 287 Lars Jøran Storhaug Idrettslaget Skjalg 11,13
6 489 Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord Ranheim IL 11,15
7 321 Johan Glenderød Tovari Kongsvinger IL Friidrett 12,39
8 256 Roar Fjellet Hamar IL 12,46
Heat: 3 Vind: +4.8
1 348 Kjell Håkon Morken Lillehammer IF 10,47
2 357 Tormod Hjortnæs Larsen Lillehammer IF 10,69
3 214 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 10,78
4 265 Simen Dyrkoll Sigurdsen Herkules Friidrett 10,86
5 557 Peter Efe Rasmussen Osazuwa Sandnes IL 10,86
6 490 Martin Trondseth Gjertsen Ranheim IL 11,15
7 553 Hans Christinan Walker Sandnes IL 11,26
8 70 Ole-Petter Askim Vatne BUL, IL i 15,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, A finale (Bane 1) Vind: +4.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 348 Kjell Håkon Morken Lillehammer IF 10,52
2 353 Michael Rosenberg Lillehammer IF 10,53
3 711 Eirik Thorshaug Trondheim Friidrett - Friidrett 10,56
4 357 Tormod Hjortnæs Larsen Lillehammer IF 10,68
5 478 Christian Mensah Ranheim IL 10,73
6 214 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 10,81
  551 Even Meinseth Sandnes IL DNS
  780 Even Pettersen Urædd Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, B finale (Bane 1) Vind: +4.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 78 Stephan Skogheim Kyeremeh BUL, IL i 10,70
2 265 Simen Dyrkoll Sigurdsen Herkules Friidrett 10,76
3 557 Peter Efe Rasmussen Osazuwa Sandnes IL 10,84
4 69 Nivethan Sutharsan Panchalingam BUL, IL i 10,97
5 489 Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord Ranheim IL 11,03
6 287 Lars Jøran Storhaug Idrettslaget Skjalg 11,04
7 736 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 11,07
  490 Martin Trondseth Gjertsen Ranheim IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 93 Theodor Berre Jacobsen Bækkelagets SK 2,04,30
2 498 Thomas Bjørn Olivier Jenssen Ranheim IL 2,04,42
3 759 Jørgen Opaker Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,05,51
4 202 Andreas Vågen FRI IL 2,06,12
5 336 Arek Zielinkiewicz Lillehammer IF 2,09,17
6 876 Jan Markus Solheim Bøler IF 2,10,16
7 846 Mulugeta Negassi Stjørdal Friidrettsklubb 2,12,21
8 92 Mathias Bjerke Pedersen Bækkelagets SK 2,12,98
Heat: 2
1 877 Erik Hovlandsdal Norna-Salhus IL 1,58,23
2 95 Kjetil Brenno Gagnås Børsa IL 1,58,73
3 436 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 1,59,26
4 578 Sondre Rishøi Sarpsborg IL 1,59,68
5 488 Magnar Fossbakken Lundberg Ranheim IL 1,59,95
6 494 Sigurd Landsverk Evjen Ranheim IL 2,00,06
7 603 Tor Alfred Bredesen Snøgg Friidrett 2,01,34
8 703 Martin Berntzen Engevik Tjalve, IK 2,01,51
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 877 Erik Hovlandsdal Norna-Salhus IL 1,58,23
2 95 Kjetil Brenno Gagnås Børsa IL 1,58,73
3 436 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 1,59,26
4 578 Sondre Rishøi Sarpsborg IL 1,59,68
5 488 Magnar Fossbakken Lundberg Ranheim IL 1,59,95
6 494 Sigurd Landsverk Evjen Ranheim IL 2,00,06
7 603 Tor Alfred Bredesen Snøgg Friidrett 2,01,34
8 703 Martin Berntzen Engevik Tjalve, IK 2,01,51
9 93 Theodor Berre Jacobsen Bækkelagets SK 2,04,30
10 498 Thomas Bjørn Olivier Jenssen Ranheim IL 2,04,42
11 759 Jørgen Opaker Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,05,51
12 202 Andreas Vågen FRI IL 2,06,12
13 336 Arek Zielinkiewicz Lillehammer IF 2,09,17
14 876 Jan Markus Solheim Bøler IF 2,10,16
15 846 Mulugeta Negassi Stjørdal Friidrettsklubb 2,12,21
16 92 Mathias Bjerke Pedersen Bækkelagets SK 2,12,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 555 Jon Olav Bjørhusdal Sandnes IL 34,33
 
34,33x32,5233,9232,5433,63
2 606 Vebjørn Bredesen Snøgg Friidrett 29,49
 
x24,12x26,9626,9729,49
3 604 Tore Bredesen Snøgg Friidrett 19,83
 
17,4819,70x18,7219,8317,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 726 Frederik Jahr Tyrving IL 2,03
 
1,90
xo
1,95
xo
2,00
xxo
2,03
xo
2,05
xxx
2 708 Storm Koksvik Tjalve, IK 1,95
 
1,85
o
1,90
o
1,95
o
2,00
-
2,03
xxx
3 383 Jon Simen Hilstad Mangset Moelven IL 1,95
 
1,85
o
1,90
o
1,95
xxo
2,00
xxx
4 725 Erik Lønskog Tyrving IL 1,80
 
1,70
o
1,75
xo
1,80
o
1,85
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS