Veidekkelekene 2017

Arrangert av: Lillehammer IF, Moelven IL og FIK Orion

22.06.2017 - 25.06.2017


Veidekkelekene22.06.2017
 
G-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  268 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 21,80
 
18,7221,8021,80   
  270 Roland Siska Hitra Friidrettsklubb 16,27
 
16,2716,2414,39   
  402 Melvin Tollefsen Moss IL 28,56
 
25,9825,2428,56   
  653 Christoffer Vråle Rønning Sturla IF 24,57
 
24,5722,93x   
  668 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 29,48
 
29,4827,7127,79   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 338 Danael Ndebeka Ngoma-Larsen Lillehammer IF 30,75
2 526 Leon Larsen Romerike Friidrett 31,83
3 104 Jona Overvåg Dimna IL 33,29
4 268 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 34,28
5 534 Olav Hognestad Romerike Friidrett 35,10
6 592 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 35,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 592 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 25,82
 
x25,1025,82x23,78x
2 787 Even Hem Bolle Vestby IL 22,18
 
22,1819,5822,0321,2221,4120,74
3 466 Didrik Bråten Overhalla IL 20,17
 
17,5214,7815,1215,0320,1714,43
4 534 Olav Hognestad Romerike Friidrett 10,78
 
10,7810,5710,427,078,809,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 332 Emil Vestre Leinstrand IL 27,18
2 804 Erik Jordahl Østensen Viking, TIF 29,55
3 346 Iver Brenden Skjellerud Lillehammer IF 30,69
4 177 Herman Årebrot Fredrikstad IF 31,17
5 334 Magnus Græsli Leinstrand IL 31,56
  676 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 57 Eric Christopher Becklund BUL, IL i 39,65
 
x39,2735,8339,65x38,62
2 676 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 23,90
 
23,9014,0015,9023,3221,6318,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 442 Simen Gløgård Stensrud Nittedal IL 4,36,42
2 319 Eivind Duelien Vaaje Kongsvinger IL Friidrett 4,42,84
3 793 Filip Osnes-Ringen Vidar, Sportsklubben 4,46,45
4 507 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,55,52
5 193 Noah Lars Lindén Fredrikstad IF 5,29,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.3
1 101 Gabriel Overvåg Dimna IL 26,52
2 38 Gulilherme Oliveira Santos Bispo Brasil 29,55
3 626 Tor Inge Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 31,28
4 173 Felix Sørbøe Jensen Fredrikstad IF 31,83
5 166 Anders Holmskau-Karlsen Fredrikstad IF 32,51
Heat: 2 Vind: +0.7
1 516 Aiden Floyd Vincent Romerike Friidrett 24,79
2 227 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 25,49
3 115 Gudmund Garvik Fagernes IL 26,04
4 355 Rasmus Opdal Christiansen Lillehammer IF 26,08
5 446 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 26,16
6 207 Lars Magnus Birketveit FRI IL 26,73
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 516 Aiden Floyd Vincent Romerike Friidrett 24,79
2 227 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 25,49
3 115 Gudmund Garvik Fagernes IL 26,04
4 355 Rasmus Opdal Christiansen Lillehammer IF 26,08
5 446 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 26,16
6 101 Gabriel Overvåg Dimna IL 26,52
7 207 Lars Magnus Birketveit FRI IL 26,73
8 38 Gulilherme Oliveira Santos Bispo Brasil 29,55
9 626 Tor Inge Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 31,28
10 173 Felix Sørbøe Jensen Fredrikstad IF 31,83
11 166 Anders Holmskau-Karlsen Fredrikstad IF 32,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 145 Esten Hansen-Møllerud Hauen FIK Ren-Eng 4,24,96
2 82 August Lunde Byåsen IL 4,25,21
3 844 Sondre Martinsen Nesodden IF 4,31,62
4 377 Andreas Grimerud Moelven IL 4,42,44
5 84 Erik Hans Edward Haddon Byåsen IL 4,48,54
6 504 Jonas Hoelsveen Raufoss Friidrett 5,12,47
  284 Thomas Sæten Hyen IL DNF
  333 Endre Engtrø Husby Leinstrand IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 37 Felipe Matheus dos Santos Barbosa Brasil 27,30
2 275 Gabriel Kanestrøm Hovding, TIL 27,39
3 36 Fabio de Santana Lopes Brasil 29,15
4 341 Even Skotte Skår Lillehammer IF 30,46
5 28 Helge Wirstad Dynna Brandbu IF 31,78
6 44 Rafael Hau Barroso Mesquita Brasil 33,07
Heat: 2 Vind: +0.6
1 536 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 25,02
2 752 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,09
3 238 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 25,62
4 283 William Skjoldli Hovding, TIL 26,41
5 522 Jacob Barrow Romerike Friidrett 26,99
6 84 Erik Hans Edward Haddon Byåsen IL 27,83
7 35 Enzo Gabriel Leal de Oliveira Brasil 27,94
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 536 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 25,02
2 752 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,09
3 238 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 25,62
4 283 William Skjoldli Hovding, TIL 26,41
5 522 Jacob Barrow Romerike Friidrett 26,99
6 37 Felipe Matheus dos Santos Barbosa Brasil 27,30
7 275 Gabriel Kanestrøm Hovding, TIL 27,39
8 84 Erik Hans Edward Haddon Byåsen IL 27,83
9 35 Enzo Gabriel Leal de Oliveira Brasil 27,94
10 36 Fabio de Santana Lopes Brasil 29,15
11 341 Even Skotte Skår Lillehammer IF 30,46
12 28 Helge Wirstad Dynna Brandbu IF 31,78
13 44 Rafael Hau Barroso Mesquita Brasil 33,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 19 Kristoffer Sagli Aure IL - Friidrett 4,18,39
2 20 Mathias Lillehagen Aure IL - Friidrett 4,21,88
3 345 Isak Skari Berger Lillehammer IF 4,28,06
4 842 Erlend Stafset FIK Ren-Eng 4,29,34
5 424 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF 4,31,82
6 582 Anders Nyhus Røsbjørgen Selsbakk IF 4,32,87
7 47 Kaya Van Hulst Sahin Breimsbygda IL 4,33,46
8 443 Simen Zacho Bratteng Nittedal IL 5,05,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Adrian Westlie Askim IF 4,21,25
2 395 Eirik Øivindssønn Fredriksen Moss IL 4,38,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 413 Vebjørn Aleksander Østlie Moss IL 4,14,72
2 808 Noah Abraha Vollan I.K. 4,17,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  562 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 7,04
 
6,655,257,046,285,306,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 212 Tomine Svendheim FRI IL 29,86
2 667 Nina Næss Bolme Surnadal IL 32,35
3 108 Sandra Gustavsen Dimna IL 33,83
4 539 Tyra Adele Brodal Hagen Romerike Friidrett 34,47
5 519 Celina Nguyen Romerike Friidrett 36,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 212 Tomine Svendheim FRI IL 7,65
 
7,217,017,587,527,657,28
2 108 Sandra Gustavsen Dimna IL 6,43
 
6,356,365,04x6,435,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 836 Fride Flasnes Åslia Skilag 30,25
2 381 Isabel Einrem Hagevik Moelven IL 31,75
3 398 Liv Langford Moss IL 31,98
4 408 Sigrid Skjeltorp Moss IL 32,21
5 445 Josefine Spjeld Nordre Eidsvoll IL 32,27
6 591 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 32,43
7 837 Majken Kihl Åslia Skilag 35,02
Heat: 2 Vind: +0.1
1 541 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 29,00
2 858 Sunniva Fjeld Fagernes IL 29,64
3 178 Jamila Isman Fredrikstad IF 31,51
4 382 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 31,53
5 215 Dorthea Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 31,97
6 96 Sigrid Haugskott Børsa IL 33,13
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 541 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 29,00
2 858 Sunniva Fjeld Fagernes IL 29,64
3 836 Fride Flasnes Åslia Skilag 30,25
4 178 Jamila Isman Fredrikstad IF 31,51
5 382 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 31,53
6 381 Isabel Einrem Hagevik Moelven IL 31,75
7 215 Dorthea Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 31,97
8 398 Liv Langford Moss IL 31,98
9 408 Sigrid Skjeltorp Moss IL 32,21
10 445 Josefine Spjeld Nordre Eidsvoll IL 32,27
11 591 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 32,43
12 96 Sigrid Haugskott Børsa IL 33,13
13 837 Majken Kihl Åslia Skilag 35,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 591 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 10,10
 
9,748,839,739,7010,1010,07
2 369 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  8,19
 
8,197,407,417,157,156,68
3 541 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 7,88
 
7,186,957,627,197,887,46
4 155 Andrea Maria Kinnunen Florø Tog IF 7,71
 
7,257,546,937,517,177,71
5 445 Josefine Spjeld Nordre Eidsvoll IL 7,67
 
x6,886,697,377,607,67
6 408 Sigrid Skjeltorp Moss IL 7,11
 
6,986,997,036,716,627,11
7 398 Liv Langford Moss IL 6,16
 
5,635,235,555,805,856,16
  178 Jamila Isman Fredrikstad IF -
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 437 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 4,49,56
2 758 Julie Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,50,55
3 505 Malin Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,51,15
4 222 Kimberlee Aronsveen Gausdal Friidrettsklubb 5,28,61
5 226 Nora Storås Sommer Gausdal Friidrettsklubb 5,52,03
  344 Iris Tollan Brandhaug Lillehammer IF DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.5
1 33 Anna Julia Guerra Braga Brasil 30,38
2 693 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 31,06
3 403 Mina Kristiansen Moss IL 31,53
4 43 Monique Evelyn Ribeiro de Souza Brasil 32,62
5 538 Sunniva Hognestad Romerike Friidrett 35,41
6 41 Mariana Madeiro Salvino de Araujo Brasil 38,31
7 39 Julya Silva Figueiredo Maria Brasil 43,97
Heat: 2 Vind: +1.1
1 400 Maren Trondsæter Salvesen Moss IL 28,38
2 525 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 29,44
3 168 Astrid Reknes Fredrikstad IF 30,85
4 226 Nora Storås Sommer Gausdal Friidrettsklubb 32,82
5 176 Harrieth Toft Nordrum Fredrikstad IF 32,86
6 197 Synne Pedersen Fredrikstad IF 33,58
7 234 Viktoria Aronsveen Gausdal Friidrettsklubb 34,72
8 32 Ana Carolina de Amorin Lopes Brasil 36,17
Heat: 3 Vind: +2.1
1 831 Lovise Skarbøvik Andresen Ålesund FIK 26,27
2 225 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 27,42
3 533 Oda Schatvet Romerike Friidrett 28,35
4 532 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 28,63
5 405 Sanne Isberg Kapstad Moss IL 28,99
6 499 Tia Matea Sørensen Almaas Ranheim IL 29,21
7 171 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 29,56
8 623 Pernille Aaslid Osen Stjørdal Friidrettsklubb 29,72
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 831 Lovise Skarbøvik Andresen Ålesund FIK 26,27
2 225 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 27,42
3 533 Oda Schatvet Romerike Friidrett 28,35
4 400 Maren Trondsæter Salvesen Moss IL 28,38
5 532 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 28,63
6 405 Sanne Isberg Kapstad Moss IL 28,99
7 499 Tia Matea Sørensen Almaas Ranheim IL 29,21
8 525 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 29,44
9 171 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 29,56
10 623 Pernille Aaslid Osen Stjørdal Friidrettsklubb 29,72
11 33 Anna Julia Guerra Braga Brasil 30,38
12 168 Astrid Reknes Fredrikstad IF 30,85
13 693 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 31,06
14 403 Mina Kristiansen Moss IL 31,53
15 43 Monique Evelyn Ribeiro de Souza Brasil 32,62
16 226 Nora Storås Sommer Gausdal Friidrettsklubb 32,82
17 176 Harrieth Toft Nordrum Fredrikstad IF 32,86
18 197 Synne Pedersen Fredrikstad IF 33,58
19 234 Viktoria Aronsveen Gausdal Friidrettsklubb 34,72
20 538 Sunniva Hognestad Romerike Friidrett 35,41
21 32 Ana Carolina de Amorin Lopes Brasil 36,17
22 41 Mariana Madeiro Salvino de Araujo Brasil 38,31
23 39 Julya Silva Figueiredo Maria Brasil 43,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 513 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 4,54,58
2 303 Iris Agata Engeness IL Koll 5,03,35
3 255 Mille Eide Nyhus Hamar IL 5,03,55
4 427 Victoria Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 5,03,56
5 425 Maja Ellefsrud Nesodden IF 5,06,18
6 856 Emilie Flo Stavik Stryn T og IL 5,09,86
7 805 Ida Heggvold Vollan I.K. 5,09,95
8 23 Emilie Høgne Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 5,14,92
9 14 Lea Westlie Askim IF 5,19,54
10 766 Mia Jenny Nygaard Østreng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,20,36
11 13 Andrea Vammeli Wiik Askim IF 5,36,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.6
1 407 Signe Furuseth Tegneby Moss IL 29,81
2 189 Maya Liv Mariedatter Fredrikstad IF 30,13
3 406 Sara Edvardsen Aanerød Moss IL 30,59
4 540 Vanessa Agnete Yttergård Romerike Friidrett 30,95
5 392 Alise Ruud Sundby Moss IL 31,01
6 201 Vilde Sabine Skotnes Fredrikstad IF 32,19
7 520 Ellen Skappel Romerike Friidrett 35,57
Heat: 2 Vind: +1.5
1 537 Sofie Furuset Romerike Friidrett 28,13
3 208 Linnea Rørbakken FRI IL 28,65
4 624 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 28,97
5 689 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 29,56
6 531 Natalie Dalman Romerike Friidrett 30,57
7 812 Sandra Bienczak Vollan I.K. 30,59
8 814 Vilja Emilie Solås Løvold Vollan I.K. 31,68
Heat: 3 Vind: +1.1
1 695 Lisa Wilker Tingvoll IL 26,87
2 598 Vibeke Gussiås Skåla IL 27,85
3 204 Emma Storsæter FRI IL 28,18
4 696 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 28,23
5 580 Hana Therese Romaguera Selbu IL 28,68
6 484 Julie Vik-Mo Ranheim IL 28,87
7 530 Mina de Paoli Williams Romerike Friidrett 29,23
8 527 Madeline Svendsen Romerike Friidrett 30,96
Heat: 4 Vind: +1.1
1 386 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 26,07
2 475 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 26,42
3 493 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 26,98
4 255 Mille Eide Nyhus Hamar IL 27,00
5 88 Nora Bakke Byåsen IL 27,20
6 491 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 27,29
7 770 Solveig Emilie Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,48
8 293 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 27,54
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 386 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 26,07
2 475 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 26,42
3 695 Lisa Wilker Tingvoll IL 26,87
4 493 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 26,98
5 255 Mille Eide Nyhus Hamar IL 27,00
6 88 Nora Bakke Byåsen IL 27,20
7 491 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 27,29
8 770 Solveig Emilie Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,48
9 293 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 27,54
10 598 Vibeke Gussiås Skåla IL 27,85
11 537 Sofie Furuset Romerike Friidrett 28,13
12 204 Emma Storsæter FRI IL 28,18
13 696 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 28,23
14 208 Linnea Rørbakken FRI IL 28,65
15 580 Hana Therese Romaguera Selbu IL 28,68
16 484 Julie Vik-Mo Ranheim IL 28,87
17 624 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 28,97
18 530 Mina de Paoli Williams Romerike Friidrett 29,23
19 689 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 29,56
20 407 Signe Furuseth Tegneby Moss IL 29,81
21 189 Maya Liv Mariedatter Fredrikstad IF 30,13
22 531 Natalie Dalman Romerike Friidrett 30,57
23 406 Sara Edvardsen Aanerød Moss IL 30,59
24 812 Sandra Bienczak Vollan I.K. 30,59
25 540 Vanessa Agnete Yttergård Romerike Friidrett 30,95
26 527 Madeline Svendsen Romerike Friidrett 30,96
27 392 Alise Ruud Sundby Moss IL 31,01
28 814 Vilja Emilie Solås Løvold Vollan I.K. 31,68
29 201 Vilde Sabine Skotnes Fredrikstad IF 32,19
30 520 Ellen Skappel Romerike Friidrett 35,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 801 Pernille Karlsen Antonsen Vidar, Sportsklubben 4,32,90
2 435 Hannah Berntzen Engevik Nittedal IL 4,48,23
3 94 Frida Haugskott Børsa IL 4,59,35
4 816 Amalie Tomasgard Ørsta IL 5,33,32
5 483 Ina Hole Trøan Ranheim IL 5,33,38
6 480 Erika Ramberg Edling Ranheim IL 5,41,84
7 223 Marion Halvorsen Nustad Gausdal Friidrettsklubb 6,05,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 17 Mari Andreassen Rud Askim IF 4,50,24
2 316 Gyrid Øygard Jølster IL 4,59,60
3 210 Nora Midttun FRI IL 5,07,88
4 732 Julie Aarvak Bakklund Tyrving IL 5,15,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 409 Sirianne Carlsen Rymoen Moss IL 5,16,02
2 190 Mille Lie Fredrikstad IF 5,26,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 213 Inga Kårstad Skaar Førde IL 4,58,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 146 Maren Hansen-Møllerud Hauen FIK Ren-Eng 4,42,18
2 378 Emilie Fossumstuen Grøterud Moelven IL 4,43,22
3 497 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 4,47,38
4 285 Emma Jansson Hässelby SK 4,49,33
5 608 Kristin Vilde Sørhaug Sortland Friidrettsklubb 5,01,01
6 751 Caroline Foss Høistad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,01,85
  789 Amalie Lekva Vidar, Sportsklubben DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 845 Mari Sellevåg Aarø Norna-Salhus IL 12,31
 
 +1,4+0,8+1,5 +1,3
x11,7812,3111,91x12,13
2 313 Mai Brit Berge Iveland IL 12,19
 
  +1,3+1,5+0,0+1,6
xx11,9112,1911,9010,35
3 741 Marthe Sofie Haugli Røe Tyrving IL 11,75
 
   +1,4+0,0 
xxx11,3711,75x
4 1 Karoline Jæger Aremark IF 11,68
 
+0,0 +1,5+0,9+1,3+1,5
9,69x11,4011,2911,5011,68
5 63 Julie Margrete Gaustad BUL, IL i 11,05
 
 +0,4+1,5   
x9,4011,05xxx
6 697 Maya Li Grinde Reiten Tingvoll IL 9,91
 
+1,4+1,3+1,7+1,1+0,0+0,5
9,909,919,499,729,699,50
  456 Guri Sellevåg Aarø Norna-Salhus IL x
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Even Brøndbo Dahl FIK Orion 3,50,32
2 412 Ulrik Grevle Lolland Moss IL 3,53,28
3 436 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 3,57,84
4 245 Jacob Boutera Gular, IL 3,59,63
5 328 Joakim Sødal Kyrksæterøra IL 4,00,29
6 246 Jens Bøhmer Gular, IL 4,02,78
7 688 Simon Nebijo Karlsen Steinshamn Tingvoll Friidrettskl. 4,06,32
8 703 Martin Berntzen Engevik Tjalve, IK 4,10,56
9 95 Kjetil Brenno Gagnås Børsa IL 4,12,13
10 492 Ola Martin Torgrimssønn Gåsvær Ranheim IL 4,16,20
11 202 Andreas Vågen FRI IL 4,17,80
12 759 Jørgen Opaker Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,18,33
13 148 Sverre Grønvold FIK Ren-Eng 4,26,88
14 149 Thomas Kort FIK Ren-Eng 4,41,78
  144 Emil Oustad FIK Ren-Eng DNF
  93 Theodor Berre Jacobsen Bækkelagets SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 461 Sondre Oppedal Rinde Norna-Salhus IL 13,74
 
+0,8+1,4+1,5+1,4+0,7+0,0
13,4913,6513,7413,7313,6713,71
2 200 Viktor Marentius Nordstrand Sand Fredrikstad IF 13,22
 
 +0,3   +0,0
x13,10xxx13,22
3 469 Iver Strand Øvereng Overhalla IL 12,57
 
 +0,0+0,0+1,2+1,2+0,0
x12,4012,4312,2712,5712,31
4 26 Gudbrand Wirstad Dynna Brandbu IF 12,25
 
   +0,0  
xxx12,25xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS