Logo

Ungdomslekene 2017

Arrangert av: Ullensaker / Kisa IL

16.09.2017 - 17.09.2017


Resultater: Dag 2:

 Klasse:Øvelse:Tid: 
Gutter 131500_m14:54 
Gutter 13200_m_hekk14:55 
Gutter 1360_m11:13 
Gutter 1360_m,_finale12:11 
Gutter 13Hoeyde10:27 
Gutter 13Slegge12:16 
Gutter 13Spyd13:51 
Gutter 13Tresteg15:23 
Gutter 141500_m15:41 
Gutter 14200_m_hekk14:13 
Gutter 1460_m10:44 
Gutter 1460_m,_finale12:02 
Gutter 14Hoeyde12:05 
Gutter 14Slegge10:39 
Gutter 14Spyd15:28 
Gutter 14Tresteg14:17 
Jenter 131500_m14:51 
Jenter 13200_m_hekk13:51 
Jenter 1360_m11:12 
Jenter 1360_m,_finale12:11 
Jenter 13Hoeyde15:18 
Jenter 13Slegge14:11 
Jenter 13Spyd11:06 
Jenter 13Tresteg12:38 
Jenter 141500_m15:08 
Jenter 14200_m_hekk13:52 
Jenter 1460_m11:45 
Jenter 1460_m,_finale12:47 
Jenter 14Hoeyde13:42 
Jenter 14Slegge15:39 
Jenter 14Spyd12:36 
Jenter 14Tresteg11:05 
Kretspoeng 2017 søndag 16:18 
resultat-dag2 23:37 
Resultater Stafett - dag2 16:10 
Resultatliste - Komplett 12:37 
Resultatliste - Komplett - Stafett 16:10 
Resultatliste - Komplett (klubb) 12:39 
Resultatliste - Komplett Begge dager 23:37 
Resultatliste - Komplett Begge dager klubb 23:37 
rs/alle 16:09 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Startlister:Dag 2:

 Klasse:Øvelse:Tid: 
Gutter 13Hoeyde16:47 
Gutter 13Slegge16:49 
Gutter 13Spyd16:52 
Gutter 13Tresteg16:53 
Gutter 14Hoeyde16:48 
Gutter 14Slegge16:47 
Gutter 14Spyd16:54 
Gutter 14Tresteg16:52 
Jenter 13Hoeyde16:53 
Jenter 13Slegge16:51 
Jenter 13Spyd16:48 
Jenter 13Tresteg16:49 
Jenter 14Hoeyde16:51 
Jenter 14Slegge16:54 
Jenter 14Spyd16:50 
Jenter 14Tresteg16:48 
s-alle-8x200_m_stafett 15:18 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Resultater: Dag 1:

 Klasse:Øvelse:Tid: 
Gutter 131000_m_kappgang16:15 
Gutter 13200_m15:19 
Gutter 1360_m_hekk12:09 
Gutter 13600_m12:48 
Gutter 13Diskos13:51 
Gutter 13Kule16:20 
Gutter 13Lengde12:45 
Gutter 13Stav14:51 
Gutter 141000_m_kappgang16:16 
Gutter 14200_m15:06 
Gutter 14600_m13:25 
Gutter 1480_m_hekk14:48 
Gutter 14Diskos12:31 
Gutter 14Kule14:53 
Gutter 14Lengde12:55 
Gutter 14Stav15:56 
Jenter 131000_m_kappgang16:30 
Jenter 13200_m15:06 
Jenter 1360_m_hekk11:38 
Jenter 1360_m_hekk,_finale13:58 
Jenter 13600_m13:05 
Jenter 13Diskos16:19 
Jenter 13Kule13:35 
Jenter 13Lengde15:20 
Jenter 13Stav12:56 
Jenter 141000_m_kappgang16:31 
Jenter 14200_m16:09 
Jenter 1460_m_hekk12:01 
Jenter 1460_m_hekk,_finale14:00 
Jenter 14600_m13:50 
Jenter 14Diskos15:08 
Jenter 14Kule12:33 
Jenter 14Lengde15:18 
Jenter 14Stav14:21 
r-alle-10x80_m_stafett 14:36 
resultat-dag1 16:43 
Resultater Stafett - dag1 16:43 
Resultatliste - Komplett 16:44 
Resultatliste - Komplett - Stafett 16:44 
Resultatliste - Komplett (Klubb) 16:12 
rs/alle 16:43 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Startlister:Dag 1:

 Klasse:Øvelse:Tid: 
Gutter 13Kule09:51 
Gutter 13Lengde09:46 
Gutter 13Stav09:50 
Gutter 14Diskos09:44 
Gutter 14Kule09:49 
Gutter 14Lengde09:46 
Gutter 14Stav09:50 
Jenter 13Diskos09:51 
Jenter 13Kule09:46 
Jenter 13Lengde09:48 
Jenter 13Stav09:46 
Jenter 14Diskos09:48 
Jenter 14Kule09:46 
Jenter 14Lengde09:49 
Jenter 14Stav09:47 
s-alle-10x80_m_stafett 16:04 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS