Logo

Ungdomslekene 2017

Arrangert av: Ullensaker / Kisa IL

16.09.2017 - 17.09.2017


Resultater: Dag 2:

 Klasse:Øvelse:Tid: 
Gutter 131500_m13:54 
Gutter 13200_m_hekk13:55 
Gutter 1360_m10:13 
Gutter 1360_m,_finale11:11 
Gutter 13Hoeyde09:27 
Gutter 13Slegge11:16 
Gutter 13Spyd12:51 
Gutter 13Tresteg14:23 
Gutter 141500_m14:41 
Gutter 14200_m_hekk13:13 
Gutter 1460_m09:44 
Gutter 1460_m,_finale11:02 
Gutter 14Hoeyde11:05 
Gutter 14Slegge09:39 
Gutter 14Spyd14:28 
Gutter 14Tresteg13:17 
Jenter 131500_m13:51 
Jenter 13200_m_hekk12:51 
Jenter 1360_m10:12 
Jenter 1360_m,_finale11:11 
Jenter 13Hoeyde14:18 
Jenter 13Slegge13:11 
Jenter 13Spyd10:06 
Jenter 13Tresteg11:38 
Jenter 141500_m14:08 
Jenter 14200_m_hekk12:52 
Jenter 1460_m10:45 
Jenter 1460_m,_finale11:47 
Jenter 14Hoeyde12:42 
Jenter 14Slegge14:39 
Jenter 14Spyd11:36 
Jenter 14Tresteg10:05 
Kretspoeng 2017 søndag 15:18 
resultat-dag2 22:37 
Resultater Stafett - dag2 15:10 
Resultatliste - Komplett 11:37 
Resultatliste - Komplett - Stafett 15:10 
Resultatliste - Komplett (klubb) 11:39 
Resultatliste - Komplett Begge dager 22:37 
Resultatliste - Komplett Begge dager klubb 22:37 
rs/alle 15:09 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Startlister:Dag 2:

 Klasse:Øvelse:Tid: 
Gutter 13Hoeyde15:47 
Gutter 13Slegge15:49 
Gutter 13Spyd15:52 
Gutter 13Tresteg15:53 
Gutter 14Hoeyde15:48 
Gutter 14Slegge15:47 
Gutter 14Spyd15:54 
Gutter 14Tresteg15:52 
Jenter 13Hoeyde15:53 
Jenter 13Slegge15:51 
Jenter 13Spyd15:48 
Jenter 13Tresteg15:49 
Jenter 14Hoeyde15:51 
Jenter 14Slegge15:54 
Jenter 14Spyd15:50 
Jenter 14Tresteg15:48 
s-alle-8x200_m_stafett 14:18 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Resultater: Dag 1:

 Klasse:Øvelse:Tid: 
Gutter 131000_m_kappgang15:15 
Gutter 13200_m14:19 
Gutter 1360_m_hekk11:09 
Gutter 13600_m11:48 
Gutter 13Diskos12:51 
Gutter 13Kule15:20 
Gutter 13Lengde11:45 
Gutter 13Stav13:51 
Gutter 141000_m_kappgang15:16 
Gutter 14200_m14:06 
Gutter 14600_m12:25 
Gutter 1480_m_hekk13:48 
Gutter 14Diskos11:31 
Gutter 14Kule13:53 
Gutter 14Lengde11:55 
Gutter 14Stav14:56 
Jenter 131000_m_kappgang15:30 
Jenter 13200_m14:06 
Jenter 1360_m_hekk10:38 
Jenter 1360_m_hekk,_finale12:58 
Jenter 13600_m12:05 
Jenter 13Diskos15:19 
Jenter 13Kule12:35 
Jenter 13Lengde14:20 
Jenter 13Stav11:56 
Jenter 141000_m_kappgang15:31 
Jenter 14200_m15:09 
Jenter 1460_m_hekk11:01 
Jenter 1460_m_hekk,_finale13:00 
Jenter 14600_m12:50 
Jenter 14Diskos14:08 
Jenter 14Kule11:33 
Jenter 14Lengde14:18 
Jenter 14Stav13:21 
r-alle-10x80_m_stafett 13:36 
resultat-dag1 15:43 
Resultater Stafett - dag1 15:43 
Resultatliste - Komplett 15:44 
Resultatliste - Komplett - Stafett 15:44 
Resultatliste - Komplett (Klubb) 15:12 
rs/alle 15:43 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Startlister:Dag 1:

 Klasse:Øvelse:Tid: 
Gutter 13Kule08:51 
Gutter 13Lengde08:46 
Gutter 13Stav08:50 
Gutter 14Diskos08:44 
Gutter 14Kule08:49 
Gutter 14Lengde08:46 
Gutter 14Stav08:50 
Jenter 13Diskos08:51 
Jenter 13Kule08:46 
Jenter 13Lengde08:48 
Jenter 13Stav08:46 
Jenter 14Diskos08:48 
Jenter 14Kule08:46 
Jenter 14Lengde08:49 
Jenter 14Stav08:47 
s-alle-10x80_m_stafett 15:04 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS